انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: GAMO CFR
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
به نظرتون این تفنگ با igt میتونه رقابت کنه؟
آقامیلاد مبارک باشه و در اسرع وقت تونستید یه گروپ برای ما بزارید.
تفنگ خیلی زیباییه.انصافا از igt من خیلی قشنگ تره.
کلا قنداق cfr و وایسپر ایکس خیلی زیبا طراحی شدند.
ویک سوال:
آیا جنس قنداق این تفنگ هم مثل آی جی تیه؟یعنی حالت چرمی وچسبندگی داره؟
کلا شما که این تفنگ و آی جی تی رو تودست گرفتید و باهاشون کارکردید یه مقایسه بخواید بکنید چی میگید؟
(2012-09-20 08:27 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یک سوال:

امیر جان، قنداق که نه، اما تو قسمت های Pistol Grip و Forearm حالت چسبندگی داره...
این قدرتش 3-4 ژول از آی جی تی کمتره ولی در عوض لول ثابته... ولی من طراحی آی جی تی رو بیشتر میپسندم چون شکاری تره...
(2012-09-20 08:27 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظرتون این تفنگ با igt میتونه رقابت کنه؟
آقامیلاد مبارک باشه و در اسرع وقت تونستید یه گروپ برای ما بزارید.
تفنگ خیلی زیباییه.انصافا از igt من خیلی قشنگ تره.
کلا قنداق cfr و وایسپر ایکس خیلی زیبا طراحی شدند.
ویک سوال:
کلا شما که این تفنگ و آی جی تی رو تودست گرفتید و باهاشون کارکردید یه مقایسه بخواید بکنید چی میگید؟

باسلام.البته اینجاتاپیک مقایسه نیست ولی امین جان من به عنوان کسی که هردورو داشته میگم اینا تو یه رده نیستن که بخوایم مقایسشون کنیم.ببیم مثلا ای جی تی فنرنداره و این یه حسنه که هیچ وقت ضعیف نمیشه.قنداقش طوری طراحی شده که به دست میچسبه به قول خودت و همچنین هم 4.5 داره هم 5.5 و یه جورایی خوراک شکاره.فقط کمی صداش بلنده همچنین کمر شکنه که خوب سرعت ساچمه گزاری بالایی داره.. در عوض این مدل فقط 4.5 داره زیرتاشو هست فعلا مدل فنریش هست تو بازار قنداقش کمی کیفیتش پایینتره اما پد تنظیم گونه داره و یه جورایی طراحیش از چندتا تفنگه که دست گرفتنش رو راحت کرده سرعت ساچمه گزاریش پایینه و شکار هم تا حالا باهاش نزدم ببینم درجا فریز میشه یا نه اما دقت خیلی خوبی داره و اینکه اون سایلنسر سرش واقعا صدارو نصف کرده و تقریبا فقط صدای برخورد فنر و پیستون شنیده میشه
دوستان روز جمعه یک کبوتر از 50 متری با این سلاح زدم که درجا فریز شد و یک قمری هم زدم که پرش ریخت و رفت.در کل با توجه به 4.5 بودنش خیلی مهمه که تیر موقع شکار به قسمت حساس بخوره اما به نظر من اینکه مسیر مستقیمی رو ساچمه تو این فاصله طی میکنه خیلی خوبه.حالا دوستان دیگه ای هم که این سلاح رو دارن بیان و با هم این تاپیکو رونق بدیم.
از دوستان کسی تا حالا این سلاح رو باز کرده؟میخوام ببینم فنرش با شادو فرق میکنه و اینکه ایا واشر انتهای پیستونش با شادو یکیه؟چون میخوام یدکی براش بگیرم و اگر مثل شادو باشه احتمالا بتونم واشر دیانا 27 رو روش بندازم
نه اقا میلاد هیچ فرقی نمیکنه با شادو و واشر دیانا 27 هم روش جواب میده.محصولات جدید گامو اصلا کیفیت قبل رو ندارن بیشتر قسمت های ماشه و هادی فنر پلاستیکی شده و جنس فنر الیاژ خوبی نداره و به سرعت قدرت خودش رو از دست میده.اگر داخلش رو باز بکنی با سیستمی که خود گامو در کاتالوگش ارائه میده متفاوت هست.
[تصویر: 13489009281.jpg]
این عکس مربوط به سیستم شادو های قدیمی هست که با شادو های جدید خیلی متفاوته.
خوب به نظر شما از چه فنر دیگه ای میشه براش استفاده کرد که بهترباشه؟
سلام.
برای سلاحهای اسپانیائی,ستهای مشهور تیونینگ بعنوان مثال Vortek Kit و V-mach تولید نشده و به شخصه سلاح Norica Massio خودم کمی فنرش ضعیف شده بود و می خواستم با ستهای معروف تیونینگ کنم که پیدا نکردم و بدین خاطر به جایگزینی فنر نو از خود کمپانی نوریکا رضایت دادم.
(2012-09-30 01:13 AM)milad123 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خوب به نظر شما از چه فنر دیگه ای میشه براش استفاده کرد که بهترباشه؟
از فنر دیانا 35 میشه استفاده کرد.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع