انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(2012-09-05 01:36 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من یه مدلش رو درست کردم که فردا عکسشو میذارم. ظرفیتش 4 کارت هست...

برای همون کارت ویزیتی ها؟
اگه باشه خیلی خوبه چون میشه توی یکجا انواع گروپ ها را گرفت و راحت تر میشه مقایسه کرد چون همه شرایت در تمامی تیراندازی ها یکی بوده.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این لینکی که زدم برید. این فعلا ماکته
اینم طرح من.(تمام اجزا شیشه پلاستیکیه به ضخامت 3-4 میل پس خیلی شیک درمیاد.)
درضمن میتونید قطعات رو چسب نزنید وهروقت خواستید گروپ بگیرید سوارش کنید.

[تصویر: gp8xwpxvl1ke50o4tin.png]
(2012-09-05 01:47 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به این لینکی که زدم برید. این فعلا ماکته

چیزه خوبیه فقط باید مقوا باشه.
یه سوال تستشون کردین؟
و سایز دایره کوچکیه چقدره؟
(2012-09-05 01:52 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم طرح من.(تمام اجزا شیشه پلاستیکیه به ضخامت 3-4 میل پس خیلی شیک درمیاد.)
درضمن میتونید قطعات رو چسب نزنید وهروقت خواستید گروپ بگیرید سوارش کنید.

[تصویر: gp8xwpxvl1ke50o4tin.png]

اگه بشه یه طرف(مثلا بال)را باز گذاشت تا بشه کشویی کاغذ سیبل را رد کرد شاید بهتر باشه.نظر خودتون چیه؟
و توجه داشته باشین این نوع سیبل ها که پشتشون باز است باید مواظب بود چون وقتی تیر از پشت کاغذ در بیاد همین جور میره.برای همین من میگم طرح دوم بهتر چون میشه با یه لایه چوب یا هرچی امنیت را افزایش داد.
مقوا هست دیگه. فقط اون پایه های تهش رو باید چوبی یا فلزی و یا پلاستیکی کرد.
همین ده دقیقه پیش ساختمش...هنوز تست نکردم...
قطر خال هم 5 میل هست
شما یکم بادقت بیشتر نگاه کنید جای کاغذ کشویی ومیشه راحت از بالاکشیدش بیرون.
وبازهم گفتم که اگر بخواید پشتش روهم برای یه لایه ام دی اف همینطوری میتونم کشویی پشت سیبل درست کنم که بعداز چندوقت که چوب خراب شد بشه کشویی درش آورد وعوضش کرد.
(2012-09-05 02:03 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مقوا هست دیگه. فقط اون پایه های تهش رو باید چوبی یا فلزی و یا پلاستیکی کرد.
همین ده دقیقه پیش ساختمش...هنوز تست نکردم...
قطر خال هم 5 میل هست

خوب اون وقت کالیبر 5.5 چه شکلی باید وسط خال بزنه؟
(2012-09-05 02:03 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وبازهم گفتم که اگر بخواید پشتش روهم برای یه لایه ام دی اف همینطوری میتونم کشویی پشت سیبل درست کنم که بعداز چندوقت که چوب خراب شد بشه کشویی درش آورد وعوضش کرد.

اره درست میفرمایید العان دقت کردم.اگه بشه mdf هم کشویی باشه که دیگه عالی است.
یعنی چی؟ کالیبر 22 و 17 فرقی نداره...
ام دی اف فایده نداره...زود سوراخ میشه...ورق فلزی هم خیلی صدا میده...باید تدبیری اتخاذ نمود و محافظ ضد گلوله ی ضد کمانه ساخت
(2012-09-05 02:03 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون لابه کشویی mdf رو میخواید واسه mdf چند میلی طراحی کنید ؟؟؟ اگه mdf دقیقن پشت کاغذ باشه و موکت یا چیز دیگه روش نکشیم فکر کنم خیلی زود mdf خراب شه
خوب وقتی 5میلیمتر باشه نمیشه توی دایره کوچیکه یه ساچمه 5.5 میلیمتری زد.
(2012-09-05 02:13 PM)SadeghS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون لابه کشویی mdf رو میخواید واسه mdf چند میلی طراحی کنید ؟؟؟ اگه mdf دقیقن پشت کاغذ باشه و موکت یا چیز دیگه روش نکشیم فکر کنم خیلی زود mdf خراب شه
(2012-09-05 02:11 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ام دی اف فایده نداره...زود سوراخ میشه...ورق فلزی هم خیلی صدا میده...باید تدبیری اتخاذ نمود و محافظ ضد گلوله ی ضد کمانه ساخت

درسته باید یه ورق اهن باشه که چند لایه موکت روش چسبونده بشه تا صدای فلز را کم کنه. و مثلا ضخامت اینا رو هم بشه 2سانت(مثلا)و یه جای کشویی 2سانتی داشته باشه.نظر شما چیه؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع