انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: قطار فشنگ (نگهداری فشنگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
هر شکارچی که بخواهد به شکارگاه خود برود باید یک قطار یا وسیله ای برای نگهداری فشنگ های خود همرا داشته باشد که معمولا از قطار یا جلیقه هایی که خودش جای نگهداری فشنگ دارد استفاده می کنند . اساتید لطف کنند راهنمایی کنند که از چه نوع قطاری بهتر است استفاده شود
یک پیشنهاد به مدیران محترم سایت
که در صورت امکان تاپیکی با موضوع لباس مناسب شکار است که با این قسمت یعنی تجهیزات شکار و کوهنوردی انتقال داده شود چون با این موضوع بیشتر مرتبط است
با تشکر
ستار جان ، لطفا" نفرمایید از اساتید راهنمایی می خواید ، تا اگر ما هم راهنمایی به ذهنمون رسید بتونیم بنویسیم .

بستگی به شکارتون داره .
برای مثال اگه برای فاخته کمین زدید ، بهترین کار اینه که تو جعبه فشنگ ببرید ! چون باید فشنگ زیادی بیندازید و همچنین نیازی به جابجایی ندارید . ولی اگه واسه کبک میرید کوه بهترینش قطار چرمیه تا محکم فشنگ رو بگیره که یه وقت فشنگ نیوفته . یا اگر برای بلدرچین تو زمین کشاورزی قدم می زنید ، بهترین انتخاب قطار پارچه ای هستش تا بتونید به راحتی فشنگ رو خارج کنید .
همیشه برای تامین امنیت جانی 2 تا چارپار 12 تایی تو قطارتون داشته باشید . البته یادتون باشه کجای قطاره تا یه وقت مثل رفیق ما باهاش کبک نزنید !
و در ادامه فرمایش دوستمون فواد جان از قطار هایی استفاده کنید که روشون بسته میشه تا فشنگ ها تو بارون خیس نشنKhansariha (214)
[تصویر: s7_519990_610_01.jpg]
از این هم میشه بجای قطار استفاده کرد
[تصویر: 22.jpg]
فک می کنم استفاده از این جلیقه ها هم بد نباشه؟ هم سبکه هم ارزون.

[تصویر: 17.jpg]

[تصویر: 18.jpg]
بدون شرح

[تصویر: 211435.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نظر اساتید قطار فشنگ فلزی چه طور است.
باتشکر
قطار فلزی معمولا برای فشنگ های گلوله زنی استفاده میشه . من که تا بحال قطار فلزی که برای فشنگ های ساچمه زنی استفاده بشه ندیدم و فکر کنم هم نباشه چون این فشنگ ها خودش سنگین هست حالا اگر در قطار های فلزی هم قرار بگیره خیلی سنگین تر میشه و قابل تحمل برای شکارچی نیست . معمولا یا از جنس چرم هست یا از جنس برزنت بسته به سلیقه افراد داره و مکان استفاده .
اگر نمون ایی دارید لطف کنید عکسش را بگذارید تا دیگران هم نظر بدن
(2012-01-10 12:46 PM)sattar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قطار فلزی معمولا برای فشنگ های گلوله زنی استفاده میشه . من که تا بحال قطار فلزی که برای فشنگ های ساچمه زنی استفاده بشه ندیدم و فکر کنم هم نباشه چون این فشنگ ها خودش سنگین هست حالا اگر در قطار های فلزی هم قرار بگیره خیلی سنگین تر میشه و قابل تحمل برای شکارچی نیست . معمولا یا از جنس چرم هست یا از جنس برزنت بسته به سلیقه افراد داره و مکان استفاده .
اگر نمون ایی دارید لطف کنید عکسش را بگذارید تا دیگران هم نظر بدن

نه هنوز منم برای ساچمه زنی ندیدم.
اما میشه درست کرد به یه پرسکار بگی برات درست کنه فقط چیزی که هست این که باید مقدار بیشتری فلز استفاده کنه چون قطرش بیشتره.
و گفتیم سنگین میشه خوب میشه از فلز های سوراخ دار استفاده کرد.مثل قطار فشنگ های سلاح های نظامی .و میشه روی کمربند یا جایی مثل آن نصب بشه.
باز این یه فکر است و اساتید محترم تجربیشان از من بیشتر است و آن ها باید نظراتشان را بدهند.
و برای فشنگ زنی هم که وجود داره.
باتشکر
چرا عنوان قطار تفنگ انتخاب شده؟؟
معمولا" قطار فشنگ میگویند
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع