انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اجاق های مسافرتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
بله منم از بازار گرفتم.
اون موقع 8 تومن خریدم که فکر نکنم الان زیر 20 تومن بشه نمونه اینا را خرید.
اقا ارش متشکر از پیشنهادتون اما اون نمونه سوئدی که هست خیلی خیلی سبک هست جوری که با بنزین پر بازم سبک تر از نمونه ایرانی هست و راحت میشه توی کوله جاش داد و یه شب تا صبح هم کار میکنه(البته اینو خودم تست نکردم برادرم که ازش استفاده کرده بود میگفت)و حتی یه بار توی یه شب سرد یه قابله 3،4 برابر خودش روش گذاشتیم و توشو پر اب کردیم و با بخار اب گرم میشدیم.
بله این فندک ها برای ذوب کردن عالی هستن اما اگه برای لحیم کاری میخواهد یه سری هست که قلمیه و جرقه زن نداره(دقیقا یه استوانه که سرش یه انژکتور وصل شده)اونا برای کار لحیم کاری دقت بیشتری داره و اینا بیشتر به درد حرارت بالا میخوره،مثلا بخواهید تمام قطعات یه بورد را یک جا در بیارین(پشتش حرارت میگیرین و با یه ضربه همه قطعات در میاد)
برای کله پاچه و اتش هم زیاد استفاده کردم،واقعا چوب را خوب ذغال میکنه،حتی وقتی که چوب خیس باشه میشه ظرف چند دقیقه یه ذغال خوب داشت.(البته اگه میخواهید زیاد روشن بمونه باید پرش کنید.)
فقط دو خاطره بد از این فندک ها دارم یکی سوختگی(که دو بار پشت سر هم سر فلزیش خورد به بدنم اونم فقط به خاطر هواس پرتیم)و یکی این که وقتی زیادی پر میشد گاز را به صورت مایع به بیرون پرتاب میکرد که 2،3 متری طول پرتابش میشد و کاملا خطر ناک،البته خدا را شکر اتش نمیگرفت.
Khansariha (8)
من امروز این رو از دکه بغل میدون فلسطین گرفتم 35 مدلهای دیگه که کوچکتر از این بودند 25 می دادند:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دور میدون آزادی من یکی دیدم می گفت 18 تومن ولی شعله اش به نظرم خیلی بی رمق اومد و هیچ صدایی نداشت. دوستان اگه یه فیلم از نوع خوبش بگیرن ممنون می شم.
همراه داشتن یه فندک خوب میتونه بعضی اوقات جون آدم رو نجات بده مخصوصا اگه رفته باشی وسط بیابون برای شکار و هیچ وسیله گرمایشی هم نداشته باشی

یه سری از این فندک های اتمی هست که مخصوص طلا فروش هاست یعنی بیشتر تو طلا فروشی ها دیدم . 3 تا شعله مختلف داره و بدنه کاملا فلزی با مخزن بزرگ گاز و پایه که به حالت ایستاده قرار بگیره . این فندک ها بخاطر بدنه فلزی خیلی مقاوم هستن و با داشتن مخزن بزرگ گازشون دیرتر تمام میشه . خودم از این نمونه دارم و چند سال پیش خریدمش 60 تومان حالا فکر کنم حدود 100 تومان باشه . فندک خیلی خوبیه و تاحالا (گوش شیطون کر) خراب نشده با اینکه خیلی ازش کار کشیدم .

Khansariha (214)Khansariha (256)
اینم اون چراغ بنزینی که خیلی وقت پیش صحبتش را کرده بودم.
اون قسمتی که با دایره قرمز نشان دادم سوپاپ اتمینانش هست تا هروقت فشار توی مخزن براثر حرارت بالا رفت از اون جا یک شعله کوچک روشن بشه و فشار داخل مخزن را کم کنه.البته اگه اون را نداشت،چند هفته پیش من و پدرم دیگه زنده نبودیمKhansariha (226)
البته این تصاویر را بعدش گرفتم.(به گداخته شدن سرش نگاه کنید!!!)
[تصویر: 13731125413.jpg]
درش هم این جوری باز میشه.
[تصویر: 13731125412.jpg]
به نظر من اگه دوستان بخواهند یک چراغ بخرن که جایی لنگشون نزاره،چراغ های بنزینی مورد مناسبی هست،فقط تنها مشکلی که داره اینه که جنس خوبش راحت گیر نمیاد و توی فردوسی هم قیمت های خیلی خیلی پرتی میدن(تازه برای چراغ های معمولی)البته یک نکته مثبتش سوختش هست.که همه جا گیر میاد و ارزان تر از بقیه چراغ گازی گرمایی هست.اونایی که کپسول دائمی دارن،اگه خالی بشن هرجایی نمیشه پرشون کرد(مثلا وسط جنگل)،و اونایی که کپسول یک بار مصرف دارن که قیمت های کپسول هاش یکم به صرفه نیست.Khansariha (226)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
سلام و درود Khansariha (8)
يه مدل چراغ هايي هست كه چهار مدل سوخت هست . اونا چطورن از نظر ايمني ؟
من هم با نظر شما موافقم اگر جنس خوب چراغ هاي بنزيني پيدا بشه به مراتب بايد از گازي بهتر باشه . يكبار هزينه كردن هست . ولي من از اجاق هاي گازي كه كپسول يكبار مصرف ميخوره خريدم كه با توجه به قيمت كپسول هاش بصرفه نيست . نظرم رفته رو همين بنزيني ها Khansariha (8)
(2013-07-06 05:54 PM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و درود Khansariha (8)
يه مدل چراغ هايي هست كه چهار مدل سوخت هست . اونا چطورن از نظر ايمني ؟
من هم با نظر شما موافقم اگر جنس خوب چراغ هاي بنزيني پيدا بشه به مراتب بايد از گازي بهتر باشه . يكبار هزينه كردن هست . ولي من از اجاق هاي گازي كه كپسول يكبار مصرف ميخوره خريدم كه با توجه به قيمت كپسول هاش بصرفه نيست . نظرم رفته رو همين بنزيني ها Khansariha (8)

سلام اقا ارش.
منم درباره اون چراغ ها شنیدم.برادرم چند وقت پیش رفته بود برای خودش و چند نفر از دوستانش چراغ بنزینی بخره(انگار کوه میرن)و توی فردوسی همچین چراغی را که میگین داشتن.اما قیمتش یکم خیلی خیلی بالابوده و طرف گفته بوده 450 تومن.Khansariha (226)
برای ایمنیش هم باید خود چراغ را دید،که متاسفانه من هیچ وقت دقت کافی روی نمونه های توی بازار نداشتم(چون یکی خانه بود)ولی باید دید مخزنش و شلنگ هاش(اگه شعلش جدا باشه)چه طور هستن و زیاد سنگین نباشه(یعنی از الیاژ های مقاوم و سبک استفاده شده باشه)و اگه شد همون سوپاپ اطمینان را داشته باشه تا فشار داخل مخزن زیاد بالا نره و همچنین بدنش ضد زنگ باشه(اون ایرانی که داشتم مخزنش زنگ زده بود!!!)
از لحاظ مصرف هم که زیاد مصرف ندارن و با توجه به قیمت بنزین اگه لیتری 700 حساب کنیم خیلی خیلی به صرفه هست.فقط برای روشن شدنش یکم باید حوصله داشته باشیم.Khansariha (256)
البته از لحاظ تولید حرارت هیچ وقت کم نمیارن.حتی یک بار توی مدت زمان کمی نزدیک به 6 لیتر اب را بخار کرد تا توی هوای سرد،گرممون بشه.و درست کردن غذا هم که خیلی خوب جواب داد و خیلی سریع تر از حالت عادی برنج درست شد.
قابلی نداره.Khansariha (8)
این یکی،با قوطی و مخزن پر از بنزین،بازم سبک تر از خالی اون چراغ ایرانی هست.اگه هم خواستید ایرانی بخرین،فکر کنم کیفیتش را افزایش داده.یک جستجو کنید و اگه کیفیتش خوب بود(ایمنی)مورد بدی نیست.
Khansariha (8)
سلام ، ديدم در مورد اجاق صحبت شد و يك مورد جا موند ، با توجه به اينكه من مدتهاست كمپينگ ( بيابون گردي ) مي كنم و تجهيزات مختلفي رو استفاده كردم گفتم يك برند بسيار خوب رو به دوستان معرفي كنم ...
اين اجاق عملا يك پك هست شامل ٢ تا قابلمه و يك ماهيتابه و چراغ الكلي و پايه اجاق ، در سايز هاي ٢ و ٤ نفره هم موجوده ، ماركش trangia هست و ساخت سوئد ، البته قيمتاش به تازگي خيلي رفته بالا ، من تاحالا به مشكلي بر نخوردم موقع استفاده از اين محصول ، توي باد و بارون هم مثل ساعت كار مي كنه و مصرف الكل خيلي كمي داره به نسبت بازدهيش ...
انشالله عكسش رو هم ميذارم براي دوستان
(2013-07-06 07:05 PM)Amiraliv نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ، ديدم در مورد اجاق صحبت شد و يك مورد جا موند ، با توجه به اينكه من مدتهاست كمپينگ ( بيابون گردي ) مي كنم و تجهيزات مختلفي رو استفاده كردم گفتم يك برند بسيار خوب رو به دوستان معرفي كنم ...
اين اجاق عملا يك پك هست شامل ٢ تا قابلمه و يك ماهيتابه و چراغ الكلي و پايه اجاق ، در سايز هاي ٢ و ٤ نفره هم موجوده ، ماركش trangia هست و ساخت سوئد ، البته قيمتاش به تازگي خيلي رفته بالا ، من تاحالا به مشكلي بر نخوردم موقع استفاده از اين محصول ، توي باد و بارون هم مثل ساعت كار مي كنه و مصرف الكل خيلي كمي داره به نسبت بازدهيش ...
انشالله عكسش رو هم ميذارم براي دوستان

[تصویر: 13731307291.jpg]

[تصویر: 13731307292.jpg]
قیمت الانش چند هست ؟
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6
لینک مرجع