انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: دومیناتور200wومشکلات و مزایای آن
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از گروپ عکس نذاشته ولی توی چند خط آخر نوشته
با سلام و تشكر از همه دوستان.
من قصد دارم يك قبضه از اين تفنگ را خريداري كنم . قدرت وسرعتش در كاليبر 5/5 چقدره ؟ تفنگي كه بشه جايگزين كرد چيه؟
دوست عزیز خرید دومیناتور ریسک بزرگیه...گاهی وثتا خوب در میاد....ولی بیشتر وثتا نه
به نظر من با توجه به بودجتون از محصولات گامو انتخاب کنید بهتره.

البته برای راهنمایی بهتر از تاپیک مشاوره خرید استفاده کنید...البته حتما بودجتون زو هم ذکر کنید
سلام دوستان کسی تا حالا دومیناتور رو باز کرده ؟
فکر میکنم این جوری بهتر میشه درموردش حرف زد .
من می خوام بازش کنم ولی نیاز به اطلاعاتی در موردش دارم اگه کسی بازش کرده یه چند تا عکس ازش آپ کنه .
(2012-08-07 06:58 AM)ehsanme نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی تا حالا دومیناتور رو باز کرده ؟
فکر میکنم این جوری بهتر میشه درموردش حرف زد .
من می خوام بازش کنم ولی نیاز به اطلاعاتی در موردش دارم اگه کسی بازش کرده یه چند تا عکس ازش آپ کنه .

من بازش کردم و توصیه میکنم اگه اهل فن نیستی این کار رو نکنی چون برا بستن ماشش میمونی در ضمن مشکلش چیه شاید بتونم کمکت کنم
سروش جان یکی دوتا عکس شکار تو تاپیک عکس های شکار از شما با دومیناتورتون هست که واقعاً دقت و قدرت دومیناتور رو تایید میکنه.
سلام دوستان
من تفنگ های بادی زیادی داشتم الان فقط 2 تا از اونها رو دارم مدل 80 هاتسان و دومیناتور 200 که از هر دو اونها راضی ام .
مدل 80 چون سبکه و دقیق
مدل 200 چون پرقدرته و دقیق
اختلاف سلیقه دوستان شاید به خاطر عدم تجربه تفنگهای بادی باشه و یا تعصب خاصشون
بنده دوستی دارم که تعمیرکار اسلحه است و هر چند روز یکبار که براش اسلحه میاد بهش سر میزنم
باهم تعارف نداریم تفنگ دسته دوم ازش می خرم و به ضمانت و شرط میبرم امتحان میکنم
همه نوع دوربینی روش سوار می کنم و هدف گیری می کنم.
پیشنهاد می کنم تفنگ دست دوم تمیز از فروشگاه مطمئن خرید بکنید
بعد یک هفته امتحان کنید اگه خوشتون نیومد پس بدید
ضرر هم نمی کنید تفنگ رو دستتون بمونه
گروپ زدن هم یکی از ملاکهای اسلحه است
قدرت
کیفیت
وزن
کشور سازنده
و موارد دیگه
من با همین کار برای تمامی دوستانم تفنگ بادی خردیم
همشون هم راضی هستن
یه اسلحه براشون انتخاب می کنم
با هم میریم بیرون و تیراندازی می کنیم
اول خودم چند تا هدف میزنم بعدش دوستم
بعد از اینکه راضی شد بهش تفنگ رو میفروشم
به همین خاطر هم اسلحه زیاد امتحان کردم و آزمایش
کرنوگرافی و مسایل فنی به درد ما نمی خوره چون تو آزمایشگاه که شلیک نمی کنیم !!!
هر منطقه شرایط خاص خودش رو داره
باد
ارتفاع
دقت
نوع هدف
با هردوی این اسلحه ها هر سری که بیرون برم به اندازه ناهار یا عصرونه خودم هدف می زنم
پس بهتره که یک تفنگ رو آزمایش کنین بعد بخرین
با ساچمه های
گامو
دنیا
مرال
بیژن
سپهر
و ...
شلیک کردم
هدف از فاصله 10 متر تا 50 متر
کبوتر چاهی
فاخته
کاکلی
کلاغ
و ...
زدم
اگر توی شهر قم هستین به من خبر بدین
سلام از لحاظ قدرت واقعا تفنگ ضعیفی هست با این همه سنگینی که داره اصلا قدرت نداره این تفنگ طراحی شده بیشتر واس گروپ گیری تا شکار .
برای باز کردنم چیز خاصی نداره سیستم ماشش یکم پیچیدس که اگه وارد نیستین زیاد موقع باز کردن عکس بگیرد بعد باز کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمتش الان چنده ؟
اگه ممکنه اطلاعات کامل مثل قدرت (ژول) سرعت؟
برای شکار خرگوش مناسبه ؟
و با تمام جزیئات توضیح بدین
با تشکر
کسی جواب نمیده ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع