انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وسایل گرمایش در کمپینگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
برای ایجادگرمائی نسبتابادوام میشه آجرهای معمولی رو حداقل 24ساعت قبل داخل ظرف گازوئیل انداخت تاخوب گازوئیل به خوردش بره... میتونه مدت قابل قبولی گرما تامین کنه.البته احتمالا حمل چندآجردربیابان وموقع شکارکمی سخت باشه! ولی درمواقع ضرورت این هم یه راهشه!
(2013-02-03 08:19 AM)khashayar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چون گفته بودن 3 تا 4 درب بریزیم میزان بخارش خیلی کم بود.گفتم اگه الکل رو زیاد کنم خطرناک میشه؟واسه همین پنبه ها رو ازش رد کردم!(البته تعداد سوراخ ها زیاد و تا حد امکان بزرگ کردم)

برای روشن کردن این چراغ الکلی باید هز زیر به قوطی ها حرارت داد .قوطی حتما باید گرم بشه تا بخار الکل ایجاد بشه.
برای این کار هم میشه از یک ظرفی که مثل بشقاب یا قوطی کنسرو استفاده کرد. کمی الکل تو قوطی کنسرو میریزیم چراغ رو
توش میزاریم و اول ظرف پایین رو روشن میکنیم و بعد چند ثانیه چراغ رو روشن میکنیم.
اکبته میشه زیرش فندک گرفت حدود 10 ثانیه.
برای زیرش میشه از آتش زنه هم استفاده کرد.
[تصویر: 13621385461.jpg]
ممنون مهران جان Khansariha (8)
اتفاقا دیروز رفته بودم پیش آقای مودی یکی درست کرده بود واسه روشن کردن یه چند ثانیه اونو گذاشت روی چراغ گازی تا بخارش زیاد بشه بعد روشنش کرد.
بعدم واسه خاموش کردن زیرش یه ظرف آب سرد گذاشت چون دمای الکل پایین اومد بخارش کم شد و خاموش شد.Khansariha (214)
یعنی راهی نیست که همین جوری بدون اینکه زیرش رو گرم کنیم روشنش کنیم مثلا یه مقدار پنبه هارو از تو سوراخ بیاریم بیرون تا روشن بشه؟
(2013-01-28 12:32 AM)kordan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه بچه هاي خلاق
دنبال روشي برا روشن کردن راحت تر آتش هستم
وسيله اي که کار رو هم مطمعن و هم سريع انجام بده
یه تیوپ چسب پی وی سی کارسازه.تو باد و بارون هم امتحانش کردم جواب داده.هرچی هم باد بخوره شعله ورتر میشه.
البته من خودم قبل از این روش چند تا تکه زغال رو مینداختم تو نفت همیشه تو کولم داشتم ولی با ورود تکنولوژی از چسب استفاده میکنم.Khansariha (219)
برید تو این لینک همه چیز در بارش توضیح دادهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
کسی تا به حال از بخاری جیبی یا هندز وارمر استفاده نکرده؟
گرماش چطوره؟ توی جیب خاموش نمیشه؟
الان تو بعضی فروشگاه ها چینیش رو 30 میفروشن
بعضی جاها هم میگن زیپو اصل رو 100 میفروشن
البته یکی از این فروشنده ها میگفت همه اینا چینین و اصلشو دارم 400 بهت میدم
مارک کوا هم که جایی موجود نداره وگرنه احتمالا اون اصل باشه

میخواستم ببینم میصرفه آدم انقد پول پای اینا بده؟؟؟
(2014-01-20 05:36 PM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان
کسی تا به حال از بخاری جیبی یا هندز وارمر استفاده نکرده؟
گرماش چطوره؟ توی جیب خاموش نمیشه؟
الان تو بعضی فروشگاه ها چینیش رو 30 میفروشن
بعضی جاها هم میگن زیپو اصل رو 100 میفروشن
البته یکی از این فروشنده ها میگفت همه اینا چینین و اصلشو دارم 400 بهت میدم
مارک کوا هم که جایی موجود نداره وگرنه احتمالا اون اصل باشه

میخواستم ببینم میصرفه آدم انقد پول پای اینا بده؟؟؟

من یدونه کووآ برای داییم خریدم 155 تومن ( اصل ) 24 ساعت گرما میده . بنزین زیپو داخلش میریزی قیف مخصوص ریختن بنزین هم داشت . واسه تیراندازی توی ارتفاعات و مناطق برفی برای اینکه دست موقع شلیک گرم باشه خیلی عالیه . داییم که خیلی ازش راضیه . ولی اینکه گفته اصلش رو بهت میده 400 حرف مفت زده . ژاپنی این مدل رو هم داشت 30 ساعته بود میگفت 190 . گرونترینش بود . چینی ها هم که 30 تومنه . زیپو هم که اصلی نیست 80 - 90 تومنه .
ممنون دوست عزیز
میخوام بدونم اینا توی جیب شلوار خاموش نمیشن؟
آخه تو تبلیغات میگن بزارین توی جیب اما با عقل جور در نمیاد که توی جیب هم روشن بمونه
(2014-01-20 07:57 PM)hamed73 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون دوست عزیز
میخوام بدونم اینا توی جیب شلوار خاموش نمیشن؟
آخه تو تبلیغات میگن بزارین توی جیب اما با عقل جور در نمیاد که توی جیب هم روشن بمونه

خیر خاموش نمیشه . با کمترین روزنه ورودی هوا روشن میمونه .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع