انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: همه چیز درباره اسناپ کپ(محافظ سوزن)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
اسناب کپ وسیله ای که جلوگیری میکند از شکستن سوزن اسلحه در مواقعی که سلاح خالی است .

[تصویر: 829.jpg]

هرگز در موقعی که سوزن سلاحتان مسلح است و فشنگ در آن نیست سلاح را خالی نچکانید این عمل در دفعات کم ممکن است آسیبی به سوزن سلاح نرساند ولی در تکرارمکرر باعث شکستن سوزان خواهد شد که تعمیر آن احتمالا با صرف هزینه زیادو صرف وقت امکان پذیر است . بهترین راه برای جلوگیری از شکستن سوزن سلاح استفاده از اسناپ کپ یا پوکه ای که چاشنی آن قبلا عمل کرده است می باشد.

[تصویر: snap_caps.jpg]

این کار باعث می شود که سوزن بدون برخورد بامانع یک باره رها نشود و آسیب نبیند .فرق اسناپ کپ با پوکه از قبل استفاده شده در این است که اسناپ کپ شبه چاشنی دارد که در زیر آن یک فنر متحرک تعبیه شده که جلوگیری می کند از فشار آمدن به سوزن در مواقعی که سلاح را از مسلح بودن خارج می کنیم . خوشبختانه جدیدا چندین نوع آن شامل پلاستیکی و آلومینیومی و برنجی ساخت داخل و خارج در بازارایران نیز ارائه شده است .

[تصویر: snap_caps.jpg]

دوستان نظرات خودشان را با ما به اشتراک بگذاریدKhansariha (8)
باعرض سلام وخسته نباشید
خدمت شما عرض کنم که من یک دولول رویهم روس با پوکه پران(سهمیه دولتی) دارم که به تازگی یک جفت محافظ ماشه از نوع پلاستیکی (عکسش بالا موجوده) براش خریدم ولی وقتی اونهارو توی اسلحه می زارم و ماشه ور می چکونم بعدش که اسلحه رو دوتیکه می کنم تااون رو توی هارد باکسش بزارم پوکه کشها به حالت فشرده پائین میمونه و محافظ ماشه توش گیرمی کنه حالا من باید چه کنم؟Khansariha (226)
دوست عزیز وقتی فشنگ هم شلیک میکنید،همین اتفاق می افتد یا خیر؟
دوستان اینها کجا گیر میان و قیمتشون چنده و اینا مشکلی برای برای تفنگ که ایجاد نمیکنن؟؟؟؟؟Khansariha (290)
(2012-01-27 10:51 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان اینها کجا گیر میان و قیمتشون چنده و اینا مشکلی برای برای تفنگ که ایجاد نمیکنن؟؟؟؟؟Khansariha (290)

تاپیکو خوندی!!!؟؟؟؟

توی تاپیک نوشته شده برا جلوگیری از خرابی سوزن بعد شما واسه اسلحه مشکلی ایجاد نمیکنه!!یعنی چه!؟؟من که خداییش متوجه نشدم!

قیمتش هم از 10 تا 30 موجودهKhansariha (8)
دکتر جون منظورم این بود که این دوستمون تو بالا گفتن که در داخل اسلحه گیر میکنه و بیرون نمیاد واسه اون میگم Khansariha (214)
با سلام خدمت همگی دوستان. من همیشه از روشی استفاده میکنم که نیاز به هیچ لوازم اضافه ای نداره : بعد از انصراف از شلیک فشنگها را خارج کرده لوله را تا انجا که سلاح را مسلح میکند خم کرده سپس از ضامن خارج کرده هر دو ماشه را فشرده و نگه داشته سپس اسلحه را میبندیم . فنر ها ازاد شده اند به همین راحتی برای امتحان ماشه ها را چند بار فشار دهید واز صحت عمل خود مطمئن شوید . تک لول و دو لول و روهمو بغل هم و....... هم ندارد .در مورد 5 تیر هم بعد از خالی کردن سلاح گلنگدن را تا انتها برده ماشه را فشرده نگه میداریم بعد گلنگدن را رها میکنیم فنر ازاد میشود در مورد بادی هم لول را خوابانده محکم با دست نگه داشته بعد ماشه رافشرده نگه میداریم سپس لوله را با احتیاط ارام ارام بالا میاوریم و میبندیم ..........بنده سالهاست که اینگونه عمل میکنم و شکر خدا هیچ مشکلی هم بر نخورده ام فقط در مورد بادی احتیاط بیشتری لازم است.در ضمن تفنگ های تک ماشه را امتحان نکرده ام شما امتحان کنید به من هم بگویید ریزه کاری ان چیست .
(2012-01-27 10:29 PM)Hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز وقتی فشنگ هم شلیک میکنید،همین اتفاق می افتد یا خیر؟
نه بعد از شلیک فشنگ پوکه کش به خوبی عمل می کنه.Khansariha (256)
(2012-01-27 10:03 PM)masoudsadeghi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باعرض سلام وخسته نباشید
خدمت شما عرض کنم که من یک دولول رویهم روس با پوکه پران(سهمیه دولتی) دارم که به تازگی یک جفت محافظ ماشه از نوع پلاستیکی (عکسش بالا موجوده) براش خریدم ولی وقتی اونهارو توی اسلحه می زارم و ماشه ور می چکونم بعدش که اسلحه رو دوتیکه می کنم تااون رو توی هارد باکسش بزارم پوکه کشها به حالت فشرده پائین میمونه و محافظ ماشه توش گیرمی کنه حالا من باید چه کنم؟Khansariha (226)
سلام
دوست عزیز منم یک دولول ترک دارم همین حالتی عمل میکنه فرقی نمیکنه اسناپ کپ توش باشه یا فشنگ اگر قبل خارج کردن فشنگ یا محافظ سوزن بچه قنداق رو باز کنم و تفنگ رو از هم جدا کنم پوکه کش عمل نمیکنه فکر کنم همه تفنگ ها همینطور باشه. من همیشه اول اسناپ کپ رو خارج میکنم بعد تفنگ رو باز میکنم.
دوست عزیز در طرفین بچه قنداق دو تا گیر هست که همین گیرها پوکه کش را فعال می کنن پس پوکه کش سلاحتون درست کار می کنه و مشکلی نداره شما باید اول اسلحه تون را بشکنین تا محافظ سوزن ها بیرون بیان بعد بچه قنداق را بیرون بیاورید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع