انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ بادی ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
باسلام.
ممنون از توضیحات کامل شما .
سلاح تند باد هم جدیدا ضامن دار شده که بانام تجاری توکا به فروش میرسه.
آرتا هم خوبه اما من تماس گرفتم فروشگاه پنج تیر فرمایش کردند که قطعاتش گیر نمیاد !!!!واقعا تعجب کردم.
فعلا هم سردرگم هستم برای خرید
قصدم ش.... هست گاهی هم هدف زنی باشه .
ممنون اگر کسی زیر5میلیون سلاحی پیشنهاد کند
باتشکرKhansariha (8)
جناب داد مهر عرض شود که میترسم چیزی بگم برای ساخت پی سی پی که برادران چین به هر طریقی که شده از انجمن کش برنKhansariha (367)
صبر میکنم و بیشتر روش فکر میکنم اگر دوستا قصد ساخت پی سی پی داشتند برای تولید انبوه حتما حتما عرض میکنم تا امتیازش برای کشور خودمون باشه.
یقینا هیچ کجای دنیا همچین طرحی وجود نداره که من مد نظرم هست
سالهاست منتظر یک سلاح باکیفیت داخلی هستم اما... Khansariha (226)
سلام . ممنون از پستی که گذاشتید . قدرتش چند ژوله ؟ و اگه میشه یه عکس از نمای کلی تفنگ بزارید.
سلام دوستان.
امروز از کنار یه مغازه فروش میز تلویزیون رد میشدم که دیدم یه ویترین داره و تفنگ هم میفروشه. ؛ خلاصه کمی با دقت نگاه کردم دیدم ارتا هم داره.
برام جالب شد ؛ رفتم داخل که قیمت بگیرم گفت ؛ ارتا میشه ۳ میلیون و ۶۰۰.
به نظرم برای یه سلاح ایرانی زیاده چون میشه با ۳ و ۸۰۰ یه هاتسان ۱۱۰۰ و با ۳ و ۷۰۰ یه هانتر گرفت که از هر حیث بهتره.
خلاصه سرتون رو درد نیارم. ؛ هم مدل چوبی ش رو داشت و هم مدل سنتاتیکش ؛ سنتاتیک ش که چنگی به دل نمیزد اصلا زیبایی نداشت.
اما چوبی ش قیافه خوبی داشت ؛ از چوبی ش خوشم اومد.
خوش دست هم بود ؛ کیفیت چوب قنداق خوب بود و خوش رگه هم بود.
چفت و بست لول هم محکم بود که اگه به مرور لغ نشه.
اما مازول بریک ش خیلی زشت بود ( نظر شخصی ) یه جوری بود اصلا.
البته یادم نبود ازش عکس بگیرم شرمنده‌.
و یه چیز دیگه ؛ کارتون هم نداشت و با کیف فروخته میشد.
به ریل دوربین زیاد دقت نکردم اما ب نظرم استپ دوربین نداشت.
ضامن ش هم مشابه ضامن های گامو ؛ جلوی لول.

اینم یه تعداد عکس از این اسلحه که از نت گرفتم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موفق باشید فعلا خداحافظ.
ای تفنک به قیمت 5 تومن رسیده در سایت 5tir ...چینی ها به قیمت 4..5 تومن رسیدن !!! من بچه بودم قیمت این تفنگ چینی ها 4....5 تومن بود !!! اون موقع هزار ولی الان میلیون... یعنی هزار برابر افزایش قیمت !!!
بگذریم ...
سایت 5tir رو چک کردم کلی تفنگ ایرانی معرفی کرده ک یکیش گل مشکی هست به تصویر زیر :
[تصویر: 05.jpg]
ک به صورت اعجاب اوری همون تفنگ Umarex Embark هست به لینک زیر :

و البته تولیدش هم متوقف شده در اونجا ...
ولی اینجا کپی اش رو به نام گل مشکی میفروشن !!!
.....................................................................
در مورد تفنگ تندباد در لینک زیر نوشته 18 ژول !!!

ولی در سایت 5tir نوشته 7 ژول :

خب قطعا 18 ژول نیست
.......................................................................

در مورد ارتا هم تو همین سایت قنداق چوبی زده 5 تومن و پلیمری 3900 ....
.....

(2021-06-23 02:42 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. عرض شود که چند سالی است که صنایع داخلی اقدام به تولید سلاحهای بادی فنری نموده و با اسامی تجاری تندباد و آرتا عرضه شده است. مدل تندباد با دو نوع قنداق چوب و سنیتیک را شخصا دارم و تست کردم. در قیاس با سلاحهای هم رده خودش مثل انواع چینی ها و گامو دلتا از نظر دقت کاملا برتره. مدل قنداق چوب از چوب بسیار خوش نقشی برخورداره و جالبه که حتی کیفیت چوب قنداق از سلاح نخجیر 1 و 2 بهتره. کالیبر 4.5 تا فاصله 25 متر حتی با شادو گامو دقتی برابر دارد. از نظر فنی استفاده از دو پین برای مهار مجموعه ماشه و فنر یک مزیت به حساب میاد.مجموعه قفل لوله شبیه دیانا و با کمک ساچمه است که باعث روان‌تر شدن فرایند قفل و باز کردن لوله می‌شود. مجموعه شکاف درجه مگسک از جنس مواد پلیمری با کیفیت معمولی است که میتونست بهتر باشه. همراه سلاح يه مجموعه پکینگ سرپیستون و دور لوله هم ارائه میشه. و نیز کاور بسیار با کیفیت. در رنج قیمت خودش که کمتر از 2 تومن هست و فقط سلاحهای چینی و گامو دلتا اسپانیا رقیبش هستند کاملا برتری داره.منتها تا جایی که میدونم فروش آزاد ندارن و انواعی که در بازار موجوده سهمیه پرسنلی بوده که اقدام به فروش کردند. از اینکه صنایع داخلی سلاح pcp تولید کردند یا خیر اطلاعی ندارم.

سلام..واقعا اگ اینقدر تعریفی هست تا یکیش رو بخرم ...
کسی دیگه در باره این سلاح نظری نداره ؟!
(2023-05-16 04:17 AM)dadmehr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ای تفنک به قیمت 5 تومن رسیده در سایت 5tir ...چینی ها به قیمت 4..5 تومن رسیدن !!! من بچه بودم قیمت این تفنگ چینی ها 4....5 تومن بود !!! اون موقع هزار ولی الان میلیون... یعنی هزار برابر افزایش قیمت !!!
بگذریم ...
سایت 5tir رو چک کردم کلی تفنگ ایرانی معرفی کرده ک یکیش گل مشکی هست به تصویر زیر :
[تصویر: 05.jpg]
ک به صورت اعجاب اوری همون تفنگ Umarex Embark هست به لینک زیر :

و البته تولیدش هم متوقف شده در اونجا ...
ولی اینجا کپی اش رو به نام گل مشکی میفروشن !!!
.....................................................................
در مورد تفنگ تندباد در لینک زیر نوشته 18 ژول !!!

ولی در سایت 5tir نوشته 7 ژول :

خب قطعا 18 ژول نیست
.......................................................................

در مورد ارتا هم تو همین سایت قنداق چوبی زده 5 تومن و پلیمری 3900 ....
.....

(2021-06-23 02:42 PM)ln 1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام. عرض شود که چند سالی است که صنایع داخلی اقدام به تولید سلاحهای بادی فنری نموده و با اسامی تجاری تندباد و آرتا عرضه شده است. مدل تندباد با دو نوع قنداق چوب و سنیتیک را شخصا دارم و تست کردم. در قیاس با سلاحهای هم رده خودش مثل انواع چینی ها و گامو دلتا از نظر دقت کاملا برتره. مدل قنداق چوب از چوب بسیار خوش نقشی برخورداره و جالبه که حتی کیفیت چوب قنداق از سلاح نخجیر 1 و 2 بهتره. کالیبر 4.5 تا فاصله 25 متر حتی با شادو گامو دقتی برابر دارد. از نظر فنی استفاده از دو پین برای مهار مجموعه ماشه و فنر یک مزیت به حساب میاد.مجموعه قفل لوله شبیه دیانا و با کمک ساچمه است که باعث روان‌تر شدن فرایند قفل و باز کردن لوله می‌شود. مجموعه شکاف درجه مگسک از جنس مواد پلیمری با کیفیت معمولی است که میتونست بهتر باشه. همراه سلاح يه مجموعه پکینگ سرپیستون و دور لوله هم ارائه میشه. و نیز کاور بسیار با کیفیت. در رنج قیمت خودش که کمتر از 2 تومن هست و فقط سلاحهای چینی و گامو دلتا اسپانیا رقیبش هستند کاملا برتری داره.منتها تا جایی که میدونم فروش آزاد ندارن و انواعی که در بازار موجوده سهمیه پرسنلی بوده که اقدام به فروش کردند. از اینکه صنایع داخلی سلاح pcp تولید کردند یا خیر اطلاعی ندارم.

سلام..واقعا اگ اینقدر تعریفی هست تا یکیش رو بخرم ...
کسی دیگه در باره این سلاح نظری نداره ؟!
سلام و عرض ادب.
بنده چند روزی میشه که تفنگ بادی آرتا خریدم.کالیبر ۵۰۵
این تفنگ که من خریدم قنداق پلیمری و چوبی دارد‌من پلیمری خریدم.
چوبی یک میلیون گرونتر بود.
فعلا ۲۰ تیر باهاش نزدم ولی فعلا که قدرت بسیار خوبی داره‌بعدا چی بشه خدا داند.دقت تیر خوبی داره.
از نظر ساخت کیفیت خوبی ندارد.به خصوص در قسمت ماشه و ضامن از ماشه پلاستیکی بی کیفیت استفاده شده.
من ۳.۴۰۰ خریدم.البته مثلا دولتی بود.قیمت آزاد چقده نمیدونم
(2023-05-16 05:16 PM)ariafakhr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام و عرض ادب.
بنده چند روزی میشه که تفنگ بادی آرتا خریدم.کالیبر ۵۰۵
این تفنگ که من خریدم قنداق پلیمری و چوبی دارد‌من پلیمری خریدم.
چوبی یک میلیون گرونتر بود.
فعلا ۲۰ تیر باهاش نزدم ولی فعلا که قدرت بسیار خوبی داره‌بعدا چی بشه خدا داند.دقت تیر خوبی داره.
از نظر ساخت کیفیت خوبی ندارد.به خصوص در قسمت ماشه و ضامن از ماشه پلاستیکی بی کیفیت استفاده شده.
من ۳.۴۰۰ خریدم.البته مثلا دولتی بود.قیمت آزاد چقده نمیدونم
سلام...یه چیز خنده دار !!! دیشب ک این پست رو زده بودم ارتا قنداق چوبی زده بود 5 تومن امروز شده 5300 !!!یعنی 6 درصد یک شبه گرون شد !!! تو این سایت قیمت پلیمری هم زده 3900 ....
اگ ماشه پلاستیکی هست و طبق گفته نفرهای بالاتر قطعاتش هم گیر نمیاد پس نخریدنش بهتر از خریدنشه !!!

من ارتا نمیخوام این دوستمون اون بالا از تندباد تعریف کرده گفتم اگ واقعا اینقدر تعریفی هست یکیش رو بخرم !!! (4 تا تفنگ دارم البته !!!)
سلام.
تا جایی که من پرسیدم تفنگی به اسم تند باد دیگه تولید نمیشه.
ظاهرا تفنگ تندباد ایراداتش اصلاح شده و تحت عنوان نام توکا عرضه میشه.تفنگ توکا۴۰۵ و تفنگ آرتا ۵۰۵ هستش.که هر دو ساخت صنایع شهید همدانی وابسته به وزارت دفاع هستش.البته بنده در زمینه تفنگ های بادی تخصص ندارم.اینم که آرتا خریدم نامه ای واسه اداره مون اومد واسه واگذاری این تفنگ به کارکنان به قیمت ۲/۹۰۰ که بعد از عید و موقع تحویل گفتن افزایش قیمت خورده و شده ۳/۳۷۹
روی کارتنش ادرس و شماره تلفن دفتر فروش داشت.اگر خواستید تماس بگیرید برید از اونجا تهیه کنید و پول اضافی به فروشندگان غیر ندید
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع