انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اوردن تفنگ بادي و مجوز گمرك
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
سلام
دوستان يه خبر خوب من بالاخره تو امروز تونستم يه كتاب قوانين گمرك رو از واحد بازرگاني شركت به امانت بگيرم و دنبال مجوز هاي گمرك براي اوردن تفنگ بادي بگردم كه طي اين فرايند پيچيده و طاقت فرسا (شوخي) فهميدم اوردن اسلحه بادي به داخل ايران براي هر مسافر مجاز بوده (البته قبلا ميدونستيم همه ولي با استدلال و مدرك نبود) و با يكي از مسئولين مربوطه كه با گمركات جنوب كاملا در تماس مستقيم ميباشد و از تمامي قوانين آن مطلع ميباشد هم صحبت كردم و ايشان گفتند طبق اين كتاب اوردن حداقل يه قبضه با هواپيما و 5 قبضه با اتوبوس از خارج ايران مجاز و بدون نياز مجوز از هر ارگان و سازماني ميباشد. وحتي نياز به پرداخت يك ريال هم گمركي نمي باشد.
مورد تعرفه شماره 00 00 04 93 ميباشدKhansariha (256)
بريد حالشو ببريد دوستانKhansariha (219)
اين هم از عكس از صفحات اين كتاب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دمت گرم.یه اعتبار بهت بدم حال کنی
دوستان عزيز
براي مشاهده مقرارت واردات و صادرات ميتونيد به سايت سازمان توسعه تجارت ايران به آدرس زير مراجعه كنيد و در خصوص هر نوع محصولي كه ميخوايد اطلاعات كسب كنيد. لينك زير مربوط به كتاب مقررات واردات و صادرات سال 90 ميباشد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از لينك زير هم ميتونيد اون بخش از كتاب كه مربوط به سلاح هست رو دانلود كنيد
يه اعتبار دادم به شماahp2009
اگه بتونيد نامه اي رو هم كه بادي 5.5 رو آزاد اعلام كرده پيدا كنيد كه نور علا نور ميشه.
(2011-06-01 02:51 PM)يونيك نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
يه اعتبار دادم به شماahp2009
اگه بتونيد نامه اي رو هم كه بادي 5.5 رو آزاد اعلام كرده پيدا كنيد كه نور علا نور ميشه.

كجا ازاد اعلام كرده ميشه راهنمايي بيشتر كني؟؟؟؟؟؟Khansariha (214)
من يه بار اسكن نامه رو ديدم؛اشتباه كردم ذخيره نكردم.ولي نوشته بود كه كلت بادي ممنوع ميشه وكاليبر 5.5 ازاد.مال سال 87 بود.
سلام دوستان میبینم که بالاخره خیالتون راحت شد .تو تاپیک فروش اوانیکس من گفتم برید کتاب قانون گمرک را مطالعه کنید.اوردن سلاح بادی 4.5و 5.5 ازاد است.خوشحالم از اینکه خودتان به این موضوع پی بردید.موفق باشید.
خدا خیرتون بده.ایول.انشالا من بعد از سربازی یه سر 100% میرم ترکیه،باز از اونجا از مرزبانای عزیز و گمرگ سوال میکنم،اگه اوکی باشه چه شود...
علی برای همشهری و هم اسم باید مفته بیاری(شوخی)
اقا دمت گرم کلی حال دادی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع