انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه رنجر با چینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
والا ما که بی دقتی از رنجر ندیدیم منتها باید واشرپیستون رو عوض کرد وبراش تراشید,من چندین رنجر135روباتعویض یاتراشیدن واشر دقتشرو عالی کردم حداقل از350مگنوم بهترشدبامگسک از 11متری باش گروپ6میلیمتری گرفتم با8تا شات.
داداش پس گروپ هاشو بذار ببینیم.با متراژ متفاوت
متراژ متفاوت گروپ نگرفتم فقط توحیاط خونمون از11متری گروپ گرفتم در ضمن خیلی دوست دارم با تبلتم عکس اپلود کنم ولی انگار نمیشه!!!
داداش شما که از این سلاح های قوی مثل135 استفاده می کنی ایا تا 150متر میتونی هدفی به اندازه نوشابه خانواده بزنی.
(2013-12-31 09:40 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا ما که بی دقتی از رنجر ندیدیم منتها باید واشرپیستون رو عوض کرد وبراش تراشید,من چندین رنجر135روباتعویض یاتراشیدن واشر دقتشرو عالی کردم حداقل از350مگنوم بهترشدبامگسک از 11متری باش گروپ6میلیمتری گرفتم با8تا شات.

جناب tinger عزیز من رنجر 135 و 125 و 80 دارم و 1ساله هیچ دقتی ازش ندیدم حتی بخاطر وزنش تو صندق ماشین هم نمیزارمش این 135 رو... Khansariha (290) دقتش از 350 بهتره؟؟؟!!! جای بحث نذاشتی دیگه والا!!!! تشکر میکنم Khansariha (8)
(2013-12-31 09:40 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز یعنی 350 دیانا رو با رنجر مقایسه میکنید ؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز تجربه شخصی خودم رو میگم اصلا قابل مقایسه نیست ( با تجربه از داشتن رنجر)
(2013-12-31 10:14 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش شما که از این سلاح های قوی مثل135 استفاده می کنی ایا تا 150متر میتونی هدفی به اندازه نوشابه خانواده بزنی.

150متررو امتحان نکردم ولی ازفاصله حدود75متری شیشه ایستک روبارهازدم البته بامگسک.منتها ١٣۵من تیون شده بود و واشر پیستونش رو باجنس المانی تراشیده بودم وکالیبرهم4.5بود
ولی داداش من با 350این کارو کردم./بعد از دیدن کلیپی در یکی از سایت ها/و نمی گم با یه تیر مزدم با 3تا تیر زدم.پس رنجرو نمیشه با diana350magnumمقایسه کرد.چون 350خیلی خیلی سرتر هست نه فقط از نظر دقت وسرعت بلکه همه چی.با تشکر از دوست عزیزtinger
(2013-12-31 11:41 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 10:14 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

150متررو امتحان نکردم ولی ازفاصله حدود75متری شیشه ایستک روبارهازدم البته بامگسک.منتها ١٣۵من تیون شده بود و واشر پیستونش رو باجنس المانی تراشیده بودم وکالیبرهم4.5بود

از فاصله 75 متر با مگسک مگه شیشه ایستک دیده میشه ؟ رنج فایندر داشتی یا تخمینی 75 متر بود؟
(2013-12-31 11:59 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 11:41 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از فاصله 75 متر با مگسک مگه شیشه ایستک دیده میشه ؟ رنج فایندر داشتی یا تخمینی 75 متر بود؟

خیلی سخت دیده میشه ,یعنی پشت مگسک گم میشه .دقیقا80قدم بلند گرفتم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع