انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: همه چیز درباره ی چوک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
با سلام :
آقا محمد عزیز تبریک میگم بابت این کار علمی و دقیق . Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
دوستان حقیقتا زحمت زیادی بابت این کار کشیده شده و باید قدر این کار رو دونست . البته کلاغه برام خبر آورده آقا محمد در حال تهیه پی-دی-اف های دیگری در مورد فشنگ و ساچمه و ..... هست . حالا هی بگید کلاغ آفت محسوب میشه !!!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
(2015-01-13 04:18 PM)nacl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان و اساتید گرامی.
در رابطه با موضوع چوک و انواع آن و همچنین بحث پترن گیری، فایلی تحت عنوان همه چیز درمورد چوک را آماده نموده ام که تقدیم می کنم به دوستان گلم.
لازم به ذکر است که عمده مطالب این تحقیق برآمده از نظرات اساتید و دوستان همین انجمن بوده و بنده سعی در جمع آوری آنها نموده و برای تکمیل شدن بحث، مواردی را به آن افزوده ام. سعی بر این بوده که در تدوین این نوشتار خطاها و اشتباهات حداقل ممکن باشند اما درهر حال خالی از ایراد نبوده و طبعا نظرات دوستان موجب تکمیل بحث و رفع ایرادات احتمالی آن خواهد شد.
امیدوارم مفید واقع گردد.
Khansariha (256)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشکر از شما دوست عزیز.
با اجازتون من لینک این فایل را در پست اول این تاپیک قرار میدم تا دوستان تازه وارد و کم حوصله راحت تر بهش دسترسی پیدا کنند .
با نگاه اجمالی که من داشتم فایل کامل و بدون نقصی بود ولی اگر این فایل را ویرایش کردید میتونید خبر بدید تا لینک فایل جدید را قرار بدم
آقا بنده هم دلم راضی نشد به کلیک سپاس/ خیلی ممنون از زحمتی که کشیدید و دراختیار ما قرار دادید/دم شما گررررررررم...
عرض سلام خدمت همه دوستان.Khansariha (8)
از اظهار لطفی که داشتین بسیار ممنونم و امیدوارم تونسته باشم اندکی از دین خود را ادا کنم. تشکر ویژه هم دارم از جناب کوهنورد و آقا رضای عزیز( rezajf) که با راهنمایی های ارزشمندشون منو یاری کردن. همونطور که کوهنوردجان فرمودن یه کار دیگه رو هم شروع کردم، اما به دلیل مشغله زیاد نتونستم تمومش کنم. امیدوارم فرصت بشه و اون کار رو هم آماده و تقدیم کنم. ولی بحث آفت بودن کلاغ همچنان به قوت خود باقیست.خخخخخخخخخKhansariha (48)

با تشکر از شما دوست عزیز.
با اجازتون من لینک این فایل را در پست اول این تاپیک قرار میدم تا دوستان تازه وارد و کم حوصله راحت تر بهش دسترسی پیدا کنند .
با نگاه اجمالی که من داشتم فایل کامل و بدون نقصی بود ولی اگر این فایل را ویرایش کردید میتونید خبر بدید تا لینک فایل جدید را قرار بدم
[/quote]
آقا اجازه ما هم دست شماست. هرجور صلاح میدونین اقدام بفرمایین. فقط یه نکته جا مونده که به زودی به فایل مذکور اضافه و آدرس فایل نهایی رو میذارم تا استفاده بفرمایین.
این هم فایل نهایی که در صفحه آخرش یه نکته اضافه شده(تنها تفاوتش با قبلی):
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همگی.
میخواستم بدونم واسه چوک فول،چه سایز تک گلوله مناسبه؟؟
سلام
برای زدن چهارپاره و تک گلوله از چک های باز استفاده کنید برای سلامت خود و سلاحتان
من با چک 6 تک یا 4پاره میزنم
سلام خدمت همه اساتید.
میخواستم بدونم چطوری میشه فهمید چوک یه تفنگ چیه.البته وقتی که هیچ اطلاعاتی از چوکش نیست
اگه میشه یه راه ساده و اسون معرفی کنید.
ممنون
به ارسال 285 که nacl عزیز لطف کردن گذاشتن توجه کنید / با داشتن اندازه ی چوک های مختلف و مرسوم و همچنین با اندازه گیری قطر داخلی خروجی لول سلاحتان با کولیس و مقایسه با اعداد میتونید چوک سلاحتونو تشخیص بدید. موفق باشید.
البته همین جوابو در تاپیک سوالات عمومی ... هم واستون گذاشتم آقای مازندران.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
(2015-04-18 12:54 AM)FMJ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به ارسال 285 که nacl عزیز لطف کردن گذاشتن توجه کنید / با داشتن اندازه ی چوک های مختلف و مرسوم و همچنین با اندازه گیری قطر داخلی خروجی لول سلاحتان با کولیس و مقایسه با اعداد میتونید چوک سلاحتونو تشخیص بدید. موفق باشید.
البته همین جوابو در تاپیک سوالات عمومی ... هم واستون گذاشتم آقای مازندران.
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

ممنون بابت جوابتون.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
لینک مرجع