انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW IGT
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
اقا مهدی درنا تعطیله ریخته بهم داره تعمیرات میکنه. ....
یه مسئله ای هست که در تعدادی از نظرات هم در این سایت و هم در سایتهای دیگه دیدم این بود که همه از گپ پلاستیکی شاکی بودن.
بعد از مدتی تحقیق خصوصاً در سایتهای خارجی به نکته جالبی برخوردم.
اینکه گپ محصولات گامو فقط قالب پلاستیکی داره و قسمتهای تحت فشار مثلاً جای اتصال اهرم به لوله از داخل از فلز هست و قسمت پلاستیکی هیچ فشاری رو تحمل نمیکنه.
خود من بعد از تقریبا یک سال هیچ گونه لق شدگی لوله با توجه به اینکه شاید بیش از 5000شلیک داشتم ندیدم.
در صورتی که اگر پلاستیک گپ فشار رو تحمل میکرد باید بعد از این همه شلیک هم خورده میشد هم حالتش رو از دست میداد.
ولی تفنگ من مثل روز اول لوله اش کاملاً محکم و چفت بسته میشه.
Khansariha (215)
با راهنمیی دوستان به ویژه THUNDER عزیز داشتم تو محصولات گامو به سی اف ایکس رویال فکر می کردم که چشم به این تایپیک افتاد.شاید جاش این جا نباشه ولی میشه یه مقایسه ای بین سی اف ایکس رویال با GAMO SHADOW IGT داشته باشین؟از نظر دقت و قدرت و کیفیت....Khansariha (256)
توضیحات صفحه اول تایپیک که وسوسه کننده بود.
ممنون.
(2012-09-21 04:56 PM)msar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با راهنمیی دوستان به ویژه THUNDER عزیز داشتم تو محصولات گامو به سی اف ایکس رویال فکر می کردم که چشم به این تایپیک افتاد.شاید جاش این جا نباشه ولی میشه یه مقایسه ای بین سی اف ایکس رویال با GAMO SHADOW IGT داشته باشین؟از نظر دقت و قدرت و کیفیت....Khansariha (256)
توضیحات صفحه اول تایپیک که وسوسه کننده بود.
ممنون.

دوست عزیز این دو اصلا با هم وجه تشابهی ندارند که بشه با هم مقایسشون کرد....
این مقایسه مثل مقایسه وایراخ 90 با مگنوم 350 میمونه...یکی فنر پیسونه و دیگری نیترو پیستون....یکی کمر شکنه و دیگری لول ثابت

اصلا مقایسشون درست نیستKhansariha (8)
به نظر من اگر وسع مالی دارید igt چون:
1-عمر قطعاتش خیلی بیشتره
2-دقتش از فنری ها بیشتره
3-قدرتش هم بیشتره
(2012-09-21 05:49 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر من اگر وسع مالی دارید igt چون:
1-عمر قطعاتش خیلی بیشتره
2-دقتش از فنری ها بیشتره
3-قدرتش هم بیشتره

ولی قطعات یدکیش گیر نمیاد...خودتون نمیتونید به راحتی باز و بستش کنید.....یه واشر پیستونش خراب بشه براتون با یه اسلحه از زیر ماشین گذشته فرقی نمیکنه...
گیر میاد اما کم.
من الان یه واشر پیستون یدک هم دارم.
اگر هم احیانا احیانا بعداز 10-15 سال خراب بشه میشه جاش فنر گذاشت.
کلا کم استهلاکه
دیروز به اتفاق آقادامون عزیز یه مقایسه کردیم سر سرعت تیر.سرعت تیر من شاید بگم 1/3 سرعت تیر 52 شده بود.قدرتش هم افتضاح.دقتش هم ازاون بدتر.
اما چرا؟
بعداز 1200 شات:
1-اشتباه بزرگی کردم موقع تحویل سرویسش نکردم و2تا پیچ جلویی قنداق کاملا باز شده بودن در حدی که کاور بغلی رو درآوردم پیچش رو 2دور چرخوندم دراومده بود وبرای همین دقتش اومده بود پایین.
2-پیستون کاملا شکسته وخورده شده بود
نتیجه:
1-بعداز هر 250 شات یه دور پیچ هارو سرویس کنید
2-بعداز هر 1000 شات حتما واشر رو عوض کنید

خوب برسیم سر تصاویر ویک مشکل:

اول از همه تفنگ رو باز کرده ووسط حال به این صورت قطعات رو ولو میکنیم.

[تصویر: 13495520291.jpg]

اینم پیستون خوشکل ما:

[تصویر: 13495520292.jpg]

همونطور که گفتم واشر یه طرفش رفته بود وبرای همین قدرت ودقت وسرعتش افتضاح شده بود.تا حدی که دیروز با گامومچ از 2متری نمیتونستم بطی پر آب رو سوراخ کنم.

[تصویر: 13495520293.jpg]

[تصویر: 13495520294.jpg]

بعدش هم پیستون کهنه رو با یه پیچ کشتی 2 سو در آوردم وواشر نورو جازدم(خداوکیلی آدمو دق میده این قسمتش)

[تصویر: 13495520295.jpg]

خوب برسیم سرمشکل.مشکلی که باعث شده بود واشر قبلی وجدید اون بلا سرش بیاد.درعکس پایین جلوی ناخنم همون تیکه برش نخورده فلز باعث شده هردوتا واشر داغون بشن.نمیدونم چرا فکر اینجاشو نکردن.تو عکس واشر قبلی ببینید 2تا جای برش افتاده روش.حالا واشر جدید رو ببینید:

[تصویر: 13495520852.jpg]

[تصویر: 13495520853.jpg]

خیلی ضدحال بود.14 تومن الکی پرید.
الان باید سمباده بردارم و اون تیکه فلز رو از داخل یکم سمباده بزنم.اما سوالم اینه که چرا؟مشکل مونتاژی بوده یااینکه قبل از من بار دیگری واشر تعویض شده؟واشرش هم انگار شرکتیه.چون از مال شادو کمی کت وکلفت تره.
فردا باید برم یه واشر دوباره بخرم.
آقا تورو بخدا ببخشید.عکس واتر مارک رو اشتباه به جای این سایت اون یکی سایت خودمو گزاشتم.
سعی میکنم دوباره آپلود کنم.
اصلا حواسم نبود.
امين جان 10الي15سال فقط اين دو سه هفته بود؟؟؟؟؟خخخخخخ
عجب بدشانسي آوردي داداش
خب از ميلاد بپرس ببين بازش نكرده؟؟؟اگه نه اشكال از شركت گامو هستشKhansariha (399)
(2012-10-06 11:31 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امين جان 10الي15سال فقط اين دو سه هفته بود؟؟؟؟؟خخخخخخ
عجب بدشانسي آوردي داداش
خب از ميلاد بپرس ببين بازش نكرده؟؟؟اگه نه اشكال از شركت گامو هستشKhansariha (399)

جیگر طلا اون نوشتمو دوباره بخون عزیز.
گفتم اگر بعد از اون مدت پیستونش مشکلی براش پیش بیاد.
شما بعداز 1200 شات واشر پیستون عوض نمیکنید؟آدم عاقل بخاطر یه واشر عوض کردن میاد پیستونشو برمیداره فنر میزاره؟
Khansariha (48)
از اولش اشکال کار ازخودم بود.آقا میلاد به من گفت آچارکشی کن من یادم رفت.به خاطر همون هی پشت سرهم ساچمه عوض کردم وکلی شلیک درروز برای تنظیم کردن دوربین .چرا؟چون دوتا پیچا باز شده بودن وهی تنظیم بهم میخورد.شما بافنری 250 تا شات درروز بزن ببین چه نتیجه ای به شما میده.فنرش نترکه باید خداروشکرکرد چه برسه به واشر.
پس بیایم یکم منطقی وعلمی تر به موضوع نگاه کنیم.
حالا خبر ندارم آقا میلاد بازش کردن یانه.اما نباید اینطوری بشه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع