انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW IGT
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Khansariha (8)من هم کلیپ شو دیدم ولی پی سی پی بود منظوزم هوا زنی بود
(2013-11-08 10:47 PM)Assassins نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-28 10:48 PM)حسین نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-12-28 10:44 PM)changar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت تمامي دوستان
آيا مي توان از اين تفنگ براي شكار پرندگان هنگام پرواز استفاده كرد
مخصوصا اگر جه ي بزرگي داشته باشند مانند قو و مرغابي و....؟

اگه منظورتون هوانی هستش بهتره یه اسلحه ساچمه زنی بخری تا بادی !!! چون احتمالش 1% هست بتونی با تفنگ بادی هوازنی کنیKhansariha (399)

سلا دوست عزیز کی گفته نمیشه هوازنی کرد با بادی من با دو تا چیشای خودم دیدم البته الانا نه مال قدیم با دوست برادرم رفته بودیم شکار از فاصله 10 یا 15 میتری با تفنگ چینی توتا کفتر قمری زد.
مال 10 سال پیش.

دوست عزیز آقا حسین هم کاملا رد نکردند قضیه رو...فرمودند احتمالش 1% هست

احتمالا مورد دوست شما هم شامل همون 1% بوده
سلام بچه ها میگم کسی فیلم عکسی چیزی نداره که بهم حالی کنه این شادو IGT موقعه مسلح شدن چطوریه نکه گازه فنر نیست خلاصه راهنمایی کنید؟
دوست عزیز در مدل های IGT به جای فنر مفتولی از فنر پنوماتیکی استفاده شده...وقتی مسلح میکنید هوا داخل یه مخزن فرده میشه و وقتی شلیک میکنید فشار هوای فشرده باعث شلیک میشه...به همین سادگی
(2013-11-08 11:14 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز در مدل های IGT به جای فنر مفتولی از فنر پنوماتیکی استفاده شده...وقتی مسلح میکنید هوا داخل یه مخزن فرده میشه و وقتی شلیک میکنید فشار هوای فشرده باعث شلیک میشه...به همین سادگی

دستت درد نکنه ولی بیشتر منظورم تصویریش بود؟
[تصویر: 4edcca7190fa2.jpg]
[تصویر: IGT.jpg]

[تصویر: carabina_gamo_shadow_igt_combo_1366.jpeg]
دمت گرم گروپش تو 20 یا 25 متر چه طوره؟
با سلام دوستان میشه کسایی که این تفنگ رو دارند برا ما فیلمی عکسی از این سلاح بزارند نحوه باز کردن کامل و بستن این سلاح رو با تمیز کردن لوله به طور تصویری؟
یعنی کسی شادو IGT نداره؟؟؟؟
دوستان سلام...
من تازه به جمع شما اساتید پیوستم و این اولین ارسال بنده هست....
من از قدرت و دقت این اسلحه اطلاع دارم.... جسارتا سوالی که از شما داشتم اینکه این IGT لگد اش نسبت به فنری های قوی چطوره؟
من خودم 350 مگنوم داشتم که فروختم... همه چیزش خوب بود فقط بخاطر لگد زیاد تعداد زیادی شات خطا میرفت و کلی شکار از دست می دادم... مخصوصا در فواصل بیش از 30 متر...
الان قصد خرید یکی از این IGT هارو دارم (در صورت اطمینان از کم لگد بودن اش حداقل کم تر از 350 مگنوم) متاسفانه این لگد بجز اینکه دقت رو کم می کنه خیلی هم روی تنظیم و عمر دوربین تاثیر داره.. در کل که تجربه خوبی از 350 مگنوم نداشتم...
با تشکر از عزیزان
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع