انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی رنجر مود 80-ranger mod 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
(2016-07-12 04:37 PM)sabergholamian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی ممنونم لطف داریKhansariha (8)
والا تفنگ تورپدو 105 هستش یا همون آپاچی زيرواشو.و ماشه هم نشکسته.اصلا بعيده بشکنه. قنداق هم خودم ساختمش حدود 100 تومن برام هزينه داشته.ولی کلی زحمت کشیدم براش که گمونم دیگه سمت ساخت قنداق نرم خخخ سخته انصافا

اقا صابر کارتون واقعا قابل تحسین هستش و خیلی قنداق زیبایی شده .
با سلام و روز بخیر
دوستان قسمت ضامن ایمنی ماشه تفنگ هاتسان مدل 80 من شکسته میخوام بدونم آیا این قسمت به صورت جداگانه قابل تهیه است یا باید ماشه کامل بخرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-08-21 02:56 PM)MasoudZ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام و روز بخیر
دوستان قسمت ضامن ایمنی ماشه تفنگ هاتسان مدل 80 من شکسته میخوام بدونم آیا این قسمت به صورت جداگانه قابل تهیه است یا باید ماشه کامل بخرم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقا مسعود Khansariha (8)
این شماره تماس ذکرعلی نمایندگی رنجر هستش. 09123254810
تو تلگرام میتونی ازش بپرسی فقط کافیه عکس قطعه را واسش ارسال کنی.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع