انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: معرفی رنجر مود 80-ranger mod 80
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
emino جان یعنی حتما باید واشر فابریکشو عوض کنم؟ لول فنر چطور؟ راستی80 ایکس چند مدل داره؟ Khansariha (256)
(2015-06-24 07:07 AM)HIGHPOWER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
emino جان یعنی حتما باید واشر فابریکشو عوض کنم؟ لول فنر چطور؟ راستی80 ایکس چند مدل داره؟ Khansariha (256)

اگه ورتکس بگیری دیگه قلم فنر نداری یعنی اصن فنر تو تفنک نیس که قلم بخواد...مدل ایکس یه مدل داره...واشرو عوض کنی خیلی بهتره اگه نمیخوای فعلا عوض کنی بعد ۵۰۰ شلیک باید عوض بشه...من ساتراپ هستم جناب high power
Khansariha (172)
[size=large]متشکرم از راهنماییتون
منم اسمم افشینه.Khansariha (256)
(2014-05-16 09:38 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سال 89 تمام این مراحل رو رفتم و از poly urtanآلمانی براش تراشیدم و 30 "40 تا هم اضافی تراشیدم و به مغازه ها بشنهاد دادم ولی استقبالی نشد اون موقع میگفتم فنری های رنجر با تعویض لول فنر و تراشیدن واشر مشکلش حل میشه ولی خیلی ها مخالفت کردند و باور نکردند !
با عرض سلام و درود
tinger جان ممنون از راهنمایی هات
دو تا سوال؛
1: در مورد سر پیستون ،اینکه امار گرفتم تو همدان تراشیده شده 80x موجوده ولی گفتن شاید یه خورده گشاد باشه و واشر بزنه بیرون و از این چیزا و...
از همدان بگیرم یا اصلشو خودم ببرم تراشکاری از روش بتراشه ؟؟؟
2: فقط تعویض سرپیستون مشکلات لگد و سروصدا رو حل میکنه یا حتما باید لوله هادی رو عوض کنم؟
قبلا خیلی ممنونم از وقتی که میزاری
(2015-06-29 04:33 PM)alirahmani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-16 09:38 AM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من سال 89 تمام این مراحل رو رفتم و از poly urtanآلمانی براش تراشیدم و 30 "40 تا هم اضافی تراشیدم و به مغازه ها بشنهاد دادم ولی استقبالی نشد اون موقع میگفتم فنری های رنجر با تعویض لول فنر و تراشیدن واشر مشکلش حل میشه ولی خیلی ها مخالفت کردند و باور نکردند !
با عرض سلام و درود
tinger جان ممنون از راهنمایی هات
دو تا سوال؛
1: در مورد سر پیستون ،اینکه امار گرفتم تو همدان تراشیده شده 80x موجوده ولی گفتن شاید یه خورده گشاد باشه و واشر بزنه بیرون و از این چیزا و...
از همدان بگیرم یا اصلشو خودم ببرم تراشکاری از روش بتراشه ؟؟؟
2: فقط تعویض سرپیستون مشکلات لگد و سروصدا رو حل میکنه یا حتما باید لوله هادی رو عوض کنم؟
قبلا خیلی ممنونم از وقتی که میزاری

سلام اون واشرهایی که در همدان تراشیده شده رو در یکی از مغازه های تهران در فردوسی دیدم !

ولی بهتره خود واشر فابریک رو به یه پکینگ تراش بدید که برات بتراشه ،لول هادی فنر رو هم از جنس ارتالون و دو سه

سانتیمتر بلندتر و ضخیمتر برات بنراشه که لرزش فنررو بیشتر بگیره.

من خود فنر رو با گریس پایه کربن آغشته کردم که در گرفتن ویبره فنر و کم شدن لگد تاثیر مثبتی داشت

هرچند این روش موافقا و مخالفان زیادی داره!!!!

البته من این روش رو روی رنجر 135انجام دادم و کلا پیستون روتراشیدم و دور سرشو شیار ایجاد کردم ومدل

واشرشو حالت وایرخ 80کردم که بسیار هم خوب جواب داد .
(2015-06-23 08:22 PM)HIGHPOWER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[size=large]سلام بر رفقا.
همین امروز قیمتش رو گرفتم گپ فلزی/قنداق چوبیش تو اهواز حدود 520ت بود. فروشنده از فاصله حدود 70متری باهاش اردک زده با کالیبر 5.5 دوربین دار.
1100تی اچ گپ فلزی و شادو1000 گپ فلزی هم داشت ولی این مدل رو توصیه کرد. حسابی وسوسم کرد. [/sizKhansariha (256)e]

این فروشنده اهوازی با این داستان شکار اردک که فیلمش هم رو موبایلش بود و تو حوضچه ماهی اردک زده بود به من هم یک ایکس ۸۰ فروخت که واقعا پشیمان هستم از خریدم هم قیمتش خیلی بالا هست هم واقعا تفنگ بی دقت و سنگین و با صدای زیاد هست و خیلی گیج میزنه و دوربین رو هر ده شلیک باید دوباره تنظیم کنی
(2015-08-01 04:51 PM)rmkarami01 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-06-23 08:22 PM)HIGHPOWER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همین امروز قیمتش رو گرفتم گپ فلزی/قنداق چوبیش تو اهواز حدود 520ت بود. فروشنده از فاصله حدود 70متری باهاش اردک زده با کالیبر 5.5 دوربین دار.
1100تی اچ گپ فلزی و شادو1000 گپ فلزی هم داشت ولی این مدل رو توصیه کرد. حسابی وسوسم کرد. [/sizKhansariha (256)e]

این فروشنده اهوازی با این داستان شکار اردک که فیلمش هم رو موبایلش بود و تو حوضچه ماهی اردک زده بود به من هم یک ایکس ۸۰ فروخت که واقعا پشیمان هستم از خریدم هم قیمتش خیلی بالا هست هم واقعا تفنگ بی دقت و سنگین و با صدای زیاد هست و خیلی گیج میزنه و دوربین رو هر ده شلیک باید دوباره تنظیم کنی

دوست من واشر عوض کن با ساچمه سنگین درست میشه ولی سعی کن ورتکس بگیری اگه نه بده یه قلم فنر بزرگتر برات بتراشن تا حد خیلی زیادی درس میشه میتونی تا ۵٠ متر حد اقل گروپ ۵ سانتی بگیری...
(2015-08-01 07:28 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-01 04:51 PM)rmkarami01 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست من واشر عوض کن با ساچمه سنگین درست میشه ولی سعی کن ورتکس بگیری اگه نه بده یه قلم فنر بزرگتر برات بتراشن تا حد خیلی زیادی درس میشه میتونی تا ۵٠ متر حد اقل گروپ ۵ سانتی بگیری...
ممنون از راهنمایی شما ولی اینهایی که گفتین مگه تو بازار آماده نیست که باید بدم بتراشن بعد که بتراشه با چه اندازه ای و چه جنسی .
یه جوری بگید که متوجه بشم همه که مثل شما حرفه ای نیستن تو تعمیرات .بعد خودم میتونم عوض کنم مشکلی برا گارانتی پیش نمیاد

فرستاده شده از GT-I9192ِ من با Tapatalk
سلام
تو بازار جنس خامش هست باید بدین براتون با دقت بسیار بسیار بالا بتراشن
جنسش هم پلی اورتون
اینم ادرس پست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمونه تراشیده شده

نقل قول :دوست عزیز بابت مورد واشر سرپیستون می خواستم قبل از پاسخ اطلاعات تکمیلی رو از تیون کننده سلاح آقا جعفر بپرسم و بعد جواب رو پست کنم.
واشر مذکور از پکینگ آلمانی - پلی اورتان- ساخته شده که البته به این سایز در تراشکاری در همدان موجود بوده برای فروش .

تصویر به اندازه 34% (500x338) کوچک شده است. برای دیدن تصویر در اندازه واقعی (750x507) روی این نوار کلیک کنید. برای باز شدن در پنجره جدید روی تصویر کلیک کنید.
[تصویر: 13984191711.jpg]

در رابطه با پلی اورتان هم توضیحات پایین رو از وب بدست آوردم :
پلیمر پلی اورتان از بهترین پلیمرهای صنعتی می باشد که جایگزین بسیار مناسب برای انواع لاستیک به خصوص برای ساخت قطعات با تعداد کم می باشد. از بارزترین مزایای این پلیمر قابلیت تراشکاری آسان، خواص مکانیکی بی نظیر، مقاومت شیمیایی بالا نسبت به اغلب مواد شیمیایی ، حلال ها و سوخت ها ، مقاوم در برابر اشعه UV و سایش و انعطاف پذیری بسیار عالی می باشد. این پلیمر در دونوع ورق و میلگرد قابل عرضه می باشد که نوع ورق آن با ضخامت 1 الی 60 میلی متر در ابعاد 1*1 و میلگرد با قطر 10 الی 350 میلی متر در طول 30 سانتی متر الی 1 متر قابل عرضه می باشند.

[تصویر: polyurethane-packing-gasket.jpg][/code]
دوستان کسی میدونه سایز واشر پیستون آپاچی1100با رنجر 80یکی هست یا فرق میکنه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع