انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: GAMO CFR
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

gamo cfr
در کالیبر 4.5 سرعت 1000 fps
وزن 3 کیلو گرم
لوله ثابت
وضعیت مسلح کردن یا شارژ فنر : از زیر
طول لوله 20 اینچ
ریل دوربین : آلومینیوم و 11 میلی متر
دارای پد گونه قابل تنظیم روی قنداق
جنس قنداق از کامپوزیت مشکی
دارای طراحی زیبا و آرگونومیک
دارای ضامن
دارای ورودی ساچمه از روی تفنگ
مجهز به سایلنسر [img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]http://دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]
در سایتهای خارجی فروش تفنگ بادی و سایت شرکت گامو کالیبر 5.5 این تفنگ رو مشاهده نکردم که مشخصاتش رو بزارم شاید 5.5 اصلا تولید نشده باشه ، در هر صورت اگر دوستان جایی کالیبر 5.5 این مدل رو دیدند اطلاع رسانی کنند
حدود قیمتش چنده؟
خوب جای این اسلحه خالی بود که پر شد.
(2012-07-24 07:31 PM)Arashmoghaddas نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حدود قیمتش چنده؟

من این مدل رو در تاریخ 10 /تیر ماه از نمایندگی گامو خریدم 365000 تومان ولی روز گذشته که نمایندگی بودم موجود نداشت و راجع به قیمتش که سوال کردم گفت : اگر بیاد گرونتره ( طبق معمول )
واقعا جای یک تاپیک واسه معرفی این سلاح کم بود.Khansariha (8)
منم این سلاح رو دارم و باید بگم که عالیه...Khansariha (48)
راستی cfr معمولی سایلنسر نداره و اون مدل وایسپرش هست که سایلنسر داره.
من با تفنگم حدود 250 تا تیر زدم فکر میکنید موقع نصب دوربین شده یا نه و برای این مدل گامو 32×4 بگیرم براش مناسبه یا نه
(2012-07-24 09:05 PM)savin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با تفنگم حدود 250 تا تیر زدم فکر میکنید موقع نصب دوربین شده یا نه و برای این مدل گامو 32×4 بگیرم براش مناسبه یا نه

به نظرم من چون CFR لگد خیلی کمی داره مشکلی واسه دوربین ایجاد نمیکنه.
من حدودا بعد از 150 تا تیر,دیگه طاقت نیاوردم و دوربین رو بستم روی اسلحه.الانم با دوربین حدود 60 تا تیر زدم که خدا رو شکر تا الان مشکلی نداشتم.
آقای Moien.A شما چه دوربینی روی cfr بستی ؟
(2012-07-26 06:40 PM)savin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقای Moien.A شما چه دوربینی روی cfr بستی ؟

GOLDENEAGLE 3-9*50 E
تا الان بعد از حدود 70 شات واقعا ازشون راضیم.(هم تفنگ و هم دوربین)
سلام
یک سال و نیم پیش یک گامو سی اف آر را پیش از آنکه اطلاعاتی در آن در سایتها باشد، به قیمت 285 از خود نمایندگی با پیک تحویل گرفتم و دلیل خرید خاطره نسبتا خوبی بود که با ویسپر داشتم . ویسپر از سی اف آر خوش دست تر سبکتر و ساچمه گذاری سریعتری داشت و کلا راحت تر بود ولی همون طور که حدس میزدم خیلی زود به استهلاک افتاد مثلا پیچ زیر قنداق در شلیک 500 (اواسط بسته سوم ساچمه گامو)شکست و قبضه کلا از قنداق جدا شد و پیچ قسمت نشانه روی خود به خود شل شد و با ساچمه و فنرش گم شد و در شلیک 1000 اهرم زیر لوله در آستانه شکستن بود که به یک تعمیرکار فروخته شد ولی با اینکه سی اف آر با لول ثابت کمی محکمتر بنظر میرسد اما سیستم نشانه روی همچنان از همان اول لق و پروسه ساچمه گذاری طولانی بود و نکته مهم اینکه در شلیک مثلا پانصدم قدرت به وضوح نصف شده و برای من که همزمان مگنوم ( مگنوم 350 طی 6 سال که داشتم هم این همه افت نداشت) هم داشتم قابل باور نبود . یکسال قبل و پس از فروش سی اف آر کلا به این نتیجه رسیدم که اگر یک دیانا از هر مدلی را گرانتر بخریم حتی دست دو ، بعدها از این خرید پشیمان نخواهیم شد .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع