انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه رنجر با چینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
همونطور که میدونید من اولین تفنگم چینی زیرتاشو بود-بعدش رنجر 1000-بعدش دیانا 27
حالا میخوام نظر خودمو درباره رنجر و چینی بگم:
مزایای رنجر نسبت به چینی:
-وزن سبک تر
-قدرت بیشتر
-قیافه و ظاهر شکیلتر
-با چینی ای که فنر 6000 تومنی روش انداخته بودم بردش 10-20 متر فرق داشت و برد رنجر 10-20 متر بیشتر بود
-بلند تر بودن لوله و پیستون
-گارانتی داشتن به نقل شرکتش من که باور ندارم
-مگسکش دوتا دونه فسفری داره که راحت تر میشه تیر زد
معایب رنجر نسبت به چینی:
-اختلاف قیمت 100 هزار تومنی
-دقت مساوی
-نرم بودن لوله داخلی در حد چینی
-نمیتونید روش دوربین ببندید چون دوربین خراب کن هست شدیدا و لگد خیلی خیلی خیلی بدی داره
-مگسک چینی نوک تیز هست و راحت میشه تیر انداخت نسبت به رنجر که گرد هست
-چینی زیرتاشو هست اما این کمر شکن یعنی بعد از مدتی تنظیم دوربین روی رنجر به هم میخوره اما روی چینی نه
-وقتی شلیک میکنی مثل چینی دود میاد ازش بیرون چون توش روغن زریختن تا بگن قدرتش زیاده...
من اونچه میدونستم رو گفتم حالا بقیش با خودتون ولی خدائیش قیافش گول زنندست همونطور که من گول خوردم...
[تصویر: striker.jpg]
[تصویر: P181210_13_34.jpg]
علی جون داداش زیاد بی انصافی نکن منم استریکر 1000 دارم مال من که انصافا خیلی خوبه تا حالا 100 تا شلیک باهاش کردم 4تا گنجشک زدم که 50%بدنشون از بین رفت یک قمری رو هم بد جوری ناکار کردم البته من از همون آقای ذکر علی گرفتم پلمپ پلمپ بود ولی در مورد لگد راست میگی دیروز کتف راستمو داغون کرد فعلا که خوب داره کار میکنه برام ازش راضیم با تشکر mohsen.66 ازمشهد (چاکر همه ی دوستان سایت هم هستیم)[size=medium]:D
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
اين لگدي كه ميگيد استرايكر داره آيا فكر نميكنيد بخاطر سنگين بودن پيستونش باشه؟و انعطاف پذيري كم سر پيستون و كيفيت پايين؟؟اگه از دوستان كسي ميتونه پيستون استرايكر رو وزن كنه و مقايسه اي با تفنگهاي ديگه داشته باشه شايد(در صورت درست بودن تئوري) مشكل لگد تفنگ حل بشه!!
(2011-02-16 12:25 PM)craftsman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان عزيز
اين لگدي كه ميگيد استرايكر داره آيا فكر نميكنيد بخاطر سنگين بودن پيستونش باشه؟و انعطاف پذيري كم سر پيستون و كيفيت پايين؟؟اگه از دوستان كسي ميتونه پيستون استرايكر رو وزن كنه و مقايسه اي با تفنگهاي ديگه داشته باشه شايد(در صورت درست بودن تئوري) مشكل لگد تفنگ حل بشه!!

جاويد جان در اين خصوص بايد دست به دامن مسيح بشيم شايد اون استراكرو باز كنه و اطلاعات دقيقتري بده
حتما" دادا اسماعیل بر روی چشم :D
سلام خدمت دوستان راست می گن لگد اسلحه هاتسان 125 من از برنو بیشتره شانس اوردیم صداش اندازه اون نیست ولی دسته کمی نداره ولی اسلحه خشگلی است وکمی سنگین به خاطره همین می خوام بفروشم.ولی به کمک دوستان کاری کردیم لگدشرو بتونیم مهار کنیم
با سلام.
دوستان خواهش میکنم که بدون غرض ورزی به بررسی تفنگ های بادی بپردازین.
البته این رعایت میشه .
ممنون.
یا علی
سلام
همون طور که قبلا هم گفتم من هم یه 125 داشتم

در مورد لگد و صدا و دقت پایین در هدف زنی که حرفی توش نیست ولی خب قدرت زیادی داره الان گذاشتمش واسه فروش و دستم نیست که بازم تستش کنم

در مورد b3-1 چینی باید بگم که با این که سلاح درجه 3-4 هست ولی خب راحت تر هدف میزنه و هم لگد نداره و به گفته دوستان واسه شروع تیر اندازی بهتره

در ضمن ایراد بزرگ 125 به نطر من اینه که دوربین داغون کنه

من بخاطر نوع قنداقش خریدمش همیشه از این سبک قنداقها خوشم می اومد
سلام
منم یه رنجر 135 دارم
در اینکه وزن و لگدش زیاده حرفی نیست
ولی من با ساچمه ts-22 دقت خوبی ازش گرفتم که اصلا فکرشم نمی کردم.به نظر من در حد خودش خوبه و من راضیم تا الانم شاید 1000 تا تیر باهاش زدیم.
من فکر میکنم اگه وزن محصولات رنجر کمی پایینتر بود مثلا الان خود من که هم یک قبضه رنجر 155 به وزن 4800 گرم دارم و هم یک قبضه دیانا 54 airking به وزن 4600 گرم احساس میکنم به لول رنجر 155 یه وزنه 2 کیلویی بسته شده چون لوله سلاح بیشتر به سمت پایین کشیده میشه یا لگدش که باعث میشه نتونین راحت با اون کنار بیاین واقعا کتف رو نابود میکنه.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع