انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: وسایل گرمایش در کمپینگ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام
یادمه یکی از دوستان کرد من که اتفاقا چوپان هم بود ترفندی رو یادم داده بود که تو شبهای سرد منطقه خیلی بدردم حورد یادش بخیر او دوستمو واون شبهای زیبا .
من معمولا شبها توی خط نمیخوابیدم همیشه قبل از غروب چند دونه سنگ که توی مشت بسته جابگیره(از اون سنگهای بستر رودخونه ) توی اتیش خوب گرمشون میکردم و قبل از گشت اونارو لای چپیه میپیچیدم و راه میافتادم تو طول خط و سرکشی به سنگرا هروقت سردم میشد یکی از سنگا رو توی دستم میگرفتمو تا حرارت داشت لذت میبردم موقع تیرانداازی خیلی بدردم میخورد انگشتام که همیشه گرم بود جریان خون هم که تمام بدنم رو گرم میکرد.
فکر کنم ایده بخاری جیبی رو از اون دوست کردم دزدیده اند .
(2014-01-23 11:25 PM)HirkanFighter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
shahsavar جان قیمت رو هم اگه میشه بفرمایید

155 تومن بخاری + 14 تومن بنزین زیپو
درود Khansariha (8)

اون قدیما کیسه هایی بود به نام آترو پات اگه اشتباه نکنم
الان از اینها گیرمیاد؟
من یکی داشتم و استفاده میکردم.... فکرکنم اگه گیربیاد وسیله بدی نباشه و کار راه انداز باشه

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من از اینها داشتم...اما خب خیلی سال پیش (دوران دبستان یا راهنمایی)
اندازش همین بود اما ضخامتش کمی بیشتر بود و اینطوری شفاف نبود (با حال تر از این تصویر بود)
طریقه کار باهاش هم به اینصورت بود که یک قطعه داخلش بود (به اندازه یک سکه که توی عکس هم مشخصه) اونو فشار میدادیم و یک نو واکنش که نمیدونم از چه نوع بود رخ میداد که مایع داخل کیسه به سرعت تبدیل به ماده ای جامد میشد و ایجاد حرارت میکرد و بعد از هر بار استفاده میبایست در آب جوش قرارش بدیم(فکر کنم حدود نیم ساعت) تا دوباره ماده داخل کیسه تبدیل به مایع بشه
خودتان آتروپات بسازید!(ترکیبی که با وارد کردن فشار گرم می شود )

حدود 100گرم جوش شیرین رابا مقداری سرکه مخلوط کنید تا استات سدیم بدست آید 2تا3 میلی لیتر (سی سی) آب به آن بیفزایید و آن را حرارت دهید تا به صورت فوق اشباع در آید سپس آن را سرد کرده و در کیسه ای بریزید با فشردن آن کیسه گرم خواهد شد شما می توانید آن را به جای آب گرم در محل های مختلف بدن قرار دهید و از آن لذت ببرید

[تصویر: 96395_658.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام این اتروپاتی که میخوایم درست کنیم یکبار مصرف هست؟
[تصویر: 634811248329739218.jpg]

مشابه این مدل که بتونیم به گاز پیک نیک وصل کنیم و داخل چادر را گرم کنه کسی سراغ داره با قیمت؟
(2014-12-04 11:47 PM)esmael نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 634811248329739218.jpg]

مشابه این مدل که بتونیم به گاز پیک نیک وصل کنیم و داخل چادر را گرم کنه کسی سراغ داره با قیمت؟

استفاده از وسایل گازسوز داخل چادر بسیار خطرناک هست و خطر مسمومیت و خفگی دارد.لطفا احتیاط کنید.
متشکرم علی اقا از توصیه ایمنی که کردیی
همه ما به خطرات گاز در محیط بسته اگاهیم ولی یه مواقعی هست که در طی روز و هوای سرد باید یه وسیله گرمایشی داشته باشیم و چیزی تو این رده خطرش کمتر از بقیه چیزاست مثل ذغال و ... ولی واسه شب و خوابیدن کار خطرناکیه
وقتی یه جایی میری که زیر برفه همین وسیله خیلی عالیه به هر حال واسه تو چادر پیشنهاد بهتری دارین ؟
بنده برای گرم کردن داخل چادر از یک چراق نفتی که با کمترین مصرف بهترین گرما رو می ده ولی باید به گاز تبدیل بشه واین کار با تلنبه زدن درست می شه خیلی از دوستان با چراق نفتی به نام پرمیس اشنایی دارند و خطر مصمومیت هم نداره وحرارت زیادی داره با 5 یا 6 بار تلنبه زدن 3 ساعت روشن می مونه . نمی دونم هنوز هم تولید می شه یا نه
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع