انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: همه چیز درباره اسناپ کپ(محافظ سوزن)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
دوست عزیز ،
قبل از جواب دادن به سوال شما میخوام بدونم وقتی پوکه خالی با چاشنی شکسته (عمل کرده) هم میذارید و شلیک می کنید باز پوکه کش گیر میکنه ؟ وقتی اسناپ کپ رو میچکونیدبا دست هم بکشیدش در نمیاد ؟ یا فقط پوکه کش پایین می مونه ؟
(2012-01-28 02:06 AM)کوهنورد نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همگی دوستان. من همیشه از روشی استفاده میکنم که نیاز به هیچ لوازم اضافه ای نداره : بعد از انصراف از شلیک فشنگها را خارج کرده لوله را تا انجا که سلاح را مسلح میکند خم کرده سپس از ضامن خارج کرده هر دو ماشه را فشرده و نگه داشته سپس اسلحه را میبندیم . فنر ها ازاد شده اند به همین راحتی برای امتحان ماشه ها را چند بار فشار دهید واز صحت عمل خود مطمئن شوید . تک لول و دو لول و روهمو بغل هم و....... هم ندارد .در مورد 5 تیر هم بعد از خالی کردن سلاح گلنگدن را تا انتها برده ماشه را فشرده نگه میداریم بعد گلنگدن را رها میکنیم فنر ازاد میشود در مورد بادی هم لول را خوابانده محکم با دست نگه داشته بعد ماشه رافشرده نگه میداریم سپس لوله را با احتیاط ارام ارام بالا میاوریم و میبندیم ..........بنده سالهاست که اینگونه عمل میکنم و شکر خدا هیچ مشکلی هم بر نخورده ام فقط در مورد بادی احتیاط بیشتری لازم است.در ضمن تفنگ های تک ماشه را امتحان نکرده ام شما امتحان کنید به من هم بگویید ریزه کاری ان چیست .
سلاح من تک ماشست واین کار امکان پذیر نیست چون بلافاصله پس از فشردن اهرم جهت شکستن کمر تفنگ سلاح به حالت ضامن رفته ودیگر از ضامن خارج نمی شود تا دوباره اسلحه بسته شود .ازپوکه خالی استفاده کردم دیگه مشکله قبل رونداشت فکرکنم مشکل از محافظ سوزنه چون ترک داره
دوستان اگر اسلحه پوکه پران دارند جنس لاکی یا پلاستیکی آنرا نخرند چون بعد از مدت کمی لبه های اسنپ کب میشکنه و دیگه با شکستن اسلحه خارج نمیشه و درآوردنش مکافات داره برای من این اتفاق افتاده و آلان باید یه فلزی تهیه کنم ولی برای اسلحه هایی که پوکه کش هستند نباید مشکل خاصی باشه ولی بهتره که اصلا سراغ پلاستیکی هاش نرین.
(2012-01-29 08:31 AM)sattar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز در طرفین بچه قنداق دو تا گیر هست که همین گیرها پوکه کش را فعال می کنن پس پوکه کش سلاحتون درست کار می کنه و مشکلی نداره شما باید اول اسلحه تون را بشکنین تا محافظ سوزن ها بیرون بیان بعد بچه قنداق را بیرون بیاورید

اینجوری که اسلحه دوباره مسلح میشه؟!؟Khansariha (226)
درسته اسلحه مسلح میشه
منظور شما از باز کردن اسلحه چی هست؟ اگر برای تمیز کاری باز می کنید خوب بهتر هست که سوزن ها داخل باشن و در حالت مسلح باشه اگر سوزن ها بیرون باشن ممکنه صدمه ببینند
ولی من می خواستم بگم که اسلحتون مشکلی نداره و مشکل هم از محافظ سوزن یا همون اسنپ نیست این که شما میگید بچه قنداق را در میارید دیگه پوکه کش عمل نمی کنه طبیعی هستش
خوش باشید
سلام
من یک سوال داشتم از دوستان به نظر شما وقتی که اسلحه را برای مدتی نمی خوایم استفاده کنیم بهتر هست که سوزن ها در حالت مسلح یا آماده باشد یا اینکه باید سوزن ها آزاد شده باشد که فنر آن تحت فشار نباشد ؟؟؟
اینم چند تا عکس از اسنپ کپ که تازه خریدم
[تصویر: 1.jpg]
[تصویر: 2.jpg]
[تصویر: 3.jpg]
[تصویر: 4.jpg]
ستار جان
تمام مدلهای فنرها برای نگه داری دراز مدت باید در حالت ازاد باشند و هرگونه تحت فشار و شارژ نگه داشتن فنر موجب کم شدن قدرت و ضعف در فنر میشه
این قانون برای فنرهای پشت سوزن سلاح هم صادقه
پس بهتره هیچوقت سلاح رو در حالت مسلح نگه ندارید
(2012-02-18 08:50 PM)sattar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم چند تا عکس از اسنپ کپ که تازه خریدم
[تصویر: 1.jpg]
[تصویر: 2.jpg]
[تصویر: 3.jpg]
[تصویر: 4.jpg]

سلام
آقا چند گرفتی این محافظ ماشه ها رو؟؟؟؟
سلام
من گرفتم 15000 تومن داداش
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع