انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
سعی میکنم تا فردا طراحیش کنم.
کار سختیه چون باید میلیمتری اندازه گیریش رو انجام بدم.
(2012-09-05 10:04 PM)SadeghS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-09-05 08:46 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستگاه برش دهندش لیزر کاته.توسط لیزر برش میده.تورشت باسایت ما طرف قرارداده.grcg.ir (تو تبلیغات ببینید)
انواع چوب های 3لا وبالسا وmdf و ورق های شیشه ای پلاستیکی تا ضخامت 5میل رو برش میده.
من باکورل دراو طراحی میکنم ومعمولا پسوندشون cdr,dxf.dwg.ai هست.

شما خودتون قاب رو طراحی میکنید دیگه ؟؟؟ اگه طراحی کردید یه نمونه بدید تا ببینم چی جوریه و تو تهران میتونم جایی رو پیدا کنم ...
داداش اگر راهت نزدیکه پامنار بورس لیزر حک و برش هستش بیش از 20 تا مغازه هست اگر هم نه من یه جایی رو تو بلوار احسان تهران پارس سراغ دارم که برای اج زنی قنداقم رفتم پیش اون کلا تو کار ماکت و ... هستش پسر باحوصلیه ....
عزیز دل من رشتم قربونت.
بچه ها کدومش بهتر تره؟
بنظر خودم جدیده که پس زمینش پلنگیه باحال تر شده، نه؟
[تصویر: 84520525842426016829.png]
[تصویر: 23009891491699811673.png]
ای کلک طرح منو کش میری!!!خخخخخخخخ
سیبلش خیلی کوچیکه.
همه تفنگ ها که مثل مال شما خالزن نیستن.
اصلا برای گروپ گیری خوب نیست.
نکته دوم اینکه همیشه سعی کنید برای سیبل از نقطه مرکزی کوچیک و بقیه سیبل بارنگ روش استفاده کنید.
بااین نقطه مرکزی معلوم نیست کجاشو نشونه گرفتی.
رنگ تیره هم باعث میشه نقاط سوراخ شده خوب به چشم نیان.
(2012-09-06 12:19 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای کلک طرح منو کش میری!!!خخخخخخخخ
سیبلش خیلی کوچیکه.
همه تفنگ ها که مثل مال شما خالزن نیستن.
اصلا برای گروپ گیری خوب نیست.
نکته دوم اینکه همیشه سعی کنید برای سیبل از نقطه مرکزی کوچیک و بقیه سیبل بارنگ روش استفاده کنید.
بااین نقطه مرکزی معلوم نیست کجاشو نشونه گرفتی.
رنگ تیره هم باعث میشه نقاط سوراخ شده خوب به چشم نیان.
کجاش طرح شماست؟ فقط پس زمینش پلنگیه...
اندازش هم خوبه...من میچاپم همین رو...
به نظر من اگه پشتش سفید باشه بهتره
چون اگه به پلنگی ها تیر اصابت کنه از تو دوربین معلوم نیست ولی اگه سفید باشه براحتی معلومهKhansariha (8)
(2012-09-05 08:46 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستگاه برش دهندش لیزر کاته.توسط لیزر برش میده.تورشت باسایت ما طرف قرارداده.grcg.ir (تو تبلیغات ببینید)
انواع چوب های 3لا وبالسا وmdf و ورق های شیشه ای پلاستیکی تا ضخامت 5میل رو برش میده.
من باکورل دراو طراحی میکنم ومعمولا پسوندشون cdr,dxf.dwg.ai هست.

واسه طراحی باید طرحمون دقیق همون سایزی باشه که میخوایم واسمون برش بدن دیگه ؟؟

بعد این corel draw خیلی حجمش زیاده نرمافزار کم حجم تر سراغ ندارید ؟؟؟
بله.
برای طراحی نه.
دوستان ببخشید که طراحیش طول کشید.یه پروژه دارم خیلی وقتمو گرفته.سعی میکنم امروز تمومش کنم.
سلام.
بچه ها پایه سیبل رو بالاخره طراحیشو تموم کردم هر کی میخواد توتهران لیزر بزنه بگه فایلشو بفرستم واگر برای جاهای دیگه خواستید بگید از اینجا لیزر بزنم وبراتون بفرستم.
شکل فایل طراحی شده اینجوریه:

[تصویر: t191e0x2fmm1yj7nm2f.png]

هر کسی هم که میخواد پشتش چوب یا ... بزاره من پشتش اندازه 3سانت جاگزاشتم وبگید قسمتی روکه توتصویر مشخص کردم رو 2تا ازش بزنه.

[تصویر: wk3q4x1s1kxsz2qon4vv.png]

در ضمن اگر خواستید بگید برای پایه دوربین فیلم برداری وپایه ساپورت تفنگ هم براتون طراحی کنم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع