انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وسایل گرمایش در کمپینگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2014-12-05 10:43 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بنده برای گرم کردن داخل چادر از یک چراق نفتی که با کمترین مصرف بهترین گرما رو می ده ولی باید به گاز تبدیل بشه واین کار با تلنبه زدن درست می شه خیلی از دوستان با چراق نفتی به نام پرمیس اشنایی دارند و خطر مصمومیت هم نداره وحرارت زیادی داره با 5 یا 6 بار تلنبه زدن 3 ساعت روشن می مونه . نمی دونم هنوز هم تولید می شه یا نه
دوست عزیز امکان دارد عکس از این چراق نفتی که دارین بزارین اینکه میگین قدیمی هست ؟یا تولید نمیشه
منظورتون چراغ زنبوریه؟
درمورد دستگاه هایی که با سوختن و ایجاد گاز حرارت تولید می‌کنن به هیچ عنوان نباید در محیط های بسته و کوچک استفاده کرد.این دستگاه ها هرچقد هم سبز بسوزن میتونن خطرناک باشن و ترکیباتی تولید میکنن که فوقالعاده تمایل به واکنش با ترکیبات اکسیژن رسان داخل خون دارند و مانع از انتقال اکسیژن از ریه به سلولها میشن و باکاهش اکسیژن بدن انسان احساس خستگی میکنه و میخوابه و بعد از مدتی مغز میمیره و فرد بدون درد از دنیا میره. هرچه محیط کوچکتر و تولید گاز خروجی بیشتر باشه خطرناک تره. اگر در چنین حالتی قرار گرفتید با غلت زدن یا هر روشی به سمت هوای آزاد برید. مشکل اینجاست که چون اکسیژن مغز کم میشه در اون زمان راه حلی به ذهن آدم نمیاد!!!!!!!!
یه روش گرم کردن عالی و بی خطر دیدم عکسش میذارم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خودش دقیق نیست قسمت بالا رو نداره ولی عملکرد یکی
هستند هیچ نوع خطری نداره چون سالهاست استفاده شده تلنبه وسوزن تنظیم تو عکس دیده می شه ولی فکر نکنم دیگه تولید بشه من از این چراغ رو دارم وبرای ماهی گیری استفاده می کنم هم چراغش وهم خوراک پزیش رو
عکس از اینترنت
با سلام مجدد دوستان تصویرش رو پیدا کردم . این خوراک پزی جون می ده واسه کمپینگ با مصرف خیلی خیلی کم وبا شدید ترین بادها هم خاموش نمی شه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله بالایی چراغ زنبوریه خیلی پر نوره.اون که میگید بالاش نداره درپوش چراغه بدون اون هم کار میکنه..من یکیش دارم قدیمیه از بچگی نگهشداشتم.تهران یکی تازش پشت ویترین دیدم یارو گفت فروشی نیست.
romin جون اون چراغ پریموسی اگه اشتباه نکنم واسه اشپزی عالیه ولی تو چادر و اسه گرمایش و پخت و پز خیلی خطریه چون انرژی و گرمای بالایی داره با کوچکترین بی دقتی اگه چپه شه دیگه تمومه همون گازیه که عکسشو گذاشتم فکر کنم کم خطر تر باشه ولی این پریموسی ها خیلی باحالن مخصوصا با یه دیگ زود پز کوچک یه ربع ساعت هر نوع گوشتیو میپزن مخصوصا گوشتایی که دیر پزن
مبارکت باشه خیلی خوبه ولی من که مدتهاست ندیدم
سلام دوستان من کوهنورد و شکارچی و ... نیستم ولی در حال ازمایش اختراعی برای گرم کردن افرادی که در شرایط سخت سرمای هوا هستند هستم می خواستم از شما کمک بگیریم و ببینم که تا به حال جسم کوچکی برای گرم کردن بدون خطر اتش سوزی و قیمت کم تولید شده یا نه؟
و اینکه اختراع من مشکل کوچکی دارد و اینکه زود گرمای ان تمام می شود ولی به علت قیمت کمش می شه تعداد زیادی از ان را تهیه و استفاده کرد البته این اختراع مال کوهنورد هایی هست که در منطقه بسیار سردی گیر افتادن و هیچ امکاناتی ندارند .
ممنون میشم اگر به من کمک کنید و بگید که ایا این طرح کارایی داره یانه ؟
بازم ممنون
(2014-12-07 08:07 PM)fatemehh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من کوهنورد و شکارچی و ... نیستم ولی در حال ازمایش اختراعی برای گرم کردن افرادی که در شرایط سخت سرمای هوا هستند هستم می خواستم از شما کمک بگیریم و ببینم که تا به حال جسم کوچکی برای گرم کردن بدون خطر اتش سوزی و قیمت کم تولید شده یا نه؟
و اینکه اختراع من مشکل کوچکی دارد و اینکه زود گرمای ان تمام می شود ولی به علت قیمت کمش می شه تعداد زیادی از ان را تهیه و استفاده کرد البته این اختراع مال کوهنورد هایی هست که در منطقه بسیار سردی گیر افتادن و هیچ امکاناتی ندارند .
ممنون میشم اگر به من کمک کنید و بگید که ایا این طرح کارایی داره یانه ؟
بازم ممنون

سلام خدمت شما

ویژگی هایی که گفتین از اختراعتون کلی تر از اونی هست که بشه در موردش نظر داد. چقدر کوچکه؟ چه مدت و چه میزان حرارت ایجاد می کنه؟ چه نوع حرارتی؟ برقیه؟ نفتیه؟ با واکنش شیمیایی گرما ایجاد می کنه؟ باهاش غذا هم می شه درست کرد یا فقط برای گرم کردن بدن مورد استفاده داره؟ و .... این سوالات رو جواب بدبد و قیمت تمام شده تا بشه نظر داد.
سلام
با استفاده از واکنش شیمیایی گرما تولید می کنه برای همینه که خطر انفجار و اتش سوزی نداره و مدت زمان کوتاهی حدود 10 دقیقه گرمای زیادی تولید می کنه سایزش هم تقریبا اندازه یه قوطی کنسرو ماهی هستش و قیمتی حدود هزار تومان داره اب رو می تونه به جوش بیاره ولی برای درست کردن غذا یا گرم کردنش مناسب نیست
شبیه آترو پاد های قدیم هست؟ شبیه محصول زیره؟ بهتره محصولات مشابه بازارو بگیرید و کارایی و قیمتشون رو با محصول خودتون مقایسه کنید. اگه 10 برای شما تموم بشه لابد 20 دست مصرف کننده می رسه و بعید می دونم بتونه با اجناس چینی رقابت منه:
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع