انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های غیر استاندارد و بی نام و نشان !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دقت کنید وزن ساچمه 24.4 گرین هست و با توجه به طول 18.4 cm وزن کمی داره و این یعنی از آلیاژ سرب به مقداری استفاده شده و سختی سطحی اون با توجه به سوهانکاری که شده میتونه زیاد باشه و این میتونه به راحتی به خان صدمه بزنه و تفنگهایی مثل گان پاور و 350 رو که میتونن از این ساچمه استفاده کنن دچار مشکل کنه !
میلاد جان این هم شکل جعبه فابریک این محصول حالا نظرت چیه ؟

[تصویر: 13374385831.jpg]
[/color]بهتره اسم تاپیک به تنها ساچمه بی نام و نشان و کل کل در موردش[color=#FF0000] تغییر نام بدید یا کلا تمامی پست ها ویرایش(پاک)شوند تا کلاس فروم حفظ بشه چون واقعا افت داره دوستان.
سپاسگزارKhansariha (8)
(2012-06-02 01:21 AM)matador نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/color]بهتره اسم تاپیک به تنها ساچمه بی نام و نشان و کل کل در موردش[color=#FF0000] تغییر نام بدید یا کلا تمامی پست ها ویرایش(پاک)شوند تا کلاس فروم حفظ بشه چون واقعا افت داره دوستان.
سپاسگزارKhansariha (8)

Khansariha (399)Khansariha (399)Khansariha (399)

ماتادور جان تاپیک زیر خاکی بالا میاری؟
راستی من امروز این ساچمه هارو توی فردوسی دیدم.
مبارکه...زیارت قبول....چطور بودند...نرفتی دست بگیری؟
(2012-06-02 03:10 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکه...زیارت قبول....چطور بودند...نرفتی دست بگیری؟

نه ولی برای برادم که باهام بود هم بهش نشون دادم و هم براش ماجرایی که توی سایت پیش امد را تعریف کردم فقط میخندید و تعجب میکرد این به چه دردی میخوره!
(2012-05-18 02:36 PM)mojtabadehba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر در مغازه های شکار و ماهیگیری کنکاش کنید خیلی چیزها برای عکس گرفتن پیدا خواهد شد و این دلیل نمیشه که یکسری چیزها رو اینطور علنی به تصویر بکشیم .

نقل قول :اگه قصد تبلیغ داشت که آدرس میداد که

فردوسی کلا 10تا مغازست .یه دور بزنید پیدا میکنید .اگر قصد تبلیغ نیست چرا تو همه سایتها مطلب رو زدند ؟ اینقدر مهمه موضوع ؟

الان تو بازار کلی صداخفه کن ایرانی و تقلبی اومده چرا ایشون نمیرن از اونها عکس بگیرند و بزارند ؟ من فکر میکنم رگلاتور به این ساچمه ها اینطور ربط پیدا میکنه که ایشون چون پی-سی-پی ضعیف کن هستند براشون اصلا مهم نیست که تکلیف ساچمه های قدرتمند چی میشه .

درهرصورت به نظرم مدیران هم نباید برخوردهای 2پهلو بگیرند .دفعات قبل ساچمه های اینگونه معرفی شد و در-دم تاپیک بسته شد .حالا اینبار معلوم نیست به چه دلیلی مدیران با آقای وایپر هماهنگ شده اند که تبلیغات منفی به مثبت ادامه پیدا کنه؟
آقای علیانا مدیر محترم ؟ مگر خود مدیریت با مطرح کردن این ساچمه های غولپیکر مخالف نبوده است قبلها؟ من کاربر ساده شمشیری ندارم که از رو ببندم . ولی شما مثل اینکه به اقتضای شرایط دفعات قبل دردم تاپیکها رو حذف میکردید (شمشیر تو شکم) و در اینبار ما حتی حق اعتراض به معرفی یک محصول نامتعارف و بی فایده رو نداریم ؟؟

ما كه اصلا نميدونيم شما كي هستي !
شما بگو پي سي پي ضعيف كن ! به اين مي گن جنون قدرت ، اگه نيترو اكسپرس هم بدن دستت ميخواي قوي تر كني ! من يه پستي داشتم در مورد انرژي و دقت مورد نياز تو سايتتون كه اول تشكر و سپس با فحاشي و توهين به همراه خودم پاك شد! ( جناب بوق كشك فروش و چاه مستراح و.... يادتون مياد ديگه؟)
برو داداش هروقت تونستي ننگ بولت 40 گرين و تراش كار موشك و لوله تاب ورداشته آقا ميلاد و تلمبه اي كه به خاطر نداشتن اورينگ با شلاقي به جونش افتادن و "چندين متر" افت تير والتر تو 100 متر و...(نذار قضييه گواهي سلامت و... رو بگم).... رو جمع كردي به مردم تهمت بزن
آقا LITKOH چی شد رفتی سراغ زیر خاکیها خخخخخخخخ Khansariha (214)
بابا اون موضوع تمام شد بهتره شما هم بی خیالش بشید Khansariha (8)
چشم بيخيال ميشم
داشتم همينجوري ميگشتم به اين رسيدم و فشارم رفت بالا !
دم بچه ها گرم خوب از خجالتشون در اومدن
یکیش پرومگنوم های جدید نام و نشان دارند ولی بدرد نمیخوره . من دیروز رفتم یک بسته 500 تایی 4.5 خریدم هرچی میزاشتم از لوله میافتاد . پلیسه داشت . حدود 200 تاشم کج و کوله بود . درکل تقریبا از 250 شایدم کمتر استفاده کردم بقیه رو هم ریختم دور.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع