انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: همه چیز درباره اسناپ کپ(محافظ سوزن)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
محافظ سوزن آلومینیمی مناسب برای اسلحه های پران.نوع پلاستیکی برای اسلحه های پران مناسب نبوده چرا که شکننده بوده و دوامی ندارند.
[تصویر: 13358575561.jpg]
[تصویر: 13358575562.jpg]
[تصویر: 13358575563.jpg]
[تصویر: 13358575564.jpg]
دوستان لطف کنید قیمت رو هم ذکر کنید Khansariha (8)
(2012-05-01 12:40 PM)royal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لطف کنید قیمت رو هم ذکر کنید Khansariha (8)

سه سال پيش نوع پلاستيكي 7000 تومان بود و آلومينيمي را من گرفتم 12000.
الان پلاستيكي تا 18000 و آلومينيمي تا 25000
اونی که تو پست صفحه قبل گذاشتم(قرمز رنگ) هم از جنس پلاستیک نیست فکر کنم از جنس آلمنیوم هست
(2012-05-01 02:08 PM)sattar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اونی که تو پست صفحه قبل گذاشتم(قرمز رنگ) هم از جنس پلاستیک نیست فکر کنم از جنس آلمنیوم هست

بله اون هم آلمینیوم و من هم اصفهان گرفتم 15000
سلام
به نظر من اگه یه کم سلیکاژر ( رطوبت گیر) داخل این اسناپ کپ ریخته بشه بعد سرش با یه تور ریز بسته بشه خیلی کاراییش بالا میره چون هر چی رطوبت داخل لوله بره رو جذب میکنه مخصوصا برا کسانی که مدت طولانی سلاح رو استفاده نمیکنن
راه کار بسیار جالبیه مهردادجان که من تکمیلش میکنم.دوستان سیلیکاژل را میتونن از جاهایی که شیشه های دوجداره تولید میکنن تهیه کنن که قیمتی هم نداره(چینیش حدود کیلویی 300 تومن)تنها به یک نکته باید توجه کرد که این ماده تنها میزان مشخصی از رطوبت را به ازای جرمش جذب میکنه و پس از اشباع شدن می بایستی دوباره مواد را تعویض کرد وهمین طور مواد جایگزین شده می بایستی در خلا نگهداری شده باشند،چرا که به محض قرار گرفتن در مجاورت هوای عادی رطوبت را جذب و اشباع می شود و عملا ناکارآمد می شن!در ضمن در صورت استفاده برای گرفتن نتیجه مورد نظر می بایستی پس از قرار دادن اون ماده،اسلحه درون کیف یا جعبه ایی قرار بگیره که هوا رد و بدل نشه تا سیلیکاژل رطوبت هوای اون فضا را جذب کند.
اخه چرا لقمة رو دور سر میچرخونین حتما لازم نیست که تو اسنپ کپ باشه توی جعبه یا کیف تفنگ هم باشه همون کارو انجام میده
با سلام
آیا جایی هست که بشه اینترنتی اسناپ کب خرید
(2012-06-28 01:41 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اخه چرا لقمة رو دور سر میچرخونین حتما لازم نیست که تو اسنپ کپ باشه توی جعبه یا کیف تفنگ هم باشه همون کارو انجام میده

دوست گرامی سیلیکاژل هر جا باشه رطوبت رو میگیره و وقتی رطوبت جمع کرد خاصیت خودش رو از دست میده و وقتی خاصیتش رو از دست بده دیگه قادر به جذب رطوبت نیست این که من گفتم تو اسناپکپ استفاده بشه برا این بود که معمولا اسناپکپ زمانی استفاده میشه که ادم میخواد اسلحه رو بایگانی کنه و برا محافظت از داخل لوله بد نیست سلیکا هم داخلش باشه و گرنه اگه کسی خواست تو جلد تفنگ هم بذاره اشکالی نداره فقط مشکل اینجاست که تو جلد مصرف سلیکا زیاده
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع