انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه رنجر با چینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
بدون مگسک؟؟؟
40 متر؟؟؟؟؟؟؟.!!!!!!
من هم بدن مگسک تیر اندازی میکنم ولی نهایتا تا 10 متر هدفی به اندازه کفتر رو میتونم برنم......تازه با بنجامین!!!! شما با رنجر بدون مگسک!!!!40 متر!!!!!Khansariha (226)
دوستمون منظورش با مگسک بوده دوستان اینقدر بدبین نباشید اشتباه تو نوشتن بوده...
من یه رنجر 1100 دارم که تازه گرفتم هنوز نه تیون شده( که شدیدا دنبال یه فرد قابل اعتماد و استاد هستم تو تهران که بدم تیون کنه ) نه فنرش رام شده نمیدونم چرا دوستان اینهمه آه و ناله میکنن از این برند شاید مدلهای دیگش اینجوریه ولی 1100که من دارم هم از لحاظ کیفیت ساخت هم خوشدستی از چینی خیلی بهتره در مورد لگد هم نمیگم زیاد نیست اما اینجوری هم که شما میگید جفتک نمیزنه(والا اینطور که دوستان میفرمایند ژ3 هم مثل رنجر لگد نمیزنه) جسارت نباشه لطفا ناراحت نشید از حرف من ولی شاید اشکال از دست گرفتن صلاح باشه و شما نتونید خوب مهارش کنید.
نمیخوام مقایسه کنم که اصلا درست نیست این مقایسه اما تو لگد زدن الان رنجر1100 خیلی تفاوتی با مگنوم 350 نداره...
بحث دوستان برای سال 89-92 هست که تا الان این تفنگ خیلی بهتر شده
یعنی این تاپیک بعد تز چند سال اومد بالا؟ ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.....
سلام
بله دوست عزیز آخرین پست این تاپیک
کد:
۱۳۹۳-۹-۲۸ ۰۷:۴۰ عصر
ارسال شده بوده که مربوط میشده به بهتر شدن تفنگ نسبت به اوایل که اولین پست تاپیک در سال بوده
کد:
۱۳۸۹-۱۰-۳۰ ۰۶:۵۴ عصر
دوستان بی خیال الان من اپاچی ۱۱۰۰دارم هیچ مشکلی نداره بجز واشر پیستون که اونم عوض کنی عالی میشه بعضی دوستان جوری نقص این سلاح رو میگن انگار اشغاله اخه چینی قابل مقایسه با این سلاح نیس الان کیفیت ساخت رنجر بهتر از قبل حداقل سلاح من که هیچ مشکلی نداره یکم عادلانه قضاوت کنید باتشکر

فرستاده شده از HUAWEI G525-U00ِ من با Tapatalk
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع