انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،

نسخه کامل: اوردن تفنگ بادي و مجوز گمرك
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
با سلام

آوردن سلاح بادی کالیبر 4/5 و 5/5 ممنوع می باشد و قوانین حدود یک سال است تغییر کرده است
با تشکرKhansariha (8)[/align]

(2012-11-07 12:36 PM)ebiblog نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خدا خیرت بده ایشالله بگذار بازش کنم ببینم چیه
آقا ممنون دانلود کردم و خیلی استفاده بردم
اینم از عکس محوز حمل سلاح بادی
[تصویر: mojavez.JPG]
دوست عزیز ممنوعیت این مورد رو با استناد می تونین ذکر کنین؟ منظورم بخشنامه ای ؟ اطلاعیه ای ؟ ممنون میشم
Khansariha (8)
آقای عزیز خیلی بخش نامه ها محرمانه است شما بیارید اما وقتی گرفتند به حرفم میرسید
با تشکر

دوست عزیز ممنوعیت این مورد رو با استناد می تونین ذکر کنین؟ منظورم بخشنامه ای ؟ اطلاعیه ای ؟ ممنون میشم
Khansariha (8)
[/quote]
سلام
من دیروز از ترکیه اومدم . گمرک بازرکان هم پرسیدم گفتند بیاری میگیریم.
دلیل هم نگفتند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم بخشنامه
خبر امروز
با سلام میگم اوردن تلنبه یا ساچمه و دوربین هم مثل خود تفنگ ممنوعه
سلام
ببخشيد بخشنامه اي كه توش نوشته شده باشه سلاح ٥/٥ ازاده رو ميخوام
از كجا ميتونم پيداش كنم؟؟؟
(2014-02-09 03:40 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سلام دوست عزيز Khansariha (8)

شما برادر از زماني كه عضو انجمن شديد مرتب يك سوال رو در چندين تاپيك عنوان مي كنيد . لطفا بيشتر دقت كنيد و سعي كنيد سوالتون با عنوان تاپيك همخواني داشته باشه . همين سوال در تاپيك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال شماره 100 مطرح كرديد و الان هم اينجا . احتمالا تاپيك هاي ديگر هم نگاه كنيم اونجا هم تكرار كرديد كما في السابق . لطفا بيشتر دقت كنيد Khansariha (8)
(2014-01-09 02:52 PM)javadgholami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام میگم اوردن تلنبه یا ساچمه و دوربین هم مثل خود تفنگ ممنوعه

یعنی یه تلنبه نمی تونیم بیاریم ! Khansariha (367)

بعثد می دونم به تلنبه گیر بدن آخه تلنبه که چیزی نداره الان با خودشون PS4 یا Xbox میارن
دیدم که می گم

تلنبه بعید می دونم منوع باشه اطلاع دقیق ندارم اما بازم بعید می دونم Khansariha (172)
(2014-02-13 12:35 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 08:48 AM)arash1324 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-09 03:40 AM)omega نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
سلام دوست عزيز Khansariha (8)

شما برادر از زماني كه عضو انجمن شديد مرتب يك سوال رو در چندين تاپيك عنوان مي كنيد . لطفا بيشتر دقت كنيد و سعي كنيد سوالتون با عنوان تاپيك همخواني داشته باشه . همين سوال در تاپيك دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ارسال شماره 100 مطرح كرديد و الان هم اينجا . احتمالا تاپيك هاي ديگر هم نگاه كنيم اونجا هم تكرار كرديد كما في السابق . لطفا بيشتر دقت كنيد Khansariha (8)

به جاي اينكه پيگير پست هاي من باشي يه كمكي كن
بگو كجا بفرستمش
به هر كي هم ميگم جواب نميده
واقعا بهش احتياج دارم
شما به من پيغام خصوصي بده
اين پست هم حذف كنين

Khansariha (367) Khansariha (367) Khansariha (367) Khansariha (367)
شما سوال رو یه بار در تاپیک مناسب مطرح کنید دوستانی که اطلاعات مفید داشته باشند حتما جواب سوال شما رو میدن !
شمام بهتره ملایم تر رفتار کنی
صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8
لینک مرجع