انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: مقایسه رنجر با چینی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5
جسارت نباشه ولی من هم از وقتی رنج فایند گرفتم دیدم نسبت به فاصله ها کلی تغییر کرد . فاصله ای که قبلا فکر میکردم 90 متره الان با رنج فایندر 60 متر میشه. در ضمن رنجر125 یک بار چنان ضربه ای به صورت من زد که بار آخرم شد دستم گرفتم.
(2013-12-31 11:59 PM)behnamhunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 11:41 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 10:14 PM)MILADSOBHI نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش شما که از این سلاح های قوی مثل135 استفاده می کنی ایا تا 150متر میتونی هدفی به اندازه نوشابه خانواده بزنی.

150متررو امتحان نکردم ولی ازفاصله حدود75متری شیشه ایستک روبارهازدم البته بامگسک.منتها ١٣۵من تیون شده بود و واشر پیستونش رو باجنس المانی تراشیده بودم وکالیبرهم4.5بود

از فاصله 75 متر با مگسک مگه شیشه ایستک دیده میشه ؟ رنج فایندر داشتی یا تخمینی 75 متر بود؟

شاید ربطی به بحث شیرین شما نداشته باشه ها ولی من شیشه ایستک رو در 100-150 متری هم راحت می بینم. البته شاید ایراد از منه و چشمام زیادی قویه.
از فاصله 75 متر با مگسک مگه شیشه ایستک دیده میشه ؟ رنج فایندر داشتی یا تخمینی 75 متر بود؟

[/quote]

شاید ربطی به بحث شیرین شما نداشته باشه ها ولی من شیشه ایستک رو در 100-150 متری هم راحت می بینم. البته شاید ایراد از منه و چشمام زیادی قویه.
[/quote]

150 متر ؟؟؟ ای ول بابا
نقل قول :150 متر ؟؟؟ ای ول بابا

بله. البته من با سلاح خودم (دایانا 52) شاید در 50 متری هم نتونم شیشه ایستک رو با استفاده از مگسگ بزنم. ولی مطمئنا در مسافت زیر 150 متر و بالای 100 متر می تونم قوطی رانی رو از شیشه ایستک تشخیص بدم. لولKhansariha (46)
(2013-12-31 10:58 PM)shahabjadidi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 09:40 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا ما که بی دقتی از رنجر ندیدیم منتها باید واشرپیستون رو عوض کرد وبراش تراشید,من چندین رنجر135روباتعویض یاتراشیدن واشر دقتشرو عالی کردم حداقل از350مگنوم بهترشدبامگسک از 11متری باش گروپ6میلیمتری گرفتم با8تا شات.

جناب tinger عزیز من رنجر 135 و 125 و 80 دارم و 1ساله هیچ دقتی ازش ندیدم حتی بخاطر وزنش تو صندق ماشین هم نمیزارمش این 135 رو... Khansariha (290) دقتش از 350 بهتره؟؟؟!!! جای بحث نذاشتی دیگه والا!!!! تشکر میکنم Khansariha (8)
با سلام :
والا شاید دوستان باورشون نشه ولی من هم حرف این دوستمون رو کاملا تایید میکنم . ضمن اینکه برائت کامل خودم رو از طرفداری از یک مارک و برند خاص (حتی دیانا و وایرخ ) اعلام میکنم ، طرفداری کاملی از تیونینگ و بهسازی انواع تفنگها دارم . شاید ایشون تفنگش الان موجود نباشه ولی 125 بنده الان موجوده بعد از تیون فوق العاده ازش راضیم گروپ هم ازش تا حالا بطور حرفه ای نگرفتم ولی با تکیه گاه تا 10-15 متری درب نوشابه میزنم (با مگسک ) خیلی هم دوست دارم کرونو گرافیش کنم با تی-اس 22 عالی میزنه تازه من فکر میکنم 28 گرینی براش بهتر باشه .یکبار هم همین دوستمون گفت بابا چه خبره واسه فنری 28 گرین ؟؟؟؟ من زیاد بادی باز نیستم ولی خیلی دوست دارم یه نفر مثل علی اقا خال زن ببینتش و تستش کنه انشالله هوا که گرمتر شد حتما باید مزاحمش بشم . اینم بگم قدرتش از 350 بیشتر شده ولی نرمتر از 350 شلیک میکنه . با تشکر
دوستان من خودم اهل اغراق کردن نیستم (حداقل خودم اینطور فکر می کنم) و به شدت هم با این کار مخالفم ولی افرادی با مهارت های خاص و ویژگی ها فردی خاص هم وجود دارن و گاهی کارهایی رو انجام می دن که عموم از انجام دادنشون عاجزن. من دیدم که در فاصله 103 یاردی با سلاح کمری گلاک 23 با طول لوله 4 اینچ در اولین شلیک بطری نوشابه 2 لیتری رو هدف قرار دادن. دوستانی که با سلاح کمری شلیک کردن می دونن این کار تا چه حد می تونه مشکل باشه. خیلی ها در این فاصله حتی با PCP هم نمی تونن با استفاده از مگسگ همچین هدفی رو مورد اصابت قرار بدن. تازه سلاح کمری کجا و PCP کجا ... دیگه وقتی شرکتی مثل هکلر کوخ آلمان برد مفید سلاح هاش رو 25 متر تعیین می کنه خودتون بهتر از من می تونید قضاوت کنید. این حرف ها رو زدم که بگم اینکه بعضی از افراد اغراق می کنن دلیل بر این نیست که همه اینطورن. گاهی هم واقعا می شه کارهای خارق العاده ای انجام داد.

این هم اسنادش

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان من هم رنجر دارم زیاد دقتش بد نیست من از 10 یا 12 متری باهاش در نوشابه رو میزنم یه چیزی که توش پی بردم اگه که به بالا هدف زنی کنی باید بعد از نشونه گیری زود شلیک کنی اولا من به کبوتر میزدم ریشش میفتاد ولی خودش در میرفت دازه نباید زیاد قنداقشو به شونت بچسبونی دقتش بد میشه من یه چند ماهی ازش استفاده کردم درسته یه مشکلایی داره ولی من چینیو بهش ترجیه میدم چون با چینی راحت میشه تا 25 متری شکار کرد ولی با رنجرم فقط تا 15 متری میشه تازه بعضی تیرا هم نمیزنه به کفتر مشکل اساسیش فنر بلندشه الان من فنرش نرم شده بهتر شده قدرتش هم کم شده ولی اینکه دوستان با مگسک تا 150 متری میتونن هدفزنی کنن اینکه نکنه تک تیرندازن و ذهنی تیراندازی میکنن قصد جسارت ندارم ببخشید ولی من تا 40 متری هدف تو مگسکش گم میشه چطور هدف گیری کردید البته تفنگم 125 اسنایپره؟
(2014-01-01 01:26 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 10:58 PM)shahabjadidi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-31 09:40 PM)tinger نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا ما که بی دقتی از رنجر ندیدیم منتها باید واشرپیستون رو عوض کرد وبراش تراشید,من چندین رنجر135روباتعویض یاتراشیدن واشر دقتشرو عالی کردم حداقل از350مگنوم بهترشدبامگسک از 11متری باش گروپ6میلیمتری گرفتم با8تا شات.

جناب tinger عزیز من رنجر 135 و 125 و 80 دارم و 1ساله هیچ دقتی ازش ندیدم حتی بخاطر وزنش تو صندق ماشین هم نمیزارمش این 135 رو... Khansariha (290) دقتش از 350 بهتره؟؟؟!!! جای بحث نذاشتی دیگه والا!!!! تشکر میکنم Khansariha (8)
با سلام :
والا شاید دوستان باورشون نشه ولی من هم حرف این دوستمون رو کاملا تایید میکنم . ضمن اینکه برائت کامل خودم رو از طرفداری از یک مارک و برند خاص (حتی دیانا و وایرخ ) اعلام میکنم ، طرفداری کاملی از تیونینگ و بهسازی انواع تفنگها دارم . شاید ایشون تفنگش الان موجود نباشه ولی 125 بنده الان موجوده بعد از تیون فوق العاده ازش راضیم گروپ هم ازش تا حالا بطور حرفه ای نگرفتم ولی با تکیه گاه تا 10-15 متری درب نوشابه میزنم (با مگسک ) خیلی هم دوست دارم کرونو گرافیش کنم با تی-اس 22 عالی میزنه تازه من فکر میکنم 28 گرینی براش بهتر باشه .یکبار هم همین دوستمون گفت بابا چه خبره واسه فنری 28 گرین ؟؟؟؟ من زیاد بادی باز نیستم ولی خیلی دوست دارم یه نفر مثل علی اقا خال زن ببینتش و تستش کنه انشالله هوا که گرمتر شد حتما باید مزاحمش بشم . اینم بگم قدرتش از 350 بیشتر شده ولی نرمتر از 350 شلیک میکنه . با تشکر
سلام
دوست عزیز کوهنورد جان(شرمنده اسم شریفتونو نمیدونستم)میشه نحوه تیون اسلحه رو بگید چون منم میخواستم اسلحه قدرت بالا بگیرم پول دیانارو نداشتم ازاسنایپرم حرفای خوبی نشنیدم نگرفتم حالا اگر میشه یه کاریش کرد برم بگیرم .ممنون ازلطفتون.
مخلصیمKhansariha (8)
یاعلیKhansariha (256)
سلام دوست عزیز اگه میخوای رنجر بخری نیترو پیستونش از لحاظ قدرت و دقت از 350 بهتره من دارم عالیه بدون مگسک در 40 متری باهاش کبک زدم و قیمت نیترو پیستونش هم700 تومنه بر من اسنایپر 125 هستش لگدش در نیترو پیستون کمتر از دیانا 350هستش
Khansariha (8)
(2014-12-19 11:01 AM)lisar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز اگه میخوای رنجر بخری نیترو پیستونش از لحاظ قدرت و دقت از 350 بهتره من دارم عالیه بدون مگسک در 40 متری باهاش کبک زدم و قیمت نیترو پیستونش هم700 تومنه بر من اسنایپر 125 هستش لگدش در نیترو پیستون کمتر از دیانا 350هستش
Khansariha (8)
این که واقعا عالیه این دوستمون تازه بدون مگسک در چهل متری باهاش کبک میزنه وای که با مگسک چکار میکنه.به حق چیزای ندیده .!!!!!!Khansariha (219)Khansariha (215)Khansariha (48)دوست عزیز واقعا منظورتون بدون مگسک بودKhansariha (367)
صفحه ها: 1 2 3 4 5
لینک مرجع