انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: تفنگ بادی ایرانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
سال 1346 . به عبارتی 25 سال پیش انصافا اون زمان چه اسلحه ی ساخته بودن تو ایران اسم مارکش هم قشنگه (جت آرا)مطمئنا اگه سرمایه گذاری خوبی میشد
الان بادی یا pcp ایرانی با کیفیت مطلوب داشتیم ولی هنوز هم دیر نیست
ولی کو مرد عمل
زمانی که ما برنو میزدیم هلو ترکیه با تیر کمون میجنگید الان اون دارن به تفنگ ارسال میکنن
سلام دوستان
عزیزان کسی خبر جدیدی از تفنگ بادی ایرانی نداره.Khansariha (256)
یک زمانی از طریق جنگ افزار سازی ارتش تفنگ بادی تولید میشد و عرضه هم میشد ولی الان یک مدت هست که سر میزنم خبری از تفنگ بادی نیست فقط برای دکور یکی دوتاشو توی کلکسیون اسلحه هاشون گذاشتند اگر خبری بود مطمئن باشید اولین نفر خودم خبرتون میدم Khansariha (256)
(2011-07-20 04:58 PM)sniperelit نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زمانی که ما برنو میزدیم هلو ترکیه با تیر کمون میجنگید الان اون دارن به تفنگ ارسال میکنن

زیاد با حرفتون موافق نیستم چون ترکیه که قبلا عثمانی بوده قبل از ایران تو ساخت اسلحه بودن زمان شاه اسماعیل صفوی ما با تیر و کمون بودیم و انها با توپ و تفنگ
تو جنگ جهانی اول ایران چند تا هواپیما و کشتیی کوچیک داشت ولی عثمانی ها زیر دریایی هم داشتند کافیه تو اینترنت کمی جستجو کنید ولی بازم این نوشته هام از ارزش تولیدات نظامی ایران بخصوص اسلحه مورد علاقه من برنو ایرانی کم نمیکنه
امیدوارم روزی کیفیت محصولات ما بهتر از خارجی ها باشه
مشکل اصلی اینه که معمولا ما ایرانی ها تاجر های خوبی هستیم تا سازنده های خوب و تو کشوری که تجارت چندین برابر ساخت و تولید سود داره هیچ فرد باهوشی دنبال تولید نمیره و اغلب ایرانی ها هم که بهره هوشی بالایی دارند Khansariha (8)
سلام
دوستان کسی خبر جدیدی در این مورد داره یا نه . بالاخره ساختیم یا نه؟
(2011-08-05 09:07 AM)mmdsniper نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
دوستان کسی خبر جدیدی در این مورد داره یا نه . بالاخره ساختیم یا نه؟

بله دوست عزیز ساختیم و داریم میسازیم سری های جدید تندباد در حد خوب( زیر نظر صنایع دفاع(فکر کنم) داره ساخته میشه من یکیشو داشتم تقریبا در حد گامو شادو 640 ولی قدرتش بیشتر و دقتش کمتر بود در کل برای کشور ما مطلوب نیست Khansariha (367)
[تصویر: DSC00014.jpg]
[تصویر: DSC00015.jpg]
[تصویر: DSC00017.jpg]
فقط منتظر تلمبه يا كپسول براي پر كردنش هستم و تست!!
البته اين اولين باره بهمين دليل باصطلاح موش آزمايشگاهي شده دفعات بعد دقيقتر و زيباتر ميشه ساخت
از این تفنگ های ایرانی عکسی هم هست ما ببینیم؟
(2011-08-05 12:07 PM)persiankiller نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از این تفنگ های ایرانی عکسی هم هست ما ببینیم؟
دوست عزيز پست قبلي يه نمونه پي سي پي ايرانيه كه فكر ميكنم اولين باشه البته اگه دوستان آس رو نكنن!
كل هزينه اي كه براش شد 100تومن هم نشده!و دفعه بعد مطمئن باشيد كمتر از اين هم ميشه!
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
لینک مرجع