انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وسایل گرمایش در کمپینگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام
دوستانی که همین بخاری جیبی مذکور را دارند و یا ازش استفاده کردند لطفا یکم اطلاعات بیشتر بزارن.Khansariha (256)
عکسی،لینک خریدی؟و...
حقیقت امر تا به حال امسش را نشنیده بودم،اما خیلی مشتاقم اگه وسیله مناسبی هست یک دونه تهیه کنم.Khansariha (226)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
محراب جان اين يك مدلشه Khansariha (8)
كه تو چادر هم ميشه استفاده كرد و با گاز فندك فكر كنم يه 4 تا 5 ساعتي دوام مياره
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فکر نکنم گاز فندک به این ها وصل بشه. کپسول زیر به این اجاق می خوره:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای مسافرت با ماشین خوبه ولی یرای کوهنوردی خیلی سنگین و حجیمه. در ضمن استفتده ازش تو چادر کوچک می تونه خطر داشته باشه.
دوستان همونطور که میدونید این کپسول های اجاق های مسافرتی به نسبت قیمت بالایی دارند ( برا یه کپسول گاز 10 هزار تومن / چه خبره !!!! )
به نظر شما با راه حلی میتونیم اونها رو خودمون پر کنیم ؟
البته خودم یه راهی رو امتحان کردم و اون اینکه
قیمت کپسول گاز کردن فندک 2500 تومنه
من اومدم یه تکه کوچک شلنگ آکواریوم زدم به هر دو سر کپسول ها بعد با فشار به سوپاپ هر دو کپسول مقداری گاز از کپسول پر به کپسول خالی فرستادم و روی اجاق گذاشتم که خوب هم کار میکرد
حالا میخوام ببینم میشه با پیک نیک هم امتحان کرد یا نه ؟
شاید کار خطرناک باشه . اگه هست بگید ممنون میشم
سلام و درود Khansariha (8)
فلاور جان 100% خطر داره و به ریسکش نمی ارزه . احتمال انفجارش هست .
(2014-01-21 05:03 PM)mhrSB نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستانی که همین بخاری جیبی مذکور را دارند و یا ازش استفاده کردند لطفا یکم اطلاعات بیشتر بزارن.Khansariha (256)
عکسی،لینک خریدی؟و...
حقیقت امر تا به حال امسش را نشنیده بودم،اما خیلی مشتاقم اگه وسیله مناسبی هست یک دونه تهیه کنم.Khansariha (226)
ممنونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

البته زیپو هایی که توی بازار هست همه چینی هستن . به جز کووآ و یه مارک ژاپنی که اسم برندش توی خاطرم نیست . زیاد توضیح نداده ولی یه عکس از بخاری جیبی کووآ فردا میزام .
در مورد اون بخاري دو مدل هست يكي گاز فندك ميخوره
دومي مدلي هست كه شما unknown زحمتش رو كشيدين
وزنش هم از يك پيكنيك كمتره و به علت پيلوت دار بودنش يه مقدار بهتره !!!
يك مدل ديگه هم بود كه كه يك ايراني زحمت ساختش رو كشيده
كه فكر كنم ابعادش 10 سانت عرض و 15 سانت طول داشت (ابعاد رو حدسي عرض كردم)
گرمايش در حد ........... Khansariha (8)
دوستان جایی رو سراغ دارند که بخاری جیبی kovea یا از همین ژاپنی ها بفروشن؟
خرید برای پسر دایی گرامی . بخاری جیبی کووآ همراه بنزین زیپو . هر دو اصل بودن .

[تصویر: 13905013001.jpg]

[تصویر: 13905013002.jpg]
shahsavar جان قیمت رو هم اگه میشه بفرمایید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع