انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های غیر استاندارد و بی نام و نشان !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دوستان خواهشاً دیگه ادامه ندید. بذارید انجمن فضای صمیمانشو حفظ کنهKhansariha (8)
(2012-05-19 11:12 AM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان خواهشاً دیگه ادامه ندید. بذارید انجمن فضای صمیمانشو حفظ کنهKhansariha (8)

سلام
دوست عزيز خواهش شما بجا . ولي بعضي مواقع افرادي تو اين انجمن ميان و به يك شخص توهين مي كنند ولي اين توهين به آن شخص نيست توهين به شعور تمامي دوستانه كه در يك محيط دوستانه از تجربيات يكديگر استفاده مي كنند . و اميدوارم دوست عزيز مون آقا مجتبي در نحوه گفتار و رفتارشان تجديد نظر بفرمايند . و دوست خوبمون وايپر جان هم به دل نگيرند . ببخشيد كه دوباره من موضوع رو شروع كردم . باعذر خواهي . تقديم به دوستان Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستی در مورد طول ساچمه نسبت به تخمین بنده دچار سوال شده بود و من هم از یکی از دوستان در فردوسی خواستم تصویر اون رو برام بگیره تا در اختیار دوستان قرار بدم در ضمن وزن اون از همه جالبتره که حدود 24 گرین هست

[تصویر: 13374389241.jpg]

در ضمن من هنوز متوجه نشدم تصویر اول چرا نیست مشکلی پیش اومده در رابطه با آپ لود ؟
کاربری "mojtabadehba "و"ahmadii"و"منفرد" هر سه بن شدند و سازنده اونها یک نفر بود و مثل اینکه هدفی جز....
هروقت خاستیم حرفی رو بزنیم پشت نام کاربری مخفی نشیم و رک و راست حرفمونو بزنیم تا اگه حرف حق میزنیم به کرسی بشینه نه اینکه با هزار دوز و کلک بخایم حرف بزنیم!
این پست فقط جهت اطلاع بود و عذر میخام که به موضوع تاپیک ربطی نداشت.یاعلی
(2012-05-19 06:36 PM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستی در مورد طول ساچمه نسبت به تخمین بنده دچار سوال شده بود و من هم از یکی از دوستان در فردوسی خواستم تصویر اون رو برام بگیره تا در اختیار دوستان قرار بدم در ضمن وزن اون از همه جالبتره که حدود 24 گرین هست

[تصویر: 13374389241.jpg]

در ضمن من هنوز متوجه نشدم تصویر اول چرا نیست مشکلی پیش اومده در رابطه با آپ لود ؟

وایپر جان زیر پستتون نوشته ویرایش از طرف alinozad

احتمالا تیم مدیریت صلاح دیده عکس حذف بشه...ولی ای کاش این کار رو نمیکردید علی آقا
با ویرایش و حذف اون عکس اشخاص خاطی تقریبا به نتیجه دلخواهشون رسیدند
ولی دوستان من هنوز پای حرفم هستما....این ساچمه رو بزنی به گراز فریز میشه

خخخخخخخخخخخخخخخ......
بله من هم زیر پست رو دیدم ولی چون در سایت دیگه ای یک بار مدیریت خواست ادیت کنه و حجم عکس رو تغییر بده اون رو از دست داد من دوباره برای ایشون ارسال کردم و تصحیح شد حدس زدم شاید همین اتفاق افتاده باشه برای همین مجددا اینجا قرارش میدم تا در صورت نیاز استفاده بشه
[تصویر: 13372585191.jpg]
وا وووووو
عجب هیولاییه
بیشتر شبیه میخ طویله است تا ساچمه خخخخ
برویم بخریم عجب چیزیه به به Khansariha (8)
ظاهرا تو قوطی گامو هم گزاشتنش اما دست ساز باید باشه ولی ایا چنین ساچمه ای به تفنگ اسیب نمیرسونه؟اونم یه تفنگ بادی؟تازه تو خشاب پی سی پی هم که جا نمیشه اصلا
بيشتر شبيه گلوله است . بابا مگه از يه تفنگ بادي چه انتظاري داريد . كه همچين ساچمه هايي خواسته باشيد استفاده كنيد . چي مي خوايد بزنيد . ولي بد نيست دوستان يه امتحاني بكنند و تجربه شون رو اعلام كنند . هر چند كه ساچمه ها امكان آسيب زدن به تفنگ رو شايد داشته باشن.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع