انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ بادی ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
با سلام . دوستان نمي خوام ساز مخالف بزنم يا فكر كنيد منفي بافي ميكنم اما در كشور ما توليد سلاح چه بادي و چه غير بادي در بخش خصوصي ؟؟؟ شك دارم
دوستان برای حمایت از سال حمایت از تولید و سرمایه ایرانی خواستم تاپیک یه بار دیگه بالا بیاد و زیاد خاک نخوره....Khansariha (256)Khansariha (256)
به نظرم باید رو اسلحه ای که اقا جاوید ساختن سرمایه گذاری بشه .مطمئن باشید ایرانی جماعت اراده کنی هیچ چیز نمیتونه جلوشو بگیره.همین اسلحه ای که اقا جاوید زحمتش کشید اگر وارد شده بود کمتر از 1.5 نمیفروختن .ما باید انتظاراتمون از یه تفنگ بادی در حد یه تفنگ بادی باشه نه در حد یه 270 یا ساچمه زنی.
منم موافقم
اصلحه جاوید جاوید ارزشش رو داره که بخواد در موردش بحث بشه
دقتش که عالی بود و کرنوگرافی هم که قرار بود به زودی انجام بده و برامون بذاره تا زه باهاش ماهیگیری هم میره(شوخی)Khansariha (48)Khansariha (8)
منم خیلی خوشم اومده . این دقت خوبش هم که دیگه نگو . حالا منتظر گرنوگرافی هستیم ببینیم اون چی میشه .
Khansariha (215)Khansariha (215)Khansariha (215)
سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همه ی دوستان واساتید.ازینکه این تایپیک رودوباره داغ کردیدخوشحالم.بنده هم به نوبه خودم(البته باتوجه به عدم داشتن تخصص درزمینه هایی که بدردشما بخوره)همه جوره آماده کمک هستمKhansariha (225)Khansariha (27)Khansariha (7)Khansariha (118)Khansariha (15)Khansariha (127)وغیره.
چرا بي خيال شدين؟!
قيمت مخزن 250 بار:35-21 هزار تومان
رگولاتور:120
لوله گامو (فعلا):70-80
ساير(والو ،بدنه،سيستم چكاننده و...):نهايتا 50-100
بگيد بسم الله
سلام به همه
با توجه به اسم تاپیک بر این شدم که مشخصات و تجربیات شخصی خودمواز سلاحی ایرانی که واسه خودش اعجوبس اعلام کنم
اره درست حدس زدید سلاح تند باد
ظاهری کاملاابرانی
به گفته کارشناساشون طراحی ایران وقطعات آلمان
گپ فلزی
طول فنر از لحاظ حلقه ها 19 دور
ماشه کاملا بی کیفیت
پیستون کاملا کوچک و کم کیفیت
واشر پیستون باسایزی غیر متعارف وعجیب غریب
طراحی قنذاق بسیار نادروجدید بطوریکه هنگام مسلح کردن اهرم مسلح کننده بصورت تکیه گاه بر روی قنداق باید قرار میگرفت که به مرور زمان باعث شکستن و از بین رفتن قنداق میش مثل تفنگ ما
اندازه لولش اندازه لوله شادو 1000
سرعت شلیک ساچمه 175متر بر ثانیه
تست های تجربی
حلب روغن فقط تا فاصله 5متر سوراخ میشد
گنجشک رو ازفاصله 15 متر به زور در جا مینداخت
کبوتر رو که عمرا
دقت افتضاح
قدرت داغون
لگد عمرا
شیشه نوشابه در فواصل دور امیدی به شکسته شدنش نبود
فنرش فقط میشد با تفنگ چینی ها از نظر قطر مقایسه شه ماشه و پیستون کاملا طرح تفنگهای چینی بود ولی اندازه پیستون کوچیکتر بود و هر 3بسته ساچمه باید ماشه رو تعویض کرد
خلاصه آقابعنوان اسباب بازی خوب بود و به عنوان تفنگی که بخوای امانت بدی
به دوستان ناواردو یه جایی که با پی سی پی شکار کنی وشکاربانی بهت گیر بده وبگی با این شکار کردم وتفنگ رو بدی دستشون ویا ازت بگیرنش
ما که از این تفنگ خیری ندیدیم توصیه میکنیم اصلا طرفش نرید که کلاه عجیبی سرتون میره ما سال 88 زنگ زدیم شرکتش گفت 190000که یک هزارم این قیمت هم نمی ارزه
البته هنوز هم جنازش هس
با تشکر
میشه چند تا عکس ازش بزارین؟
اين تاپيكو دوست داشتم گفتم بيارمش بالاKhansariha (8)
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع