انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: همه چیز درباره اسناپ کپ(محافظ سوزن)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
(2013-08-19 09:36 AM)arshia نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان گرامي
من دول رويهم پران دارم وقتي اسلحه رو خم ميكنم اسلحه مسلح ميشه و هر دو سوزن آماده شليكه حال از اسناپ استفاده كنم بهد از اينكه ماشه رو چكوندم بايد اسناب خارج بشه يا بايد داخل تفنگ بمونه چون به محض خارج كردن دوباره اسلحه مسلح ميشه. لطفا راهنمائي كنيد
با تشكر
سلام به همگی ارشیا جان بعد ازچکوندن سوزنها دیگه لول سلاح رو خم نکن اول بچه قنداقو در بیار بعد لولو جدا کن که دیکه سوزنا مسلح نمیشن واگه برای مدت بیشتر از 1روز میخایید که از تفگتون استفاده نکنید سلا ح رو سرپا /.اماده فشنگ گذاری/ نگه ندارید چون فنر بوکه بروناش خسته وضعیف میشه واگرم بعد جدا کردن لول از سلا ح متوجه سدید که پوکه پرونها تا اخر بیرون نیومدن دوطرف خزانه لول هرکدوم یه زایده داره که با تحت فشار دادن سیتم پرون توسط دست بعدش پایین کشیدن اون زایده ها پوکه پرونها ازاد میشن موفق باشید /یاحق/Khansariha (8)
با سلام و عرض ادب.

آقا من يك محافظ سوزن آلومنيومي مانند گرفتم چاشني هاي آن خيلي سفت هست بطوري كه بايد با يك ميخ محكم فشار بدي تا بره داخل !

ميخوام ببينم طبيعي هست ؟

استفاده كنم ؟

ممنونم.
سلام
اره داداش باید همینجوری باشه
(2014-05-12 11:53 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

با سلام و احترام.

با اين سفتي مشكلي براي سوزن ايجاد نميكنه ؟

با تشكر.
(2014-05-13 11:21 AM)Kalashnikov نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-05-12 11:53 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام

با سلام و احترام.

با اين سفتي مشكلي براي سوزن ايجاد نميكنه ؟

با تشكر.
با سلام
باید فنر قوی زیرقسمت چاشنی شکلش باشه که بتونه سوزن و ادوات چکاننده سلاح رو کنترول کنه و سفت بودنش کاملا طبیعیه.
با سلام و عرض ادب.

آقا من ميخوام محافظ سوزن زير را به قيمت 50000 تومان براي نخجير 2 خودم بخرم.

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

فقط دو سوال مهم :

1. جنس خوبي هست ؟

2. پس از قرار دادن در اسلحه و چكاندن ماشه ها بزارم داخل اسلحه بمانند تا دفعه بعدي تيراندازي ؟ به اين شكل مشكلي براي سوزنها و فنر آنها پيش نمي آيد ؟

ممنونم.
با سلام:
دوست عزیز اگر به خرید این اسنب کپ ها علاقه دارید ، تهیه کنید و استفاده کنید ولی نخجیر 2 به علت اینکه سیستم پوکه پران ندارد در ضمن تک ماشه هم نیست شما میتوانید براحتی و بدون چکاندن فشار را از روی فنر ها آزاد کنید . بنده خودم همیشه اینکار را انجام میدهم و خیلی از دوستان هم میدانم اینگونه عمل میکنند :
ضامن لوله را براست فشار داده تا لوله خم شوند یا به اصطلاح لوله را بشکنید ( حالا راستی راستی لوله سلاحتان را نشکنید بعد به گردن بنده بیفتد !!!!!خخخخخخخخخ)بعد دقت کنید اسلحه به ضامن نباشد لوله ها را تاحدی که همیشه برای مسلح کردن پایین فشار میدهید ، فشار داده بعد با دو انگشت ، هر دو ماشه را فشرده و به آرامی لوله را بالا بیاورید و ببندید . اگر اسلحه را دمونتاژ کنید میبینید سوزنها و فنر در حالت استراحت قرار دارند . در این حالت هم میتوانید اسلحه را باز کرده و هم بصورت سرهم در محل نگه داری خود با آسودگی خیال قرار دهید و نیازی هم به اسنب کپ ندارید . اگر هم تهیه کردید مبارکتان باشد
موفق باشید
دوستان دو مدل ایتالیایی توی بازار هست یه مدل لاکی که دوستمون عکسش رو کذاشته یه مدل دیگه فلزی هستن که وزن نسبتا سنگینتری دارن نسبت به لاکیها این سنگینترها استفاده اش اشکالی نداره؟ برای فنرهای پوکه پران میگم ضمنا اسنپ کپ برتا اصل جایی پیدا کردم (اهواز) قیمت مفت 160 هزار تومان!!!
دوستان سلام
اسناپ کپ پلاستیکیش بهتره یا آلمینیومی ؟
عملأ الومينيومى بهترن چون احتمال ترك خوردن و شكستنش كمتره
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع