انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه رنجر با چینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
Khansariha (125)اینطور که دوستان میگن مثل اینکه لگد این رنجر از تفنگ سوزنی دوعقاب من بیشتره چون مال من لگد نداره
تفنگ چینی از همه نظر به جز قدرت از رنجر استرایکر بهتره هم خوشدستی وهم نشونه
با سلام به دوستان گرامی
من هم با محسن عزیز موافقم ولی در مورد چینی های قدیمی خود من یک چینی کمرشکن دارم که مال 15 سال پیشه واقعا عالیه و دقیق می زنه اگر قدرت رنجر را داشت دیگه رنجر و کرال از صفحه روزگار محو می شدند.
البته اینم بگم که چینی های جدید با چینی های قدیم اصلا قابل مقایسه نیستند و معمولا بعد از 40-50 تا شلیک فنرشون میشکنه.
یا حق
من هم نه همه چینی ها ولی چند تا از مدلهاش رو به رنجر ترجیح می دم حداقل این بیچاره ها ادعایی ندارن و تو بحث حیاتی دقت هم کاملا سرتر از رنجر هستن.Khansariha (219)
البته چینی بهتره چون بی ادعا است و داخلش کمک فنر ایندامین نداره مهدی جون. ایندامین رنجر قوی ترین لگد دنیا و بی قدرت ترین و بی دقت ترین و بی کیفیت ترین و زشت ترین.... البته اسمش در کتاب ترین ها به زودی ثبت میشه خخخخخ اما جدا اشغاله. بدرد بازیافتم نمیخوره چون گارانتی داره حیفه خخخخخ
تنها چیزی که درباره رنجر دارم یه خاطرست که دوستم کلی کلاس گزاشت سر تفنگ که براش داداشش گرفته بود رنجر اسکیتر یا همینجور چیزایی تفنگو خم کرده بود که تیر بزاره داخلش یهو ماشش ول کرد لوله محکم خورد توی شونش با آرامش تفنگ رو گزاشت زمین ناگهان افتاد زمین از درد پل پل کردن بیچاره خخخخخخخ
تفنگ چینی داشتم بی ادعا ، دقیق ، هر ساچمه ای بندازی !
ولی خدا نصیبتون از این 155 رنجر نکنه . کلمی ترین تفنگی که تا به حال تو عمرم دیدم از نظر دقت (شکافو مگسک)
اوایلش زنگ زدم به این بیخیرا ، وقتی تعریف میکرد میگفت تفنگ دارم بادی رنجر 300 متر میزنه !!!!!!Khansariha (367)
واقعا که!!!!!
بابا اینجوری نگید رنجرگارانتی داره ها!!!
خیلی اسلحه توپیه!دقت بی نظیر(هچی مثل 155 بی دقت نیست)!قدرت کم نظیر(حتی 350 هم نمیتونه مثل رنجر 125 تیر بنداز)!ماندگاری توپ(سوزن بزنی بهش میترکه)،لگد عالی(125درحدی که گامو هانتر 1250 جلوش کم آورده و سوت بلبلی زده)با گارانتی.
خداخیرش بده منکه 60 تومن ضرر کردم برام بسه دیگه سراغش نمیرم.
آقا کی میگه بده Khansariha (226)
رنجر 125 تنها تفنگی بود که بعد از یک ماه نگه داری ازش نتونستم به تفنگ دیگه ای دست بزنم
(انقدر نا امن بود این ماشه ی معظمش که تا مدتی میترسیدم تفنگ دست بگیرم خداییش دیگه)
ببین بنده خدا اعتیاده ما رو یه مدتی ترک دادش دوست به این خوبی حیف شد اگر نفروخته بودمش الان پاک پاک بودم
ولی خداییش من سر فروشش ضرر نکردم
از حق نباید گزشتKhansariha (219)

دوستان نگن همش دارین سلیقه ای برخورد میکنین و برندی رو نکوبین و این حرفا ها آقا من تجلیل و تمجید کردم به جان خودش
(جالبه چند روز پیش جلو یکی از مغازه ها ی رشت یه بنده خدایی تومده بود 125 خودش و بفروشه میگفت تو 100 متری کبک زده باهاش هرچی فکر میکنم میبینم رو این تفنگ که نمیشه دوربین بست تو 100 متری هم که با مگشک نمیشه کبک و دید تاز اگر هم ببینی پشت مگسک گردش گم میشه دیگه غضاوت با خوتون)
خداییش b3-1
از این ادا ها نداشت مشکلم باهاش زنگ زدن خیلی زود هنگامش بود اون هم زمانی بود که دست یکی از بچه ها بود بهش نرسید
بردش هم منطقی تر بنظر میرسید
آخه کبک.... تو 100 متر... اونم با مگسک؟؟؟؟!!!
حالا خب بود که من همین تفنگ رو 6 ماه پیش داشتم Khansariha (214)
فقط چینی یه چیز کم داره اون قنداقه هاتسانو.اگه روش بذاری چی میشه
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع