انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی رنجر مود 80-ranger mod 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
دوستان من 1 ماه پیشم با دوستم رفتیم یه رنجر MOD 80 خریدیم حالا قراره بریم مقایسه عملی با گامو بعدا نتیجشو میزارم رو سایت شایدم با فیلم
خودم هم 2-3 ماه پیش یه گامو CFX گرفتم تا حالا 1000 تا تیر زدم باهاش با دوربین بوشنل کلا راضی هستم از فاصله 60 متری (دقیق متر کردم )قوطی روغن خوردو (4 لیتری) رو 2 طرف سوراخ میکنه
یا حق
آیا رنجر مود 80 سری جدید مشکلاتش حل شده
من که رفتم تفنگ بگیرم بهم رنجر 80 پیشنهاد داد
گفتم رنجر داشتیم بدرد نمیخورد
گفت سری جدید مشکلاتش حل شده
نگاه کردم
آرمش یه سبک دیگه روش چاپ شده بود
حالا کسی نظری داره؟Khansariha (8)
دوست عزیز گول این تبلیغات رو نخورید این فروشنده ها هر بار جدیدی میارند بهش میگن سری جدید.سلاح های رنجر از پایه و اساس مشکل دارند و بی کیفیت هستند و تنها در صورتی سری جدید اونها بهتر میشه که تغیررات اساسی در سلاح ایجاد کنند با تغییر مگسک و قنداق چیزی حل نمیشهKhansariha (8)
سلام
فنر و واشر کدوم مدل دیانا به این تفنگ میخوره؟
سلام به همه دوستان واساتید
کسی کلیپ باز وبسته کردن سیستم ماشه رنجر 80 رو داره واسه ما بذاره
اخه یه رنجر80 هست که مسلح نمیشه و ماشه لقی داره
سلام دوستان نظر همه محترم اما نظر من رو هم بشنوید.من سال 1391 رنجر Mod 80 رو به قیمت 270،000خریدم و کاملا هم راضی هستم.این تفنگ به نظر من بهترین انتخاب دربین تفنگ های هم قیمت و هم رنج هست.درمقایسه با Gamo بگم که قدرتش معرکس به طوری که اگر بدون نیاز به شلیک یکبار رنجر رو باد کنید و بار دیگه Gamo واقعا به قدرت فنر پی میبرید.در رابطه با نظر دوستان که میگن خرابه، خطا همه جا وجود داره و شاید شانس بد شما بوده.در ضمن شاید این نکته مفید باشه و به درد دوستان تازه کار بخوره: تنظیم مگسک با هر تیر متفاوته تجربه شخصی ثابت کرده.تیرهای ایرانی که ماشالا... فقط کافیه به نوک تیر نگاه کنید اونوقت متوجه کج بودن تیر میشید که باعث میشه تقارن تیر به هم بریزه و تیر هر بار به یک سمت منحرف بشه.بهترین تیر ایرانی نخجیر آمل هست که هم صافه هم وزن خوبی داره وهم محکم!
برگردیم به بحث اصلی: این تفنگ ارزش واقعی خودش رو در فاصله 50 تا 60متری به من نشون داده.در لینک زیر میتونید تصاویر پرندگان شکار شده توسط خودم با Mod 80 رو ببینید البته بدون استفاده از هیچ دوربینی و با مگسک.بزرگترین شکار هم،طاووسک بوده فقط کافیه به اسلحه ای که در دست دارید ایمان داشته باشید.بدرود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز فرمایش شما کاملا صحیح هست و اگه طرف شکارچی باشه با .... شکارمیکنه
اما در مورد اینکه فرمودید شاید شانس طرف بد بوده برمیگرده به تولیدات محصولات معتبر ،که از قضا ممکنه یک در چند ده هزار محصول تولیدی مشکل داشته باشه مثل تولیدات آلمان ،چک و...،در واقع باید گفت: شما بسیار خوش شانس بودید که یک در هزار محصول رنجر 80 برای شما راضی کننده بودهKhansariha (8)
Khansariha (256)
دوستان چه عجب یکی پیدا شد از محصولات رنجر راضی باشه جای بسی شگفتیست !!!!!! والا ما که چیزی جز بدی از رنجر ندیدیم خخخخخخخخخ دوست عزیز دقت داشته باشید که قطعات محصولات رنجر کیفیت خوبی ندارن و در بیشترشون خود به خود شلیک کردن دیده شذه ( من تو 125 این مشکل رو دیدم ) اما واقعا باید به شما احسنت گفت که تو 50 تا 60 متری با مگسک این تفنگ شکار زدید !!!!!! رنجر 125 رو هر جور که بود تو 10 متری نمیتونستم کمتر ازاندازه یه سی دی ازش گروپ بگیرم اونم با پرومگنوم حالا شما که که از نخجیر امل استفاده کردید خیلی خوب شده Khansariha (290)
(2013-09-11 11:42 PM)khoramdin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز من رنجر80 دارم ازنوع قنداق چوبیش.اینی که شمامیگید:قدرتش معرکس به طوری که اگر بدون نیاز به شلیک یکبار رنجر رو باد کنید و بار دیگه Gamo واقعا به قدرت فنر پی میبرید: همش مال فنرنیست.بیشترش مال اینه که اهرم تفنگای گامو 2تیکه است ولی مال رنجر 1تیکه وبه همین دلیل مسلح کردنش نیروی بیشتری میطلبه.شکستن لولش هم داستانیه واسه خودش.اگه ضربه نزنی ازحالت چفت خارج نمیشه ولی تفنگ های گامو با کمی فشار ازحالت چفت خارج میشن وباکمی فشارهم بسته میشن.ولی رنجر برای شکستن وبستن لوله باید ضربه بزنید که این کار ممکنه در دراز مدت باعث خم شدن لوله ویا لق شدن کپ سلاح بشه.(البته میشه فنرضعیفتری بذاریم که راحتتر باز وبسته بشه.مثل همین کاری که من کردم.)
وقتی هم که تفنگ رو بازکردم بایه فنر47 حلقه ای مواجه شدم که تعجب آوربود!!!!!به نظرمن این بلندی فنر یک نقطه ضعف براش محسوب میشه چونکه فنر هرچی بلندترباشه احتمال شکستنش بیشترمیشه.حالامیخوام فنرش رو عوض کنم وکمی ضعیفترش کنم تادوام تفنگ بیشتربشه.
راستش هنوزفرصت نکردم باهاش گروپ گیری کنم ببینم دقتش چطوره.
خدابخواد سرفرصت همه جوره تستش میکنم ونتیجش رو میگم.
راستش من ازقیافش خوشم اومد وبه همین خاطر خریدمش.

سلام دوست عزیز از چشمت بیوفته دیگه فایده نداره ولی حالا که تصمیم به تعویض فنر داری یه پیشنهاد دارم،شما که میخوای فنرو عوض کنی،فنرهمین تفنگو بخر خدایی نکرده اگه واسه فنر فابریک مشکلی پیش اومد عوضش کن.اینجوری که شما و دوستان از این تفنگ بد شنیدید یا تجربه داشتید،آیا مطمئنید بعد از دست بردن ب سیستمی که با هم هماهنگن بهتر از قبل میشه؟ به گفته دوستان با تمام هماهنگی مشکل داره(البته خداروشکر نه برای من) در ضمن 100% در قدرت تفنگ اثر منفی میذاره.بازم خود دانی ولی جا زدن فنرش خیلی خیلی سخته خیلی احتیاط کنKhansariha (214)
(2013-09-12 01:26 AM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان چه عجب یکی پیدا شد از محصولات رنجر راضی باشه جای بسی شگفتیست !!!!!! والا ما که چیزی جز بدی از رنجر ندیدیم خخخخخخخخخ دوست عزیز دقت داشته باشید که قطعات محصولات رنجر کیفیت خوبی ندارن و در بیشترشون خود به خود شلیک کردن دیده شذه ( من تو 125 این مشکل رو دیدم ) اما واقعا باید به شما احسنت گفت که تو 50 تا 60 متری با مگسک این تفنگ شکار زدید !!!!!! رنجر 125 رو هر جور که بود تو 10 متری نمیتونستم کمتر ازاندازه یه سی دی ازش گروپ بگیرم اونم با پرومگنوم حالا شما که که از نخجیر امل استفاده کردید خیلی خوب شده Khansariha (290)

حالا دوستان در مورد این شگفتی هم بگم که یبار از شکار برگشتم تفنگو همونجوری گذاشتم سرجاش و دو روز بعد دوباره به شکار رفتم عمق فاجعه اینجا بود که تفنگ پر بود و یادم رفته بود خالیش کنم اما خوشبختانه مشکلی پیش نیومد.نه تیر در رفت و نه ضعیف شد Khansariha (219)
(2013-09-11 11:11 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز فرمایش شما کاملا صحیح هست و اگه طرف شکارچی باشه با .... شکارمیکنه
اما در مورد اینکه فرمودید شاید شانس طرف بد بوده برمیگرده به تولیدات محصولات معتبر ،که از قضا ممکنه یک در چند ده هزار محصول تولیدی مشکل داشته باشه مثل تولیدات آلمان ،چک و...،در واقع باید گفت: شما بسیار خوش شانس بودید که یک در هزار محصول رنجر 80 برای شما راضی کننده بودهKhansariha (8)
Khansariha (256)

Khansariha (219) حرف منطقی ایه قبول دارم Khansariha (214) Khansariha (8)
سلام.من الان دو ساله رنجر mod80دارم خیلی هم ازش راضیم در ضمن چند بار پیش امد که فراموش کردم خالیش کنم وهیچ مشکلی هم پیدا نکرد فنرش هم هنوز ضعیف نشد.بیشترین فاصله ای که باهاش شکار کردم از فاصله 65متری یه فاخته بود.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع