انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: ساخت پایه سیبل تنها با 3000 تومان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
سلام دوستان
یک طرح اومده تو ذهنم گفتم اینجا مطرحش کنم و کلا ببینم ایا ارزش ساخت رو داره یا نه ، شاید برای خیلی ها سخت باشه که بعد از هر بار تیراندازی در فاصله های دور برند و ببینند ایا تیر به هدف خورده یا نه ، برای همین گفتم می شه یک سیستمی رو پیاده سازی کرد که پس از هر باری که تیر به هدف می خوره ، اتوماتیک توسط یک فرسنده رادیویی اصابت رو تیرانداز خبر بده ، در فیلمی دیده بودم بعضی از خارجی ها به هدف هایی مانند زیر شلیک می کنند ، به این علت همین را به عنوان هدف انتخاب کردم و فکر کنم با چند تا سنسور و یک فرستنده بتونم راه اندازیش کنم البته چون تیر باعث باز شدن دریچه می شود ، می توانم کاری کنم که توسط یک موتور گیربکس کوچک و با ار پی ام حدود 10 دریچه دوباره بسته بشود ، حتی با یک کانتر می شه تعداد اصابت ها هم شمرد

[تصویر: target_4.png]
با سلام
داداش امکانش هست پایه ساپورت هم طراحی کنید ؟
با تشکر
یا علی
(2012-09-19 11:57 AM)ShADoVV نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
داداش امکانش هست پایه ساپورت هم طراحی کنید ؟
با تشکر
یا علی

شادو جان تو تاپیک ساخت ابزار و قطعات یکی از دوستان از مدل گامو کپی زده برابر اصل...با کمترین قیمت...یه سر بزن
یه طرح ساپورت تو ذهنمه که وصل بشه به قنداق ویا لوله تفنگ وبیاد روی کمربند.
خیلی طرح جالب وساده وکم حجمی میشه.نظر دوستان چیه؟طراحی کنم؟
یعنی برای تیراندازی ایستاده؟ یکم بیشتر توضیح بده...
فکر خوب و جالبیه اون وقت میشه راحت در هر زمانی که لازم است اسلحه را نشانه روی کرد(روی کمر بند)اما چه شکلی؟
منتظر طراحیتون هستم.Khansariha (8)
بله برای تیراندازی ایستاده.
من برای خودم حتما باید درست کنم چون وزن تفنگم با گزاشتن دوربین خیلی رفته بالا وکمی برام مشکله.یعنی بعد از حدود 5 ثانیه کم کم تعادل بهم میریزه.
اگر یه پایه به قنداق وصل بشه وسر دیگه بیاد روی کمربند شلوار یا روی لبه شلواز تا 60 درصد از لرزش جلوگیری میکنه.
چون بدن وکمر انسان حرکت نوسانیش خیلی خیلی کمتراز دست انسانه که 2.5 کیلو وزن بیاد روش.
(2012-09-19 10:10 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله برای تیراندازی ایستاده.
من برای خودم حتما باید درست کنم چون وزن تفنگم با گزاشتن دوربین خیلی رفته بالا وکمی برام مشکله.یعنی بعد از حدود 5 ثانیه کم کم تعادل بهم میریزه.
اگر یه پایه به قنداق وصل بشه وسر دیگه بیاد روی کمربند شلوار یا روی لبه شلواز تا 60 درصد از لرزش جلوگیری میکنه.
چون بدن وکمر انسان حرکت نوسانیش خیلی خیلی کمتراز دست انسانه که 2.5 کیلو وزن بیاد روش.

پس من چی بگم با 54 فکر کنید یه دوربین هم ازافه بشه......خخخخخ
شما بچه قنداق(محل قرار گیری دست دوم)را چه شکلی میخواهید به کمر بند وصل کنید؟
البته باید یه میله ای(چیزی)بیاد جلو تر تا بتوانه محارش کنه.یا این که با زاویه باید درستش کنید.(البته باید کمر بند یه وقت شل نشه،اگه شل بشه دقت تیراندازی میاد پایین.)
دارم فکر میکنم.
چندروزیه توکوکشم.
(2012-09-19 10:26 PM)amin2904 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دارم فکر میکنم.
چندروزیه توکوکشم.

به نظر من شما باید کار را با یک فانسقه(همین کمر بند های جنگی البته الان دیگه کاربرد نظامی نداره)که یه دوبنده بهش وصل باشه(برای این که اگه خواست پایین بره،وزن روی شونه ها بیاد و مهار بشه)شروع کنید.و بعدش با یک میله به صورت زاویه دار به بچه قنداق برسانید و اون جا وزن اسلحه را بگیره،و دقت تیراندازی بالا بره و همچنین تیرانداز خسته نشه.
Khansariha (8)
البته شبیه این طرح را چند وقت پیش داشتم.
اون برای مسلسل های نیمه سنگین بود که توسط انسان حمل میشه و اگه درست بشه باعث میشه دقت تیراندازی توی مسلسل های نیمه سنگین افزایش پیدا بکنه اما اون موقع هیچ جور نمیشد این کار را کرد.البته الان میشه با استفاده از XOS2 این کار را کرد(البته هنوز این XOS2 عملیاتی نشده).
و اگه بشه این را درست کرد،با این سیستم راحت میشه مسلسل های سنگین را هم بست و به میدان جنگ رفت.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
لینک مرجع