انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW IGT
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
قشنگی که قشنگ شده ولی اینجوری بدتر میشه...راه حلش اینه که همیشه روغن کاریش کنی...
دوستان یه سوالی برام پیش اومده ، این تفنگ رو اگه مدت زیادی مسلح نگه داریم مثل تفنگ های فنری باعث ضعیف شدن اون می شه ؟
والا جایی ندیدم که نوشته باشه آسیبی بهش برسه.
وقتی مسلح میشه فقط گاز فشرده میشه وهیچ یک از اجزای مکانیکی تحت فشار نیستن.منظورم دربرابر فنری هاست که فنر جمع میشه و بعدیه مدت قدرتشو از دست میده و...
یکی از خوبی هاش که خود گامو هم گفته اینه که زمان بیشتری میشه مسلح نگه داشتش.استهلاکشم به خاطر همین قضیه فوق العاده کمتره.آخرش اینه که بعداز هر 1000 شات یه واشر عوض میکنیم.
ولی من خودم دلم نمیاد.آخرش بخوام 30 الی 60 ثانیه مسلح نگهش دارم.
البته امین جان اگرواشر رو با 27 عوض کنید قطعا شاتتون چند برابر میشه.
انشاا.. دفعه بعد دیانا میندازم روش.
سلام اقا امین.من همون اول که این مدل تفنگو دیدک چشمو گرفت.
شما که چند وقته داریش چطوریه؟
من یه تفنگ میخوام که تا 60-70 متر بتونم باهاش کبک(قدرتش) بزنم این مدل این توانایی رو داره؟
توی این فاصله که فرمودید زدن کبک با شادو موفقیت امیز نیست باز هم از دوستانی که این تفنگو دارند نظر بخواهید من شادو معمولی دارم و شک دارم کبک با شادو تو این مسافت شکار بشه
غیر ممکن نیست ولی کار سختیه و شما در انتخاب محل برخورد ساچمه جز هدشات راه دیگری ندارید.
(2012-10-21 12:18 AM)sasankbr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام اقا امین.من همون اول که این مدل تفنگو دیدک چشمو گرفت.
شما که چند وقته داریش چطوریه؟
من یه تفنگ میخوام که تا 60-70 متر بتونم باهاش کبک(قدرتش) بزنم این مدل این توانایی رو داره؟

دوست عزیز آقا ساسان، شما با شادو هزار کالیبر 4.5 که حدودا 16 ژول انرژی داره هم به راحتی تا 40 متر میتونین پرنده ای به اندازه ی کبک رو حتی با دستگاه نشانه روی خود سلاح شکار کنید، البته با ساچمه ی مرغوبی مثل جی اس بی یا کراسمن (چون من تونستم در ارتفاع 1700 متری سطح دریا که سلاح قدرت کمتری تو این ازتفاع داره از 10 تا شلیک با ساچمه ی جی اس بی اگزکت 8.44 گرینی 6 تا شلیک موفق و پرقدرت به یه تخته سنگ 10 در 10 سانت در این فاصله داشته باشم) و پس از این فاصله باید به فکر دوربین باشید که البته فکر می کنم با توجه به دقت این سلاح تا 50 متر هم بشه این کار رو کرد و پس از اون بیشتر شانس و اقبال دخیله تا...
و صد البته شادو آی جی تی بهتر هست (با توجه به قیمت های نجومی برخی برندهای دیگه...)

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزيز اين كا رو نكنيد احتمال زخمي كردنش چندين برابر كشتنش هستش واقعا اين فاصله براي يه فنري مثل شادو زياده Khansariha (8)
هادی جان منظورشون شادو ای جی تی بود
شما میدونی قدرت شادو معمولی با ای جی تی تفاوت داره یا خیر؟
من که فکر نمیکنم انچنان تفاوتی داشته باشه مگر اینکه تیون بشهKhansariha (226)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع