انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: قطار فشنگ (نگهداری فشنگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
این قطارفشنگ دست سازو اونوقتا واسه پرنده و خرگوش (غافلگیری) استفاده میکردم و انصافا در سرعت تعویض فشنگ واسم موثر بود...
[تصویر: 14242914001.jpg]
باتشکر.Khansariha (8)
شگرد جالبیه فقط امتحان کردنش !!!!!!!اخه من از وقتی که خواستم چهارپاره مدل شما رو پر کنم هنوز فرصت نکردم دیکه میترسم از این قولها بدم. خخخخخخانشالله موفق باشید
اینم نوعی قطار فشنگ -

[تصویر: %D8%B1%D9%88%DB%8C_%D8%AF%D8%B3%D8%AA.jpg]
(2015-02-26 11:02 AM)bycal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم نوعی قطار فشنگ -

[تصویر: %D8%B1%D9%88%DB%8C_%D8%AF%D8%B3%D8%AA.jpg]

سلام دوست عزیز میشه بفرمایید کاربرد این قطار دقیقا برای شکار چه حیوانی هستش چون این عکس اگر اشتباه نکنم در سایت خارجی دیدم ممنونKhansariha (8)
(2015-02-26 12:11 PM)hunternakhjir نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز میشه بفرمایید کاربرد این قطار دقیقا برای شکار چه حیوانی هستش چون این عکس اگر اشتباه نکنم در سایت خارجی دیدم ممنونKhansariha (8)
سلام دوست عزیز
همونطور که ملاحظه کردین گفتم :نوعی قطار فشنگ و بله مربوط به نت هست کاربردش هم فکر کنم چیز خاصی نباشه و مثل خیلی از وسایل در حد یک طرح میشه بهش نگاه کرد و برای شکار حیوان خاصی مورد استفاده نیست البته سرعت تعویض فشنگ در هوا زنی شاید هدف ساختش بوده.
اینم یک نوع دیگه
[تصویر: %D8%AC%D8%A7%DB%8C_%D9%81%D8%B4%D9%86%DA%AF.jpg]
با سلام
دوستان چه واکس یا روغنی برا این قطار مناسبه؟؟
اصلا باید واکس بخوره یا نه؟؟
قطار قبلیم چرم شبرو بود واکس نمیخورد زود از فرم افتاد
با تشکر
[تصویر: 14284357931.jpg]
از اینمدل من داشتم ولی نیازی به واکس نبود من 75 خریدم سنگینه وتو راه پیمایی اذیت می کنه .حمل 10 تایش راهت تره ولی برای دوستانی که شکار براشون فت وفراوونه خوبه .یا واسه تراپ عالیه ولی چرمش اوایل سفته وبه سختی جا می خوره واکس بلدرچین واسه نرم کردنش خوبه
(2015-04-08 05:18 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از اینمدل من داشتم ولی نیازی به واکس نبود من 75 خریدم سنگینه وتو راه پیمایی اذیت می کنه .حمل 10 تایش راهت تره ولی برای دوستانی که شکار براشون فت وفراوونه خوبه .یا واسه تراپ عالیه ولی چرمش اوایل سفته وبه سختی جا می خوره واکس بلدرچین واسه نرم کردنش خوبه

سلام دوست عزیز من135 گرفتم شما کجا وکی گرفتید 75 تومن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
قطار فشنگ 13 تایی دست دوز
کار خودمه دوستان نظر بدن چطوره
[تصویر: 38izfmo5atvdmmypuh1g.jpg]

[تصویر: 0it7luwtwsevi8mvql7h.jpg]
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع