انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: قطار فشنگ (نگهداری فشنگ)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
(2015-08-21 08:11 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارکه خداوکیلی قشنگه // قیمتشو لطف بفرمایید

ممنونم....... قیمتش 90 تومن بود.......... هر چند که خریدشو به دوستان گل این تاپیک توصیه نمی کنم............. وزنش با فشنگها واقعا کلافه کنندست........... حداقل برای من که اینگونه بود.................
دوست عزیز منم این قطار رو دارم ،57 فشنگی هست برا من ،95 گرفتم...
احساس میکنم اگه قرار باشه با این قطار بریم کوه خیلی اذیت کننده باشه با توجه به وزنش
(2015-08-23 10:42 PM)nimrooz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز منم این قطار رو دارم ،57 فشنگی هست برا من ،95 گرفتم...
احساس میکنم اگه قرار باشه با این قطار بریم کوه خیلی اذیت کننده باشه با توجه به وزنش

عرض شود که مال بنده 65 تایی هست و قیمتش 80 تومن بود..............
درسته، وزنش هم زیاد هست ولیکن از اون قبلی که عکسشو گذاشتم خیلی بهتره...... یعنی حداقل به شونه ها فشار وارد نمی کنه....................
سلام دوستان تاپیک داره خاک میخوره ها...
به نظر من بهترین جا برای نگه داری فشنگ کیف کمری ست.
چون فشنگ رو می ریزی توش و زیپش و میکشی و نگران افتادنش نیستی دیگه.
راحت هم میتونی از توش فشنگ برداری.
سلام بر همه دوستانKhansariha (8)،جثارتا به نظرم اگر هوا سرد باشه داخل جیب زیپ دار یا قطاری که زیر لباس گرم بسته شده باشه مناسبه،سرما تاثیر منفی رو عملکرد فشنگ دارهKhansariha (256)
(2021-11-20 09:52 PM)ماکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه دوستانKhansariha (8)،جثارتا به نظرم اگر هوا سرد باشه داخل جیب زیپ دار یا قطاری که زیر لباس گرم بسته شده باشه مناسبه،سرما تاثیر منفی رو عملکرد فشنگ دارهKhansariha (256)

سلام‌ دوست عزیز و استاد گرامی.
خیلی جالبه چون نمیدونستم سرما روی فشنگ تاثیر داره.
بگذارید روی حساب کم تجربه گیم.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع