انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: GAMO CFR
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
دادا با یه سرنگ یه مقدار کم روغن روی فنر بریز(زیاد نباشه ها)
یه کم روغن به پارچه بریز و روی قسمت های فلزی بکش
برای تمیز کردن خان ها یه نخ پیداکن و یه تکه پارچه کوچیک که بتونی از لوله عبور کنه بهش ببند و روغن رو به پارچه بزن و نخ رو از یه طرف داخل کن و از طرف دیگه بکش
آخر کار با یه پارچه تمیز و خشک تفنگت رو تمیز کنKhansariha (8)
خود گامو دونوع روغن داره که توی نمایندگیاش موجوده یکی روغن معمولی به قیمت حدود 9000 ت و اون یکی حالت اسپری که قیمتش فکر کنم حدود 20000 ت بود که به نظر من گرونه و من از هیچ کدوم استفاده نکردم راستش ترسیدم روی واشر پیستون اثر بد بزاره اگر دوستان تجربه استفاده داشتن لطف کنن خوب و بدش رو بگن . سپاس Khansariha (226)
دوست عزیز نگفتید بعد چند بار شلیک باید تفنگ رو روغن کاری کرد؟
بهترین دوربین برای این اسلحه چی هست
دوست عزیز اگه تفنگتون نو هست حالا حالاها احتیاج به روغن کاری نداره.مخصوصا گامو ها که از همون کارخونه یه روغنکاری ملایم شدن. بهتره تا حدود دو سه هزار شلیک کاریش نداشته باشی و وقتی هم خواستی روغن بزنی فقط به فنر بزن نه به داخل محفظه سیلندر.Khansariha (8)
(2012-08-07 11:11 AM)rrtt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز نگفتید بعد چند بار شلیک باید تفنگ رو روغن کاری کرد؟
بهترین دوربین برای این اسلحه چی هست
به نظر من بعد از 1000 شات
دوربین هم مونده بخوایی باهاش هدف زنی کنی یا شکار و چقدر بخوایی هزینه کنی من فکر کنم واسه شکار 4*32 گامو که قیمتش 95000 ت مناسب باشه .ولی برای تارگت دوربین قویتر لازمه
دوست عزی یک سوال واجب چه روغنی باید بهش بزنم؟
روغن دبلیو دی 40 یا روغن مخصوص خود گامو.هر دوش تو اسلحه فروشیا فراوونه.Khansariha (8)
دوستان یک سوال یه دوربین قوی که نهایت برد موثر cfr و اینکه دقت خوبی داشته باشه و راحت بهم نریزه برا cfr به بنده معرفی میکنید
(2012-08-14 06:05 PM)rrtt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان یک سوال یه دوربین قوی که نهایت برد موثر cfr و اینکه دقت خوبی داشته باشه و راحت بهم نریزه برا cfr به بنده معرفی میکنید

GoldenEagle 3-9x50
من الان چند هفته ای میشه که این دوربین رو بستم روی cfr و تا حالا که خدا رو شکر عالی بوده.حدودا 350 عدد شلیک با دوربین داشتم و راضیم ازش.
دوستان میشه برای این تفنگ پایه بست ؟ چون من با چگونگی نحوه اتصال پایه آ شنایی ندارم .
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع