انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اجاق های مسافرتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
داداش من این اجاق چندگانه سوز رو خریدم
جاتون خالی امروزم رفته بودیم ماهیگیری که با خودم بردمش و تستش کردم
قدرتش فوق العاده است
ست ترانژیا رو هم تست کردم
اونم واقعا عالی بود
آره داداش
کیفم داره
اگه تونستید عکس از کیف و وسایلش و شعلش بگذارید. راحت بود روشن شدنش؟ با چه سوختی استفاده کردید؟
این چراغ پریموسی هست که گفتم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش اینم از عکسایه اجاق Campssor:
[تصویر: 13823815311.jpg]
[تصویر: 13823815313.jpg]
[تصویر: 13823815314.jpg]
اقا مبارکه ولی کووا کره از لحاظ کیفیت خیلی بالاتر از کمپسوره . Khansariha (8)
ممنونم داداش
بله آقا مسیح
شما درست می فرمایید
اما کووا با پریموس 100 تومن فرق قیمت داره
اگه کسی بخواد پول پای کووا بده به نظر بنده اشتباهه کووا بخره
پریموس بخره به صرفه تره داداش
راستشو بخوای نمیخواستم اینقدر پول پای چراغ بدم
گفتم فعلا یه چیز باشه کارمو راه بندازه تا بعدا ایشالا یه پریموس بخرم
شما استاد مایی آقا مسیح
ببخشید جسارت میکنیم در حضور شما اظهار نظر می کنیم داداش
Khansariha (8)
داداش شما سابقه کارکرد اجاق کمپسور رو دارین؟
سلام خواهش میکنم.Khansariha (8) بله سری روی مخزنشو گرفتم که کلا" پشیمونم کرد از بس مزخرف بود فندکش خراب شد پیچش شل میشد خلاصه دردسری گشیدیم !!

ولی کووا هرچی گرفتم عالی بود . کووا تیتانیم هم داره که دیگه حرفی برای گفتن نمیگذاره .

البته این مدلی که شما دارید رو من از نزدیک دیدم کیفیتش خوبه .
سلام
دوستان من چند مارک مختلف از این اجاقهارودارم و استفاده میکنم منجمله کوا اصل کره و کلمن امریکا و پریموس سوید رو
دو مدل کوا رو دارم (k1 - و x2 ) و چند سال هم هست که استفاده میکنم ولی مارک کلمن چیز دیگه ای هست من قبلا منیره دیده بودم اونی که من دارم بنزین سوز و مدل 442 هستش بسیارزیبا و کارا بطوری که حیفم میاد ازش استفاده کنم
راستی یه سری به سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بزنید یکی از دوستان مشهدی بنام آقای رضا قاسمی متصدی اون هست اگه شمارشم خواستید بگید .
اگه ازچراغ ای منم عکس خواستید بگید
این مدل کوا از پریموسی که لینکشو بالا گذشتم هم گرونتره:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسیح جان شما درست میگید
کیفیت ساخت چراغ بالاست
اما به نظرم تنها ایرادی که میشه بهش گرفت اون تلمبه و سری هست که روی مخزن میخوره و شیلنگ بهش وصل میشه که کارش انتقال سوخت از مخزن به چراغه
بهش چی میگن؟
این قطعه کیفیت ساخت خوبی نداره
آقا نمیدونی پریموسش گیر میاد یا نه؟
قیمتش تو چقده اگه گیر بیاد؟
Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع