انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های غیر استاندارد و بی نام و نشان !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
امروز بصورت اتفاقی پشت یکی از ویترین ها ساچمه عجیبی دیدم که البته وجود همچین چیزی در اون فروشگاه بعید نبود چون کلا علاقه به فروش موارد خاص داره بهر حال وارد مغازه شدم و از فروشنده خواستم این هیولا رو از نزدیک ببینم که دست برد زیر ویترین و یک قوطی شبیه قوطی وازلین در آورد و در اون رو باز کرد
چیزی در حدود 150 الی 200 عدد از این ساچمه ها داخلش بود که برای بررسی بهتر یکی از اونها رو برداشتم که چیزی در حدود 2 cm بود اما با وجود چنین هیکلی بنظر خیلی سبک میومد و بیشتر به سرب خشک میخورد تا سرب معمولی نکته جالبی که داشت این بود که خط قالب و پلیسه سوهان کاری شده بود و میشد اثر سوهان رو روی اون دید یعنی یکی یکی سوهان زده شده بودن بهر حال با تعجب فراوان ساچمه رو گذاشتم توی قوطی و به فروشنده گفتم چند ؟ اونهم گفت 55 تومن
پرسیدم ساخت کجاست ؟ گفت نمیدونم گاموئه ماموئه یجایی هست دیگه
من هم تشکر کردم و اومدم بیرون و عکسی هم برای دوستان به یادگار گرفتم که وقتی داشتم اونرو آماده میکردم برای تاپیک تازه سمت راستی رو دیدم که اونهم برای خودش یلی بود و من ندیده بودم
بهر حال فعلا بازار ساچمه داغه داغه و هر کسی که ایده ای داره بعمل برسونه که دیر نشه
واقعا جالبه از کسانی که این پست بسیار منفی رو لایک میکنن و انگار که اصلا فکر نمیکنند که انگیزه این عکس چیه آقای عزیز شما توی بازار با دوربین میچرخید و هرچیزی که به نوعی حساسیت ایجاد میکنه رو عکس گرفتید و تو یک محیط عمومی گذاشتید ؟ از اینکار منظورتون چی هست ؟

1) اینکه حساسیت ایجاد کنید و بصورت عمومی مخاطبین مزاحم این رشته رو با نامتعارفات آشنا کنید؟

2)اینها تولید خودتون هستند و با تبلیغ منفی قصد در معرفی محصول خود دارید ؟

3) چون خودتون رگلاتور میسازید و 10متر و 10ژول و 10گرین کارتون رو راه میاندازد پس هرکسی علایقی غیر از شما داشت باید محکوم به مطالب منفی و عکسهای دردسرساز شما باشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقای عزیز من نمیدونم چرا مدیریت اجازه این پستها و عکسها رو میدهد .قرار نیست سرک بکشیم تو هر مغازه ای و هرچیز نامتعارفی که دیدیم عکس بگیریم و بگذاریم .به نظر من آقای وایپر-22 بنیانگذار مبارزه با تفریح تیراندازی با PCP هستند و این پستشون هم در همه سایتها فقط حساسیت ایجاد میکنه و واقعا انگیزشون از این پست-همگانی معلوم نیست.

ساچمه 2سانتی تو هیچ خشابی جا نمیشه و خیلی جالبه که شما اومدید تو همه سایتها اونرو با تبلیغ-منفی معرفی میکنید !؟
اخه دوست عزیز اینا که ساچمه نیست اینا منار جنبونه فکر کنم کسی که اینو ساخته احتمالا کوچکترین درکی از تفنگ بادی نداشته و همچنین کسی هم که اینرو بخره احتمالا کوچیکترین درکی و سوادی از تفنگ بادی نداره فکر کنم این سازنده با سازنده همون دایستاتهای معروف یه نون و ماستی با هم خوردن اقای وایپر عزیز اولا شما با این کارتان تفنگ بادی را به زیر سوال میبرید دلایلم 1- ساچمه 2 سانتی در خشاب هیچ تفنگ پی سی پی جای نمیگیرد 2- ساچمه 2 سانتی حداقل باید وزنی حدود 80 تا 100 گرین و شاید هم بیشتر داشته باشد که قویترین پی سی پی تک تیر هم که خشاب ندارد عاجز از پرتاب چنین وزنه ایی میباشد حال اگر بگوییم برای تفنگ بادی کمر شکن استفاده مینماییم قویترین تفنگ فنری دیانا مگنوم 350 میباشد که یا امکان ندارد بتواند این ساچمه را پرتاب نماید و یا اینکه انچنان فشاری به پیستون و واشر پیستون و اورینگ لوله میاید بر اثر پرتاب این ساچمه سنگین که مطمین باشید بعد از دو شلیک انهم شاید با سرعت 100 متر و بردی نهایت 10 الی 20 متر تفنگتان را باید بگذارید درون سطل اشغال پس نظر اینجانب در مورد اعمال افرادی همچو جنابعالی به تنش کشیدن تفنگ بادی و حتی شاید ممنوعیت ان باشد هر چند کارشناس محترم وزارت دفاع خود اینها را میداند اما .... اینگونه اعمال فقط و فقط باعث اشفتگی مقوله تفنگ بادی خواهد شد و امثالهم باعث ممنوعیت بسیاری از تفریحات تیراندازی میشوید و ظلمی را دارید مزتکب میشوید از روی ندانستن. واقعا تاسف بار است
آقای محترم (mojtabadehba) شما هنوز نیومده شمشیر را از رو بستید اگر یک نگاه به پست خودتون بندازید معنی تخریب را متوجه میشوید؟!
این اخطار را جدی بگیرید اگر قصد دارید توی این فروم فعالیت کنید از برخورد خصومتی و شخصی اجتناب کنید .
هر دم از اين باغ بري ميرسد.....

ولي خودمونيم...عجب چيزي هستا....بخوره به گراز فريز ميشه...خخخخخخخخخخ...

چي بگم والا....منم چند روز پيش يه بسته ts-10 4.5 خريدم....7000 تومان پول بي گناه رو دادم...فکر نميکردم تقلبي باشه.....اما بود.....دامن هر کدومشون يه شکل بود...از بس سنگينه تو زاويه 45 درجه سر پايين فاصله 30 متر 1 متر پايين تر از هدف مي خورد...اين در حالي بود که تمام ساچمه هاي ايراني و گامو که استفاده ميکردم حتي تو خط سير مستقيم هم انقد پايين نمي خوردن..
دوستان ساچمه هاي اصلي معمولا رو درب قوطيشون چاپ شده...تقلبي ها معمولا برچسب خورده
دوستان عزیز شرمنده ولی من کلا منظور 2 پست اعتراضی بعد از آقای وایپر رو نفهمیدم......

آخه مگه وایپر خودش اینا رو ساخته که بهش اعتراض میکنید؟

ساخت رگولاتور چه ربطی به ساچمه داره؟
نقل قول : اقای وایپر عزیز اولا شما با این کارتان تفنگ بادی را به زیر سوال میبرید دلایلم 1- ساچمه 2 سانتی در خشاب هیچ تفنگ پی سی پی جای نمیگیرد 2- ساچمه 2 سانتی حداقل باید وزنی حدود 80 تا 100 گرین و شاید هم بیشتر داشته باشد که قویترین پی سی پی تک تیر هم که خشاب ندارد عاجز از پرتاب چنین وزنه ایی میباشد
یکی ما رو روشن کنه ساچمه 2 سانتی چه ربطی به تخریب تفنگ بادی داره؟

sniperelit
دوست عزیز مگه آقای وایپر خودش نگفته :
نقل قول :برای بررسی بهتر یکی از اونها رو برداشتم که چیزی در حدود 2 cm بود اما با وجود چنین هیکلی بنظر خیلی سبک میومد و بیشتر به سرب خشک میخورد تا سرب معمولی

آقای وایپر این عکسا رو اینجا گذاشته تا به من و شما بگه چه چیزای عجیب و غریبی هر روزه داره وارد بازار میشه.....اگه قصد تبلیغ داشت که آدرس میداد که

بابا انصافم خوب چیزیه....بعد از 24 ساعت که سایت راه افتاده باید اینطور پست بدید؟
بهتره دوستان مغرضانه به پستها نگاه نکنن .اشتفاده از تجربه دوستان بهترین کاره ومانع خیلی از خرجهای نااگاهانه میشه .من تا موقعی که فهمیدم دوربین چیه وساچمه مناسب کدومه .کلی متضرر شدم .الان با یک نگاه اجمالی به پستهای مختلف هر شخصی میتونه با استفاده از تجربه دیگران مناسبترین خریدها رو داشته باشه
به نظر من هم اقای وایپر حرف بدی نزد و فقط قسط اگاه سازی و نشان دادن بازار اشفته وسایل شکار که باعث میشه هر فرد به دنبال سو استفاده باشه.
با سلام . وایپر جان از اطلاع رسانیت ممنون .
من وقتی اون دو پست اول رو خوندم فکر کردم از روزی که وارد مقوله ی شکار و تیر اندازی شدم داشتم مطالب رو برعکس می خوندم! دوست تازه واردمون همچین با اعتماد به نفس تایپ کردن که آدم به عقل خودش شک می کنهKhansariha (399)
اگر در مغازه های شکار و ماهیگیری کنکاش کنید خیلی چیزها برای عکس گرفتن پیدا خواهد شد و این دلیل نمیشه که یکسری چیزها رو اینطور علنی به تصویر بکشیم .

نقل قول :اگه قصد تبلیغ داشت که آدرس میداد که

فردوسی کلا 10تا مغازست .یه دور بزنید پیدا میکنید .اگر قصد تبلیغ نیست چرا تو همه سایتها مطلب رو زدند ؟ اینقدر مهمه موضوع ؟

الان تو بازار کلی صداخفه کن ایرانی و تقلبی اومده چرا ایشون نمیرن از اونها عکس بگیرند و بزارند ؟ من فکر میکنم رگلاتور به این ساچمه ها اینطور ربط پیدا میکنه که ایشون چون پی-سی-پی ضعیف کن هستند براشون اصلا مهم نیست که تکلیف ساچمه های قدرتمند چی میشه .

درهرصورت به نظرم مدیران هم نباید برخوردهای 2پهلو بگیرند .دفعات قبل ساچمه های اینگونه معرفی شد و در-دم تاپیک بسته شد .حالا اینبار معلوم نیست به چه دلیلی مدیران با آقای وایپر هماهنگ شده اند که تبلیغات منفی به مثبت ادامه پیدا کنه؟
آقای علیانا مدیر محترم ؟ مگر خود مدیریت با مطرح کردن این ساچمه های غولپیکر مخالف نبوده است قبلها؟ من کاربر ساده شمشیری ندارم که از رو ببندم . ولی شما مثل اینکه به اقتضای شرایط دفعات قبل دردم تاپیکها رو حذف میکردید (شمشیر تو شکم) و در اینبار ما حتی حق اعتراض به معرفی یک محصول نامتعارف و بی فایده رو نداریم ؟؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع