انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دومیناتور200wومشکلات و مزایای آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2015-11-22 12:10 AM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز شما که کاربر با تجربه ای هستین . این تاپیک جای این سوال نیست . ولیکن باب راهنمایی این مدل ورژن ضعیفتره 155 هست که من مدتی در اختیارم بود . تنها ایرادش زمانگیر بودن فرایند مسلح سازی سلاح هست . در کل سلاحهای هاتسان زیر شکن برای دوستداران این تیپ سلاحها کاملا راضی کننده خواهند بود.

شرمنده دوست عزیز میتونی تو خصوصی راهنماییم کنید؟
Khansariha (8)Khansariha (8)
هاتسان رنجر 200 دامیناتور . کالیبر 22 . تمام شلیکها بدون دوربین و با سایتهای هدف گیری فابریک سلاح انجام شده . تعداد شلیکها 3 و به ندرت 4 شلیک بوده .وضعیت نشسته و از سپر ماشین به عنوان تکیه گاه استفاده شده است . فاصله ها دقیقا اندازه گیری شده . ساچمه ها بدون دستچین شدن و شستشو و ..
فواصل شلیک را از 30 متر شروع و نهایت به 65 متر رسیدیم که بیشتر از این امکان رویت سیبل به صورت واضح با چشم غیرمسلح نبود.قطر دایره مشکی سیبل 15 cm است .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام
بالاخره کار تیونینگ تفنگم تموم شد.
جا داره از اقا صابر عزیز جهت اصلاح ماشه و عباس ذکرعلی عزیز بابت اشنا کردن من با ساختار فنریهای هاتسان و تیونینگ اولیه تفنگم و میثم عزیز بایت ارسال واشر سرپیستون و همچنین از امیر نوری عزیز بابت رسوندن جک نیترو از خارج کشور به دستم , تشکر کنم.Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
از همه این عزیزان ممنونم

البته خودمم روی جک هاتسان 125 کار کردم و هم اکنون میتونم با اصلاحاتی روی جک 125 اونو به هر هاتسانی منطبق کنم. البته امسال جکها وارد خواهند شد.
تونستم با اولین کارت تمرینی و زدن سه سایتر امتیازی معادل رکورد کشوری بنچ رست باهاش بیارم اونم تو 29 متر نه 25 متر. ساچمه jsb 14.35gr بود و البته وزن نشده و سرعت 650fps
دوربین سنتر پوینت خرید سال 2008
نکته قابل عرض دیگر اینکه با تیونینگ تفنگ در فشار 120 بار به قدرت 28 ژول میرسه که با بالاتر بردن فشار جک میشه 38 ژول انرزی تولید کرد اما به جهت صرفه فشار در 70 بار تنظیم شده که 18 ژول قدرت و تلورانس 1.5 متر بر ثانیه دارد.
ارادت
[تصویر: 5b3e_sdc14097.jpg][تصویر: vc41_sdc14099.jpg][تصویر: cnys_sdc14100.jpg][تصویر: x3ze_sdc14102.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع