انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دومیناتور200wومشکلات و مزایای آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2013-12-17 11:16 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حیفه قنداق چوبی که روش گذاشتن.ولی فکر کنم قنداقه فقط شکل داره

خخخخخخخخخخخخ

معلومه زخم خورده هستیاKhansariha (172)
نه دادا مگه دیونم دومیناتور200wبخرم می رم 62چینی میخرم ومی فروشم سود می کنم. دومیناتور200w فقط شکلش خوبه.
(2013-12-18 11:23 AM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه دادا مگه دیونم دومیناتور200wبخرم می رم 62چینی میخرم ومی فروشم سود می کنم. دومیناتور200w فقط شکلش خوبه.

دوستان همکار من هم گول ظاهر این سلاح رو خورد وگرفت ...
به گفته خودش وزن زیاد ، کم دقتی ، لگد بد سلاح ... همه اینها عواملی بود که باهاش دچار چالش بود

میگفت سلاحش فقط و فقط ظاهر فریبنده ای داره و در عمل زیاد چیز خوبی از آب در نیامده و قصد فروشش رو داره
داداش به دوستت بگو با گذشته درخشان محصولات هاتسان نه بجز PCPهاش/فقط فنری/مشتری ها دم درشون صف میکش برای خرید تفنگش.رنجر کاری نکرده که کسی طرفش بره.
داداش اون بنده خدا هم نمیدونست و فقط و فقط با استناد به یه کاتالوگ و چند تا عکس اینترنتی تبلیغاتی از این سلاح یه جورایی خوشش اومد و خوب گرفتش ... Khansariha (226)

اما الان میگه زیاد باهاش حال نمیکنه و اونی که فکر میکرده نیست
مشکل این سلاح وزن بالاش هست و قدرت بسیار پایین در برابر این وزن میشه گفت همه چیزش خوبه ولی قدرت وزن واقعا ادمو اذیت میکنه من این سلاح رو وقتی تازه واراد بازار شده بود خریدم که اون زمان تفاوت قیمتی با دیانا52 نداشت بعد استفاه چند ماه میشه گفت خودمو از دستش راحت کردم چون هر بلای بگین سر این تفنگ اوردم ولی...
باسلام داخل سایت خود هاتسان نوشته شده ورتکس که باید نیترو باشه
سلام به همه لطفاً اگر كسي ميدونه جواب بده ،هاتسان 125 نيتروپيستون هم داره . حالا سوال اينه آيا ميشه نيترو پيستون خريد و اونو بجاي پيستون و فنر داخل 125 معمولي جايگزين كرد . ممنون
سلام دوست عزیز
بهتر بود سوالتون رو در بخش ۱۲۵ میپرسیدید
حالا..... بله ۱۲۵ ورتکس (vortex) نیتروپیستون هست. برای تهیه پیستون فکر کنم بهتره با فروشگاه ذکرعلی تماس بگیرید که تفنگ های رنجر رو اون میفروشه و قطعات رو هم خودش داره...البته فکر نمیکنم جدا فقط پیستون رو بفروشه
یا باید دنبال پیستون های دیگه باشید که فکر نمیکنم پیدا بشه چیزیKhansariha (226)
saheb ممنون از جوابتون ولي من متوجه نشدم كه بالاخره ميشه نيروپيستون جايگزين فنر و پيستون 125 معمولي كرد يا نه لطفاً جوابتون با بله يا خير ولضح اعلام كنيد مرسي.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع