انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ بادی ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سلام
دوست عزیز مشخصات فنی این پی سی پی رو ننوشتی.
این تفنگ دست ساز خان هم داره ؟ چطور خان کشی کردین ؟
کار کی هست این پی سی پی.
نکنه اقا جاوید خودت استین بالا زدی.Khansariha (8)
دوستان عزيز جواب اين سوالات رو بخاطر جلوگيري از پراكندگي مطلب تو تاپيك يك ايده براي ساخت پي سي پي فرستادمKhansariha (8)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا جاوید اون سلاح رو خودتون ساختید؟
اگه خودتون ساخته باشید واقعا ایول دارهKhansariha (256)Khansariha (8)
سلام به همه دوستان
من یک تفنگ بادی ایرانی به مارک آرا دارم که برای سال 1360 هستش .
اما هنوز هم با همان دقتی که پدرم با اون تیر
اندازی می کرد هست . هفته پیش که رفته بودیم شکار 3 تا سار رو همزمان انداخت و ساچمه هم از سومین سار رد شده بود .
راشتی ساچمه های هم مارک تفنگ هم دارم مه اونم برای سال 1360 هستش . من که خیلی ازش راضی هستم .
عموی منم داره رو قنداقش نوشته اسلحه سازی ارتش ایران البته کپش شکسته:دی
(2011-09-17 10:15 AM)Roozbeh62 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان
من یک تفنگ بادی ایرانی به مارک آرا دارم که برای سال 1360 هستش .
اما هنوز هم با همان دقتی که پدرم با اون تیر
اندازی می کرد هست . هفته پیش که رفته بودیم شکار 3 تا سار رو همزمان انداخت و ساچمه هم از سومین سار رد شده بود .
راشتی ساچمه های هم مارک تفنگ هم دارم مه اونم برای سال 1360 هستش . من که خیلی ازش راضی هستم .
خدا رحمت کنه اقای ارا رو میگند انسان فوق العاده خوبی بوده
حدود 30 سال پیش تو همین خیابون فردوسی کارگاه ساخت تفنگ بادی داشت
حتی یک نمونه پی سی پی پمپی دست ساز هم ساخته بود که بعضی ها هنوز دارند
تو همین سایت یه تاپیک هست به نام ( پی سی پی ایرانی)توش من عکسهای این تفنگ رو گذاشتم
داداش قدر تفنگت رو بدون چیز کمیاببیه
حتما چند تا عکس هم ازش بگذار
سلام دوست عزیز .
دقیقا درست میگه پدرم از همون مغازه آقای آرا در خیابان لاله زار خرید این تفنگ رو و الان هم به من رسیدش . من که واقعا حاضرم رو این تفنگ و دقتش قسم بخورم . بدون کوچکترین لرزشی شلیک میکنه و دقیق به هدف می خوره . حتما چند تا عکس ازش می زارم .
سلام
دوستان عزیز از اونجایی که بیشتر دوستان تفنگهای خارجی دارن (منجمله خودم) خواستم یه پیشنهاد بدم و نظر دوستان رو جویا بشم .
تاسیس یک گارگاه ساخت تفنگ بادی توسط اعضای سایت
به نظرتون این کار شدنی هست یا نه . البته جدای از دردسر گرفتن مجوزها .
دوستان ما که توی سایت همه جور استاد کار داریم و از نظر فنی هم اکثر دوستان خدا رو شکر دست به آچارن . پس مشکل چندانی نداریم . فقط میمونه تهیه ابزار و دستگاههای کار که فکر اون رو هم کردم . البته اگر نظرات مثبت بود اونوقت توضیحات بیشتری میدم.Khansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع