انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: GAMO CFR
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
حنان جان در مورد تعويضش نميدونم ولي مازل بريك رويال من يه پيچ داره كه ميشه بازش كرد ولي متاسفانه مال منم بعضي وقتا ميچرخه و اين مشكل در بيشتر گامو ها وجود داره و اصلا نميشه زياد رو شليك با مگسك حساب باز كرد
حنان جان شیار درجه ها جدا نمیشن...خیلی حال گیریه!
بهترین راه (که من هم انجام دادم و مشکلم حل شد) تعویض فنر زیر شیار درجه با یه فنر بلندر تر هست...
Khansariha (8)
(2012-10-08 06:30 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حنان جان شیار درجه ها جدا نمیشن...خیلی حال گیریه!
بهترین راه (که من هم انجام دادم و مشکلم حل شد) تعویض فنر زیر شیار درجه با یه فنر بلندر تر هست...
Khansariha (8)

مرسی، فقط نمی دونم این فنر رو از کجا گیرش بیارم و چطور تعویض کنم.. Khansariha (226)
سلام به دوستان عزیز، آقا چرا از سی اف آر داران عزیز کسی به تاپیک سر نمی زنه؟!!!

آقا من یه فنر فازمتر گیر آوردم؛ در راستای سوال فبلیم، کسی میتونه توضیح بده که چجوری باید با فنر زیر دستگاه نشانه روی عوضش کنم؟

ممنون میشم از توضیحتون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوست عزیزم اون پیچ دایره ای شکل رو اونقدر بچرخون تا بیاد بالا بعد کلا اون قطعه در میاد و فنرزیزر اون هستش
سلام آقا میلاد، خوب شد شما اومدی... Khansariha (8)

آقا میلاد، یعنی همون طبلک تنظیم برد رو تا آخر up کنم، قطعه ی بالایی دستگاه نشانه روی جدا میشه؟!

فنری رو که میخوام بندازم روش تا چه اندازه باشه جوابگوی نیاز هست؟ آیا فنر فازمتر (با طول ۳.۳ سانت) مناسبه؟

پیشاپیش خیلی ممنون از پاسختون... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
حنان جان اون پیچ بالای شیار که مال تنظیم ارتفاع هست رو کامل شلش کن تا دربیا بعد شیار رو بده بالا فنر و بردار و فنر جدید بذار...طولش هم بستگی به قدرت فنر داره...خودتون امتحان کنید اگر خوب بود که هیچ و اگر خیلی سفت شد میشه فنر رو کوتاه کرد...
با سلام vixor جان همانطور که جناب رویال فرمودند یک پیچ الن روی مازل بریک هست ان را باز کنید و مازل را بیرون بکشید سر لوله هزار خاری تعبیه شده که شما میتوانید به راست بچرخونید و دوباره جا بزنید و با این کار مازل کاملا در راستای لوله قرار میگیرد.
(2012-10-10 09:40 AM)berno نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام vixor جان همانطور که جناب رویال فرمودند یک پیچ الن روی مازل بریک هست ان را باز کنید و مازل را بیرون بکشید سر لوله هزار خاری تعبیه شده که شما میتوانید به راست بچرخونید و دوباره جا بزنید و با این کار مازل کاملا در راستای لوله قرار میگیرد.

ممنون، ولی متاسفانه cfr whisper با cfx royal فرق میکنه و روی سایلنسرش هیچ پیچی وجود نداره و پرس شده... Khansariha (226)Khansariha (226)
حنان جان فکر کنم یه کم با سشوار حرارت بدی و کم کم با یه چیزی ضربه غیر مستقیم بزنی در بیاد.(روشش رو تو تاپیک شادو توضیح دادم)ولی ممکنه جازدن دوباره اش هم با خطا همراه باشه.بهتره بی خیال مگسک بشی و یه دوربین ببندی.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
لینک مرجع