انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساچمه های غیر استاندارد و بی نام و نشان !
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
سلام
دوستان عزيز براي خريد پرو مگنوم ٥.٥ از فردوسي راهنمايي خاصي نداريد از نظر اصلي و تقلبي؟؟؟؟؟؟؟؟
(2013-04-17 12:39 AM)mitin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان عزيز براي خريد پرو مگنوم ٥.٥ از فردوسي راهنمايي خاصي نداريد از نظر اصلي و تقلبي؟؟؟؟؟؟؟؟

از فروشگاه درنا بگیرید دوست عزیز.مطمئن تر از بقیه هست.Khansariha (8)
خريدم دادش دير گفتي
من یک بسته پرومگنوم از قائم شهر خریدم از ساچمه شهاب بدتر ولی بسته بندی و... همه چیز 100% شبیه اصل بود!
(2012-05-19 09:06 PM)viper22 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله من هم زیر پست رو دیدم ولی چون در سایت دیگه ای یک بار مدیریت خواست ادیت کنه و حجم عکس رو تغییر بده اون رو از دست داد من دوباره برای ایشون ارسال کردم و تصحیح شد حدس زدم شاید همین اتفاق افتاده باشه برای همین مجددا اینجا قرارش میدم تا در صورت نیاز استفاده بشه
[تصویر: 13372585191.jpg]

چشم بسته و بدون هیچ تست قبلی شرط می بندم این ساچمه ها معجزه قرن باشن. هر کس تونست با این ساچمه ها از فاصله 20 متری خال بزنه یه جایزه خوب پیش من داره!
این ساچمه ها بی اندازه بلند هستند و دراز بودن ساچمه به معنی نیاز به اسپین بیشتر برای حفط پایداری در مسیر پرواز هست. فکر نکنم نیاز به تکرار این موضوع باشه که اسپین (چرخش به دور محور طولی) ساچمه بوسیله خان ایجاد می شه و طول گام خان در تفنگ بادی عین طول گام خان در خفیف هست اما سرعت ساچمه تفنگ بادی کمتر از خفیف هست و معنی این حرفها اینه که گردش مرمی خفیف به دور خودش بسیار سریعتر از چرخش ساچمه به دور خودش هست. به عبارتی اگر مرمی خفیف رو با بادی شلیک کنید اسپین کمی که داره باعث از دست رفتن دقت تیراندازی می شه. بنابراین ساچمه رو بشکل توپ بدمنیتون ساختن تا با همون روش پایداری بهتری بهش بدن. این اصول ساده در این ساچمه ها (چه دست ساز چه کارخونه ای) رعایت نشده و خب نتیجه از پیش تعیین شده اون نداشتن دقت هست. حالا کی حاضره با اینها تیراندازی کنه؟
(2013-04-17 08:57 PM)seasonhunt نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یک بسته پرومگنوم از قائم شهر خریدم از ساچمه شهاب بدتر ولی بسته بندی و... همه چیز 100% شبیه اصل بود!

دقیقا همینه من هم یه بسته پرو مگنوم گرفتم خیلی افتضاح بود بعد یکی دیگه که دقیقا مثل همون بود رو از یه جای دیگه گرفتم واقعا عالی بود
ساچمه اولیه به قدری بد بود که 2 تیر اصلا به یه جا نمیخورد و 50 تا تیر انداختم تا تنظمش کنم ولی نشد که نشد
ولی با ساچمه دومیه با 5-4 تا تیر تنظیم شد
کسی نمیدونه جریانش چیه ؟
arashne عزیز کاملا حق با شماست و به نکته بسیار مهم و خوبی اشاره کردید که متاسفانه بسیاری از دوستان به دلیل بی اطلاعی از مشخصات لوله که متشکل از کالیبر ،تعداد خان و twist rate ( نرخ چرخش ) هست همیشه دنبال بهترین ساچمه بصورت آزمون و خطا میگردن و در این بین هزینه بالایی رو متحمل میشن درصورتی که با اطلاع از کالیبر و نرخ چرخش میتونن این دامنه هزینه را در طبقه خاصی از ساچمه ها که از نظر طولی مشخص خواهد شد به حداقل برسونن ولی خب چه میشه کرد که همیشه همه چیز رو در حیطه قدرت دنبال میکنیم و این قدرت گردی بیشترین صدمه و کمترین راندمان رو برای ما به همراه داره
تجربه ای که من برای والتر 1250 داشتم این بود که به ساچمه 16 گرینی jsb تا فاصله 100 متری و زدن تخم مرغ رسیدم با نرخ چرخش 19 لوله در صورتی که روی نرخ 17 هاتسان به این دقت نمیرسه

موفق و سربلند باشید
با عرض معذرت چون به لطف دوستان به هیچ شکلی نمیتونم از ویرایش استفاده کنم در مورد مطلب بالا کلمه کالیبر رو در رابطه با نرخ چرخش به گرین اصلاح میکنم
درود
دو مدل پرومگنوم تو بازار هست از لحاظ کیفیت و قیافه!
یه مدل کدر و اصلا هم همشکل نیستن
و یه مدل شفاف و با کیفیت
هر دو مدل رو دارم منتها عکس گویای مطلب نتونستم ازشون بگیرم.
متاسفانه یه سری تولید کننده داخلی اقدام به تولید ساچمه تقلبی میکنن وبا چسبوندن برچسب بجای اصلی میفروشن ! ساچمه های اصلی گامو هم اون موقع ها مالی نبودن وای به حال تقلبی شون ! کلا دقت تو ساچمه ربطی به کیفیت ظاهری نداره و تولید ساجمه نیاز به یسری محاسبات مثل اندازه نوک اندازه دامنه مرکز ثقل و ضریب ایرودینامیکی داره و هر کسی حتی با قالب ریزی عالی هم نمیتونه یه ساچمه خوب تولید کنه Khansariha (214)
(2013-04-19 09:54 PM)mohsen1982 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه یه سری تولید کننده داخلی اقدام به تولید ساچمه تقلبی میکنن وبا چسبوندن برچسب بجای اصلی میفروشن ! ساچمه های اصلی گامو هم اون موقع ها مالی نبودن وای به حال تقلبی شون ! کلا دقت تو ساچمه ربطی به کیفیت ظاهری نداره و تولید ساجمه نیاز به یسری محاسبات مثل اندازه نوک اندازه دامنه مرکز ثقل و ضریب ایرودینامیکی داره و هر کسی حتی با قالب ریزی عالی هم نمیتونه یه ساچمه خوب تولید کنه Khansariha (214)

وای دست رو دلم نذار که خونه . دو بسته ساچمه پرومگنوم گامو خریدم که واقعا افتضاحه . کاملا مشخصه تقلبیه . تمام ساچمه ها پلیسه داره و هرکدوم یه وزن و یه شکلیه . به فروشنده هم که گفتم جواب درست حسابی نداد . در ضمن بجای 250 ساچمه 220 تا تو هر بسته بود . واقعا نا امید شدم . Khansariha (367)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع