انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی GAMO SHADOW IGT
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
یه مدت پیش بنده می خواستم این تفنگ رو بگیرم ولی یکی از دوستانم دلم رو زد Khansariha (226) گفت که اگه پیستون گازش خراب شه چطور می خوای درست اش کنی واز اینها.....
دیروز برای اولین بار با این تفنگ زدم... واقعا دقیق و پر قدرته... کیفیت عالی... سبک... باور کنید اغراق نمی کنم!!!
با اینکه لگد کمی داره ولی به جرات ارزش یه دوربین سنتر یا لیپرز رو داره!!! چون بالستیک تیر خیلی خوبی داره....
من به شخصه گرفتم نه تیر ارزون باش میزنم و نه بخاطر قیمت کم اش تو گرفتن دوربین حرفه ای روش تردید می کنم!!!
این تفنگ با ساچمه JSB جمبو و دوربین 40-16-4 بی اغراق بگم یه تفنگ میشه با قدرت کشتن هر چیزی که یه PCP در حد هاتسان می کشه و برد و دقت خوب تا 50 متر !!!
من که با وجود اینها پول نجومی الکی جای PCP نمیدم دیگه!!! نگید که PCP نزده نمیدونه چیه و از این حرفها... بنده هاتسان AT-44 هم داشتم ولی الان برگشتم به بادی فنری و نیترو پیستون Khansariha (48)
پک هوای فشردش قابل تعمیره.یا باید تعویضش کرد اصلا قابل تعمیرi]
اگه خراب شه احتمالا تعمیر نشه Khansariha (266) که در این صورت باید تعویض شه
پک هوا اصلا پیدا میشه قیمتش چنده.
من از فروشگاه اصفهان پرسیدم گفت سری بعدی که بار بیاره تمام قطعات اضافی همه نیترو پیستون های سری IGT رو میاره... دروغ یا راست اش پا خودش... الان که نداشت و کسی هم فکر نکنم تعمیرش بلد باشه.... که البته یه علت اش اینه که تا حالا بجز یه مورد سال پیش نشنیدم اصلا خراب بشه که کسی بخواد تعمیرش کنه Khansariha (8)
گپش پلاستیکیه>؟
نه فلزی... کلا بدنه و قطعات خود خود وایپرمکسه
(2014-01-01 01:04 PM)ALASKA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه مدت پیش بنده می خواستم این تفنگ رو بگیرم ولی یکی از دوستانم دلم رو زد Khansariha (226) گفت که اگه پیستون گازش خراب شه چطور می خوای درست اش کنی واز اینها.....
دیروز برای اولین بار با این تفنگ زدم... واقعا دقیق و پر قدرته... کیفیت عالی... سبک... باور کنید اغراق نمی کنم!!!
با اینکه لگد کمی داره ولی به جرات ارزش یه دوربین سنتر یا لیپرز رو داره!!! چون بالستیک تیر خیلی خوبی داره....
من به شخصه گرفتم نه تیر ارزون باش میزنم و نه بخاطر قیمت کم اش تو گرفتن دوربین حرفه ای روش تردید می کنم!!!
این تفنگ با ساچمه JSB جمبو و دوربین 40-16-4 بی اغراق بگم یه تفنگ میشه با قدرت کشتن هر چیزی که یه PCP در حد هاتسان می کشه و برد و دقت خوب تا 50 متر !!!
من که با وجود اینها پول نجومی الکی جای PCP نمیدم دیگه!!! نگید که PCP نزده نمیدونه چیه و از این حرفها... بنده هاتسان AT-44 هم داشتم ولی الان برگشتم به بادی فنری و نیترو پیستون Khansariha (48)

سلام

درست میگید که یک دوربین حرفه ای باید روش باشه

من فعلا روش دوربین لیپرز 9.3 دهنه 40 دارم ؛

چون قدرت و دقت این سلاح بالاست براش دوربین فوق ضعیفه ؛ و بهتره یک دوربین زوم بالاتر براش گیر بیارم ...Khansariha (226)

ما که راضی ایم ؛ خدا راضی باشه ...Khansariha (8)
طبق این عکس بالا اگر igtخراب شود ودیگه قابل تعمیر وعویض نبود یا هردلیل دیگه می تونی پک هوا رو در بیاری ویه فنر بندازی توش که میشه همون مدل فنری.
[تصویر: 13495520292.jpg]
آخیییی .یاد تفنگم افتادم.
دوستان کسی خبر نداره igt کالیبر 4.5 اش هم توبازار هست یانه؟
دوباره میخوام بخرمش اما 4.5 رو.واقعا تفنگه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
لینک مرجع