انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: قطار فشنگ (نگهداری فشنگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.واقعا زیبا و ظریف-کار کرده اید....تبریک میگم به این همه ذوق و هنر.Khansariha (8)Khansariha (256)
خسته نباشین و با لذت ببندین و همیشه پر باشه از فشنگهای اعلا. Khansariha (48)Khansariha (8)
قابل دوستان رو نداره
اشاره کنید تا تقدیم کنم
بسیار زیباست به سلامتی و شادی استفاده نمایید. Khansariha (8)
نوبتی هم باشه نوبت منه که بگم دمت گرم برونینگ جان /
بسیار زیبااااااااااااا
(2014-12-14 03:55 PM)ROOBAH نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان [تصویر: khansariha%20(8).gif]
قطار فشنگ کیفی
15 تایی
به کمر بند وصل میشه و به راحتی قابل حمل است .
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برادر این موجود هست؟
اگ هست چطور باید تهیه کرد؟

.
(2015-08-20 04:00 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
قطار فشنگ زیرو خریدم و پوشیدم اصلا خوب نبود.......... چون اون قسمتهایی که روی شونه ها سوار میشن، شونه هارو خیلی اذیت می کنند، چنانچه من فقط 10 دقیقه تونستم وزن فشنگهارو روی شونه هام تحمل کنم و سریع درش آوردم........... حالا موندم قدیما عشایر چطوری وزن فشنگهارو روی شونه هاشون تحمل می کردند...........

Khansariha (8)Khansariha (256)سلام.دوست عزيز-مبارك باشه و به خوشي استفاده كنيد.تا حدودي بايد عادت كنيد ديگه*بنظر من كه قطار فشنگ بدون ايراد است و همه چيز درش رعايت شده(حتي قسمتي كه روي شونه قرار ميگيره هم از ضخامت و پهناي خوبي برخوردار است).ديگه نسل من و شما كه نسل قديم نميشيم.اونها همه چيزشون از خوراك-تا رفاه و آرامش فكري-تا فعاليت بدني و نتيجتا بنيه بدنيشون با ماها زمين تا آسمان فرق داشت.قديميها حرص و جوش و گرفتاري زندگي ما رو كه نداشتن برادر من---اصلا نميدونستن موعد چك-اجاره خانه-اجاره مغازه-خرج خانه و مدرسه و لباس بچه و بازار كساد و دغدغه شغلي و بيكاري و بي پولي و هزار چيز ديگه چيه.بهرحال مباركتون باشه-بايد عادت كنيد.هيچ عيبي نداره.عاليKhansariha (8)Khansariha (256)
مبارکه خداوکیلی قشنگه // قیمتشو لطف بفرمایید
مبارکتون باشه بسیار زیباست قطار شما ...
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع