انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(2012-09-05 03:08 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
5*9 کوچیک نیست؟
منم فتوشاپم قاط داره نمیتونم اندازشو دقیق دربیارم.

خوب اندازه A7 تقریبا نزدیکش است.فقط به جای5*9 اندازش10.5*7.5 است.
(2012-09-05 03:10 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از چی استفاده بشه؟
هرچیزی به غیراز چوب وپلاستیک باشه مثل آلمینیوم بایدبریم سراغ cnc یا برش لیزری قوی که اینجا ما نداریم.

خوب میشه با قیچی های اهن بور در بیاد.ولی به تمیزی بقیه موارد نمیشه.
ولی آ3 خیلی بزرگه ها.زدن اون قاب کارخیلی سختیه.تفنگش 20-30 تومنی هم باشه اونقدر افتضاح نمیزنه.
درضمن اگر هم احیانا احیانا بشکنه با چسب 123 راحت میچسبه.
اینم یه کارت برای دوست عزیزم امیرحسین جان.
همینطور بچه هایی که برای گروپ گیری نیاز به سیبل دارن.

[تصویر: glboj3sq2j4e1dpy01k.png]
عالیه اینم 100 امتیاز
فقط یه پیشنهاد دارم اگه برای 10 متر است همین کارت ها خوبه.و ابکشش میکنیم.
ولی اگه بخواهد برای فواصل دور استفاده بشه میشه سایزشو بزرگتر کرد فقط اون موقع باید حلقه های بیشتری داشته باشه.
تشکر.
برای گروپ گیری نیازی به حلقه نداره اما اگر امتیاز گیری باشه چرا.
وجود حلقه های بیشتر برای گروپ گیری به نظرم فقط ایجاد مزاحمت میکنه.
(2012-09-05 08:33 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تشکر.
برای گروپ گیری نیازی به حلقه نداره اما اگر امتیاز گیری باشه چرا.
وجود حلقه های بیشتر برای گروپ گیری به نظرم فقط ایجاد مزاحمت میکنه.

دقیقا درسته.
اگه فرد استفاده کننده حرفه ای باشه و گروپ بگیره حلقه های ازافی چیز خوبی نیست.
اما اکثر اوقات ادم وقتی بخواهد باکسی کل بندازه معمولا امتیازی میشه.
با نام خدا و سلام

این طرح قابی که دوستان گفتند چه جوریاس ؟؟؟ این طور که من متوجه شدم باید بدیم با دستگاه cnc برش بدند.درسته ؟؟ چه جنس هایی رو میتونند برش بدند ؟؟؟ بعد طرح رو باید چطور و با چه فرمتی داد ؟؟؟ اگه امکانش هست یکی از دوستان بیشتر توضیح بده چون فکر کنم اون طرح کارت چیز زیاد مشکلی نباشه و قاب اصل کاره
دستگاه برش دهندش لیزر کاته.توسط لیزر برش میده.تورشت باسایت ما طرف قرارداده.grcg.ir (تو تبلیغات ببینید)
انواع چوب های 3لا وبالسا وmdf و ورق های شیشه ای پلاستیکی تا ضخامت 5میل رو برش میده.
من باکورل دراو طراحی میکنم ومعمولا پسوندشون cdr,dxf.dwg.ai هست.
امین جون شما اگر بتونی صفحه گروپ رو شطرنجی کنی به واحد های یک سانتی راحت تر میشه به گروپ نظر داد!
خسته نباشی
(2012-09-05 08:46 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دستگاه برش دهندش لیزر کاته.توسط لیزر برش میده.تورشت باسایت ما طرف قرارداده.grcg.ir (تو تبلیغات ببینید)
انواع چوب های 3لا وبالسا وmdf و ورق های شیشه ای پلاستیکی تا ضخامت 5میل رو برش میده.
من باکورل دراو طراحی میکنم ومعمولا پسوندشون cdr,dxf.dwg.ai هست.

شما خودتون قاب رو طراحی میکنید دیگه ؟؟؟ اگه طراحی کردید یه نمونه بدید تا ببینم چی جوریه و تو تهران میتونم جایی رو پیدا کنم ...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع