انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اجاق های مسافرتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
(2013-07-06 08:56 PM)nobody2000 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قیمت الانش چند هست ؟

٢ نفرش حدود ١٧٠-١٨٠ هزار تومن و ٤ نفره كه قابلمه هاش تفلن باشه حدود ٢٩٠ هزار تومن و با قابلمه معمولي ٤ نفرش حدود ٢٥٠ هزار تومن
سلام
به نظر من اگر مشکل حمل و نقل را ندارید میتوانی یک پیکنیک کوچک بخریدKhansariha (74)
دوستان چند روز پیش یک اجاق مسافرتی کوچک و جمع و جور دیدم شیراز به قیمت حدود 140 تومن که مخزنش با گاز پر میشد و هر بار که شارژ میشد میتاونست 3 ساعت مداوم رووشن بمونه...شعله خوبی هم داشت...

مثل فندک بود نحوه پر کرنش...با اسپری گاز فندک پر میشد..هر اسپری گاز هم 3 بار می تونست شارژش کنه

این بار که رفتم دیدمش براتون عکس میگیرم
سلام و ارادت ، اگه منظورتون اون اجاق هايي هست كه دكمه گازش قرمزه و بقيه بدنش كروم كاري هست ، من از اون داشتم و آتيشش خيلي كم زوره ، خيلي طول مي كشه تا يك كتري كوچيك آب رو جوش بياره ...
(2013-09-10 02:26 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و ارادت ، اگه منظورتون اون اجاق هايي هست كه دكمه گازش قرمزه و بقيه بدنش كروم كاري هست ، من از اون داشتم و آتيشش خيلي كم زوره ، خيلي طول مي كشه تا يك كتري كوچيك آب رو جوش بياره ...

والا دقیق تو ذهنم نیست...مخزنش بزنجی نگ بود....خودش هم ارتفاع و حجم کمی داشت و در یه کیف راحت جا مشید....اندازه یه ظرف غذا خوری مسافری بود حجمش...چیز جالبی بود...شعلش هم خوب بود...البته دست نگرفتم روش...ولی شعلش بزرگ بود....

انشا الله عکسش رو میگیرم تا بهتر بشه در موردش بحث کردKhansariha (8)
گازهای معمولی مثل گاز فندک یا کپسول های گاز برای شرایط معمولی جواب می ده اما برای هوای خیلی سرد و ارتفاعات زیاد بهتره از کپسول های کوآ استفاده بشه.
ُسلام دوستان
کسی از اجاق های مارک کمپسور(Campsor) تا حالا استفاده کرده؟
من یه دونه دیدم خیلی با حاله
هم بنزین هم الکل هم گازوییل هم نفت هم کپسول های گاز کووا بهش میخوره
مدلش اینه :
Campsor-9
اگه کسی از این برند استفاده کرده لطفا در مورد کیفیت این برند یه توضیح کوچولو بده
ممنونم
Khansariha (8)
(2013-10-10 04:21 PM)darkman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ُسلام دوستان
کسی از اجاق های مارک کمپسور(Campsor) تا حالا استفاده کرده؟
من یه دونه دیدم خیلی با حاله
هم بنزین هم الکل هم گازوییل هم نفت هم کپسول های گاز کووا بهش میخوره
مدلش اینه :
Campsor-9
اگه کسی از این برند استفاده کرده لطفا در مورد کیفیت این برند یه توضیح کوچولو بده
ممنونم
Khansariha (8)
من نمی تونم لینک یا عکس شما رو ببینم. در کل این چراغ های چند سوخت مزایایی دارند ولی معمولا گرون هستند مارک پریموس حدود 450 هست و مار ک های چینی حدود 200-250 . شما کجا دیدید و چند بود قیمتش؟ بطری سوخت هم داره سرش؟
داداش من اراکم
آره روی خودش هم بطری سوخت هم تلمبه هم رابط گازش رو داره
اینم لینکشه:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قیمتشو گفت 200
چجوریه به نظرتون؟
Khansariha (8)
فکر کنم چینی باشه. یک مدت یک مدل چیتی دیگه رو می خواستم بخرم. حدود 200 کمی بیشتر بود. تو نت که سرچ کردم ازش راضی بودند. تو سفر طولانی ممکنه به گاز دسترسی نباشه ولی نفت و بنزین همه جا هست. من گازی دارم ولی پول دستم بیاد یکی می گیرم. پریموس مارک بهتر و معروفیه ولی از دو برابر اینم بیشتره. شما بخرید انشالله که خوبه و پولی هم دست ما برسه یدونم برا من بگیرید بعدا. راستی کیف هم داره؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع