انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دومیناتور200wومشکلات و مزایای آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دوستان با عرض سلام میخواستم در مورد این تفنگ و تمام مشکلات و معایب اون صحبت بشه تا اگر مشکلی هست که به تیر انداز یابه اسلحه مربوطه طرح و برسی بشه واگر هم مزایایی داره گفته بشه که بقیه بتونن از اونا استفاده کنن
از نظر من مشکل اساسی این اسلحه وزنشه که واقعا زیاده و مشکل بعدی محل تیرگذاری که گاهی اوقات آدم با مشکل روبه رو میشه واما مزایایه اون قدرت و دقت مناسبشه(دقتش از 5 4/7 هست(از نظر من))و طراحی زیبای قنداق و نحوه مصلح شدن امنیت دارشه و ماشه نرم و خوش دستشه(برخلاف 350 که ماشه ش خیلی بد طراحی شده که گاهی اوقات گوشت دست آدم رو میگیره)
حالا اگه کسی بیشتر از اینا میدونه طرح کنه تا ما هم آشنا بشه
حداقل یه عکسی یه گروپی یه ریویو کاملی چیزی بزار تا بخونیم بعد نظر بدیم...همینطور خشک و خالی که نمیشه
دوست عزیز فردا همه در خدمت شماست(گروپ گیری...)ولی همه چیز که با عکس نیست بعضی مشکلات در عکس معلوم نیست
گروپ گیری
[تصویر: 13398300961.jpg]
ریویو
[تصویر: 13398300983.jpg]
[تصویر: 13398300972.jpg]
[تصویر: 13398300994.jpg]
[تصویر: 13398301005.jpg]
پس این جور که معلومه دقتش از 54 بیشتره چون توی 38 متر بدون ساپورت این گروپ رو داده
سروش جان مطمئنی 38 متر بوده؟
ماشه دیانا 350 هیچ مشکلی نداره یعنی هیچ کدوم از دیاناها مشکلی نداره
ولی تفنگ خوشگلی هست
دوست عزیز 38 متر یا 38 قدم !!!!!!!

این گروپ شما در حد بهترین های فنری مثل 54 هستش به احتمال زیاد فاصله بیشتر از 15 یا 16 متر نباشه Khansariha (8)
(2012-06-16 12:10 PM)HALFMAN2010 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پس این جور که معلومه دقتش از 54 بیشتره چون توی 38 متر بدون ساپورت این گروپ رو داده
سروش جان مطمئنی 38 متر بوده؟
ماشه دیانا 350 هیچ مشکلی نداره یعنی هیچ کدوم از دیاناها مشکلی نداره
ولی تفنگ خوشگلی هست
من در حالت نشسته اصلا دستم تکون نمیخوره اصلا و ابدا
از نضر فاصله هم از متراژ خونه ها و کوچه ها استفاده کردم 22متر طول خونه ی خودمون 8 متر طول کوچه 8متر هم طول حیاط همسایمون
ماشه ی 350 یه بار دست خودمو گرفت و طوری بود که کبود شد بخاطر اینه که قوس زیادی نداره
دوستان پس اون همه مشکل که میگفتید کو؟پس چرا نمیگید؟
با سلام.
اقا سروش ممنون از گروپی که شما گرفتید.
البته این فقط یه گروپه و ریویو به این چیزی که شما گذاشتین نمگن.
ریویو شامل :
1) معرفی کامل اسلحه با عکس از هر قسمت و خصوصیات هر قسمت.
2)قدرت اسلحه با استفاده دقیق از کرو نگرافی یا اگر خودتون ندارید استفاده از مراجع مطمئن.
3)چندین گروپ روی کاغذ گروپ گیری با معیار های مشخص و ساچمه های متفاوت.
4)نوشتن نقاط ضعف به صورت کامل.
5)نوشتن نقاظ قوت به صورت کامل.

اما در خصوص گروپتون و دقتی که داده.خوب این واقعا خوبه که این اسلحه با این قدرت و این ساچمه یه همچین گروپی داده (البته با معیار سنجشی که خودتون کنار گروپ کشیدین ،گروپ شما چیزی در حد 3 سانتی متر هست)باز با این احوالات گروپ خوب هست.
البته روی اسلحه شما دو پایه هست،آیا موقع شلیک پایه را باز کردین؟

من از شما میخوام که با سه نوع ساچمه دیگه هم و در فاصله مشخص (قدم ،طول و عرض کوچه و خونه نه!!)با فاصله کاملا مشخص و دقیق و با ساپورت روی سیبلی که بنده طراحی کردم و در تاپیک سیبل ها هست(همونی که حدود 23هدف مجزا درش طراحی شده) گروپ بگیرید.فاصله هم 20 متر در نظر بگیرید.
اینم عکسش
[تصویر: IMG_9441.jpg]
البته این گروپ مال وایرخ 80 هست
اگر اسلحه شما اسلحه دقیقی باشه(به تیر اندازی شما شکی نیست) باید حداقل از 23 تا هدف 17 تاش تو خال بزنید.منظور از خال هم دقیقا تو خال هست و روی خط هم مشکل نداره اما نزدیک خال قبول نیست.Khansariha (8)
من و همه دوستان بی صبرانه منتظر گروپ شما هستیم .Khansariha (8)
با تشکر از وقتی که برای معرفی این اسلحه گذاشتین
یا علی
آقا این ریویو شما خیلی سخته من تست گروپ رو میگیرم بقه اش با اساتیدی که این اسلحه رو دارن یا اطلاعات دقیقی ازش دارن تا دوباره دچار اشتباه نشیم وخیلی منون که من رو از این مسئله مطلع کردید فقط این سیبل رو چه طوری می تونم تهیه کنم؟راستی دادا سیبل رو دوباره اندازه گرفتم دقیق 2cmحالا میخوای تا خط کشم بذارم کنارش
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع